Керівник(ця) освітнього напряму з прав людини
ЗАВЕРШЕНО
Українська Гельсінська спілка з прав людини оголошує конкурс на посаду керівника(ці) освітнього напрямку з прав людини, який/яка відповідатиме за розробку освітньої стратегії та контроль за її виконанням, контроль за розробкою та впровадженням освітніх заходів для різних цільових аудиторій, координацію освітньої діяльності з іншими напрямами діяльності УГСПЛ, а також залучення, взаємодію та координацію з партнерами.
Ключові завдання:
- Планування діяльності за освітнім напрямком та звітність
- Участь у розробці та корегуванні стратегічного плану розвитку УГСПЛ.
- Розробка стратегічного плану розвитку освітнього напрямку, здійснення оцінки потреб та ресурсів, надання пропозицій щодо можливого інституційного бюджету напрямку.
- Розробка компонентів в проектах, що стосуються діяльності освітнього напрямку, надання пропозицій щодо відповідних частин бюджету проектів.
- Загальний та поточний контроль за виконанням завдань освітнього напрямку.
- Організація робочих зустрічей експертів для стратегічного та поточного планування роботи.
- Звітування про діяльність освітнього напрямку за визначений період.
- Впровадження освітніх програм та заходів з тематики прав людини
- Забезпечення підготовки навчальних планів, програм для різних цільових груп відповідно до стратегічного плану і плану дій.
- Здійснення моніторингу виконання навчальних планів та програм, їх аналіз та оцінка, надання висновків та рекомендацій, врахування вивчених уроків в майбутній діяльності.
- Координація розробки програм, підбір експертів і тренерів, складання бюджету і логістики освітнього заходу.
- Контроль за та участь в підготовці звітів за результатами проведених заходів та впроваджених ініціатив.
- Координування формування бази експертів та узгодження форм та обсягів їх участі в освітніх програмах.
- Здійснення координації планів різних освітніх напрямків з прав людини (зокрема, неформальної освіти, формальної освіти та навчання правників).
- Організація роботи з підбору методичних матеріалів.
- Забезпечення комунікації по роботі з мережею випускників різних освітніх програм УГСПЛ.
- Підготовка проектних заявок в рамках стратегічного плану і плану дій освітнього напрямку.
- Ведення комунікації з донорами та партнерами напрямку, розширення їхнього кола та поглиблення співпраці.
- Робота з персоналом
- Визначення потреб у фахівцях освітнього напрямку, формування переліку вимог та умов конкурсного відбору на вакантні посади, приймати участь у відборі кандидатів.
- Ініціювання своєчасного навчання персоналу та волонтерів в освітній сфері.
- Участь у залученні волонтерів, методичному забезпеченні та координації їх діяльності в межах освітнього напрямку.
Кваліфікаційні вимоги:
- вища освіта (бажано в сфері гуманітарних наук);
- не менше 4 років досвіду громадської та/або проектної діяльності або роботи у правозахисних чи інших громадських організаціях, або участі в міжнародних, донорських організаціях/програмах/проєктах;
- розуміння динаміки, трендів та тенденції в Україні та за її межами в сфері освіти правам людини;
- досвід організації заходів, а також розробки та реалізації навчальних програм різного рівня складності;
- досвід керування командою фахівців;
- вміння логічно, послідовно й аргументовано викладати свої думки (в письмовому вигляді) та робити усні доклади та презентації;
- спроможність та досвід встановлення дієвих робочих стосунків з посадовцями, донорами, засобами масової інформації та громадськими лідерами;
- вільне володіння українською мовою.
Пріоритет надається кандидат(к)ам, які:
- обізнані щодо тематики прав людини (зокрема, в умовах збройного конфлікту та окупації);
- мають досвід тренерської діяльності;
- володіють англійською мовою.
Очікуваний час початку роботи: липень 2022 року.
Керівник(ця) освітнього напрямку буде в першу чергу залучений(на) до реалізації Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Права людини в дії», що виконується УГСПЛ з 2014 по 2024 рр.
Зацікавлені кандидати мають надіслати резюме та мотиваційний лист до 24 червня 2022 року на адресу [email protected]. У темі листа треба зазначити «Керівник(ця) освітнього напрямку», в тілі листа вказати очікуваний розмір фінансової винагороди.
Кандидати, які увійдуть до короткого списку, будуть повідомлені про результати відбору та запрошені до інтерв’ю. Кожен/кожна з кандидатів/кандидаток буде проінформований про результати відбору у письмовій формі.
Українська Гельсінська спілка з прав людини є асоціацією з 29 правозахисних організацій, які працюють у галузі захисту прав та основних свобод людини. Кадрова політика Спілки ґрунтується на принципі недискримінації, забезпечуючи рівні можливості для кандидатів та кандидаток незалежно від раси, кольору шкіри, релігійних, політичних або інших переконань, статі, віку, етнічного та соціального походження, сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності, громадянства, сімейного та майнового стану, місця проживання, а також мовних або інших ознак в процесі прийняття рішення щодо прийому на роботу або кар’єрного росту. Більш детальну інформацію про діяльність Спілки див. на сайті www.helsinki.org.ua.
Програма USAID «Права людини в дії» має за мету посилення відповідальності за порушення прав людини та воєнні злочини, що виникають внаслідок повномасштабної агресії Росії проти України, конфлікту на Сході України та незаконної тимчасової окупації Криму, а також закладання фундаменту для сталого миру та соціальної єдності. Завданнями Програми є (1) розширення та посилення моніторингу дотримання та просування прав людини; (2) посилення участі у стратегічних судових справах; (3) адосконалення та розширення роботи з підвищення правової обізнаності та посилення спроможності громадян; (4) відновлення порушених прав та справедливості для жертв катувань та збройного конфлікту.
У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.