Консультант для дослідження неформальної освіти з кібербезпеки
ЗАВЕРШЕНО
Міжнародна фундація виборчих систем (IFES), неприбуткова міжнародна організація, підтримує право громадян брати участь у вільних і чесних виборах. Наша незалежна експертиза зміцнює виборчі системи та розбудовує потенціал для забезпечення стійких рішень. Як світовий лідер у просуванні демократії, ми підтримуємо належне управління та демократичні права, надаючи технічну допомогу виборчим посадовим особам та надаючи повноваження категоріям громадян, недостатньо представленим для участі у політичному процесі. З 1987 р. IFES працював у понад 145 країнах – від демократій, що розвиваються, до зрілих демократій.
Кібербезпека залишається нагальним питанням в Україні. Успішні кібератаки можуть мати непоправний вплив на цілісність виборів, пошкодити основу довіри до виборчого процесу та втрутитись у демократичні права громадян. IFES старанно співпрацює з низкою стейкхолдерів з питань безпеки та виборів, щоб забезпечити оновлення та захист виборчої кіберінфраструктури, наявність у громадянського суспільства необхідних інструментів для захисту, а також постійне навчання та адаптацію, що допомагає відбивати все більш складні атаки.
IFES шукає кваліфікованого консультанта для проведення дослідження та аналізу в галузі неформальної освіти з кібербезпеки та підготовки публікації про українську неформальну освіту з кібербезпеки.
Період роботи: 12 квітня – 17 травня 2021 року.
Обсяг роботи:
- Підготувати перелік організацій, онлайн-платформ та інших ресурсів, які надають курси з кібербезпеки та кібергігієни (тренінги, онлайн-курси, освітні серіали, вебінари та онлайн-тренінги);
- Надати коментарі та проаналізувати вивчені ресурси (наприклад, коментарі по вдосконаленню матеріалів або об’єднанню різних курсів в один);
- Розробити рекомендації для покращення міжплатформної колаборації у сфері неформальної освіти з кібербезпеки та кібергігієни;
- Зробити порівняльний аналіз освітнього контенту.
Результати:
- Підсумковий звіт з дотриманням методології оцінки IFES та шаблону звітності. Звіт про оцінку повинен містити повний перелік цитат (бажано у форматі MLA, а також конкретні посилання на законодавчі положення, де вони згадаються у тексті). Звіт також повинен містити практичні рекомендації.
- Додаток зі списком провайдерів освіти та посиланнями на їх продукцію (якщо ці ресурси публікуються в Інтернеті);
- Додаток із порівняльною таблицею освітнього змісту:
- Назва курсу
- Опис
- Тема
- Об’єкт
- Аудиторія
- Список уроків / тем
- Використані методи
- Оцінка / коментарі для вдосконалення змісту та використовуваних методів.
Професійні вимоги:
- Мінімум 3 роки досвіду в галузі кібербезпеки, цифрових прав, освіти, ІТ-законодавства або іншої відповідної галузі;
- Ступінь магістра у відповідній галузі;
- Досвід роботи з державними органами та / або неурядовими організаціями;
- Досвід проведення досліджень та аналізів, написання публікацій;
- Обізнаність щодо політичної ситуації в Україні;
- Можливість одночасно працювати над численними завданнями за короткий час і без постійного контролю, а також високий рівень самоорганізації.
Зацікавленим кандидатам пропонується подати своє резюме та мотиваційний лист , зазначивши “Консультант для дослідження неформальної освіти з кібербезпеки” у темі листа до Максима Паламарчука за адресою [email protected], поставивши в копію Катерину Поліщук ([email protected]) не пізніше 2 квітня 2021 р.