Керівник_ця групи з соціально-правового захисту
ЗАВЕРШЕНО
Опис вакансії
Данська рада у справах біженців (ДРБ) є провідною організацією з питань соціально-правового захисту, яка вповноважена захищати, відстоювати права та просувати довгострокові рішення для постраждалого від переміщення населення.
ДРБ працює в Україні з 2014 року, на даний момент у ДРБ працює понад 400 співробітників в Україні. У 2023 році ДРБ продовжує значне розширення діяльності, щоб реалізувати реагування на надзвичайні ситуації в секторах соціально-правового захисту, економічного розвитку, житла/непродовольчих наборів та гуманітарного розмінування та миробудівництва, використовуючи пряме втручання, підтримку носіїв обов’язків та організацій громадянського суспільства (ОГС), а також партнерства з ОГС. ДРБ продовжуватиме адаптувати своє портфоліо довгострокових рішень до контексту, що змінюється.
Наразі ДРБ шукає Керівника групи соціально-правовогозахисту для своєї діяльності з захисту у Львові.
Ця посада буде підпорядковуватися Менеджеру соціально-правового захисту.
Загальна мета ролі:
Під керівництвом Менеджера з питань захисту Керівник групи з питань захисту буде здійснювати нагляд за реалізацією заходів із соціального захисту, включаючи надання допомоги у захисті вразливих груп, поширення інформації та обмін ключовими повідомленнями, оцінку захисту та моніторинг. Він/вона буде відповідати за управління та нагляд за командою захисту, надаватиме технічну підтримку та керівництво командам. Він/вона буде відповідати за планування та подальші заходи щодо захисту, включаючи координацію з іншими підрозділами в ДРБ. Він/вона братиме участь у координаційних нарадах та представлятиме ДРБ на відповідних форумах. Він/вона буде базуватися у Львівському офісі ДРБ, з польовою діяльністю у Львівській, Волинській та Івано-Франківській областях.
Основні обов’язки:
Під наглядом Менеджера захисту Керівник групи соціально-правового захисту буде здійснювати:
- Управління та нагляд за діяльністю із захисту, включаючи підтримку вразливих груп (грошова та натуральна допомога), механізми перенаправлення, заходи з моніторингу захисту та оцінки.
- Керівництво та контроль команди захисту, надаючи керівництво та підтримку, сприяючи зустрічам команди, виконання оглядів ефективності та підбір/адаптацію нових співробітників захисту.
- Планування та проведення заходів з моніторингу захисту, включаючи опитування домогосподарств, обговорення в фокус-групах та інтерв’ю з ключовими інформаторами, проблеми документів в сфері захисту, якими діляться підзахисні особи, та захист їх інтересів, у відповідних випадках, на рівні координаційних форумів.
- Підтримка розробки звітів моніторингу захисту, внесок у розробку інструментів та форматів моніторингу захисту, коли це необхідно.
- Розробка та ведення інформаційно-просвітницьких заходів щодо захисту та інформаційних сесій для підзахисних осіб. Розробка контекстуалізованих ключових повідомлень та матеріалів для підвищення обізнаності та інформаційних сесій.
- Розробка планів роботи щодо заходів проекту та відстеження прогресу впровадження щодо цілей та показників проекту.
- Підтримка моніторингу витрат проєкту щодо бюджетів та забезпечення своєчасного зворотного зв’язку щодо подальших бюджетних заходів.
- Планування та координація планів логістики проєкту та переміщення команди, а також ініціювання закупівель для постачання проєкту.
- Координація з іншими організаціями та зацікавленими сторонами, що працюють у тій же сфері, для забезпечення інтегрованого та ефективного соціального захисту. Підтримка актуального відстеження послуг постачальників послуг, що працюють у цьому районі.
- Участь у координаційних нарадах та представлення ДРБ на відповідних форумах; розвивати та підтримувати ефективні робочі відносини з відповідними установами-партнерами, громадськими координаторами та постачальниками послуг.
- Забезпечення подання точних та своєчасних звітів донорам, а також ведення та оновлення програмної документації.
- Сприяння та надання відповідно до ситуації на місцях пропозицій щодо фінансування нових проектів.
- Регулярні звіти Менеджеру захисту.
- Будь-які інші обов’язки, які можуть бути покладені Менеджером із соціально-правового захисту, що мають відношення до досягнення цілей соціально-правового захисту.
Необхідний досвід і компетенції:
- Зацікавленість у соціальному-правовому захисті та правах людини.
- Обізнаність з темами, що стосуються захисту, прав людини, роботи з вразливими групами, включаючи людей з обмеженими можливостями або людей похилого віку.
- Попередній досвід управління командою або керівництва членами команди.
- Досвід роботи в організаціях громадянського суспільства, НГО або в соціальній роботі є бажаним, але не обов’язковим.
- Відмінні навички міжособистісного спілкування, включаючи здатність ефективно працювати з вразливими групами, співробітниками та зацікавленими сторонами з різних верств суспільства.
- Відмінні організаційні навички та навички тайм-менеджменту, з можливістю визначення пріоритетів завдань та виконання кількох обов’язків.
- Сильне почуття особистої порядності та розуміння конфіденційності та етики.
- Знання Microsoft Office, Internet Explorer, Outlook/Exchange, операційних систем Windows.
- Хороші знання англійської мови.
- Необхідні знання української мови.
Усі ролі ДРБ вимагають від співробітників володіти основними компетенціями ДРБ:
- Прагнення до досконалості: зосередження уваги на досягненні результатів при забезпеченні ефективних процесів.
- Співпраця: залучення відповідних сторін та заохочення зворотного зв’язку.
- Ініціативність: спроможність брати на себе відповідальність та ініціативу, прагнення до інновацій.
- Спілкування: слухати і говорити ефективно і чесно.
- Демонстрація порядності: дотримуватися та просувати найвищі стандарти етичної та професійної поведінки щодо цінностей і Кодексу поведінки ДРБ, включаючи захист від сексуальної експлуатації, насильства та зловживань.
Необхідна освіта: ступінь в галузі права, прав людини, соціальної роботи, соціальних наук, гуманітарних наук або інших суміжних областях.
Ми пропонуємо:
Тривалість контракту: ВІДКРИТИЙ контракт з можливістю продовження на основі наявного фінансування. Рівень:G-Менеджер
База: Львів Дата початку: Якнайшвидше. Заробітна плата та умови будуть відповідати Умовам працевлаштування національного персоналу Данської ради у справах біженців.
Процес подачі заявки: Всі заявники повинні завантажити супровідний лист і оновлене резюме (не більше чотирьох сторінок англійською мовою) за адресою: apply now
Заявки, надіслані електронною поштою, не розглядатимуться.
Кінцева дата подання заявок: 09 липня 2023
Працюючи в ДРБ, ви приєднаєтеся до глобальної команди співробітників у 40 країнах. Те, чим ми пишаємось:
- Професіоналізм, вплив і досвід
- Гуманітарний підхід і робота, яку ми робимо
- Мета, змістовність та власний внесок
- Культура, цінності та сильне лідерство
Справедлива компенсація та постійний розвиток
Здатність ДРБ забезпечити захист та допомогу біженцям, ВПО та іншим підзахисним особам залежить від здатності наших співробітників підтримувати та просувати найвищі стандарти етичної та професійної поведінки щодо цінностей та Кодексу поведінки ДРБ, включаючи захист від сексуальної експлуатації, жорстокого поводження та домагань. ДРБ проводить ретельні та всебічні перевірки особистих даних як частину процесу набору персоналу. Якщо у вас є питання або проблеми з процесом подання заявки онлайн, будь ласка, відвідайте drc.ngo/about-us/job-and-career/support-for-job-seekers. Данська Рада у справах біженців є роботодавцем з рівними можливостями. Ми прагнемо створити інклюзивне та позитивне робоче середовище, засноване на взаємній повазі всіх співробітників. Всі претенденти на працевлаштування розглядаються без урахування раси, віку, здібностей, етнічної приналежності, національності, релігії, гендерної ідентичності, сексуальної орієнтації, сімейного стану або будь-якого іншого фактора. У ДРБ ми відзначаємо різноманітність та цінуємо наших співробітників за те, якими особистостями вони є, та їх унікальні навички, досвід та перспективність. Запрошуємо всіх зацікавлених кандидатів подати заявку!