Консультант/координатор роботи Барнахусів
ЗАВЕРШЕНО
Проект «Впровадження моделі Барнахуса для захисту дітей-постраждалих від насильства»
реалізується за підтримки Дитячого фонду ООН в Україні (UNICEF).
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ІМПЛЕМЕНТАЦІЙНОГО ПАРТНЕРА:
МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – благодійна організація, заснована міжнародною організацією HealthRight International (Право на здоров’я) з метою розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив, які полягають у наданні життєво-важливої допомоги незахищеним жінкам, дітям та молоді. В Україні організації працюють з 2005 року. З 2011 року УФГЗ та HealthRight International запроваджують в Україні проекти, спрямовані на профілактику ґендерно-зумовленого та домашнього насильства; сприяння розвитку місцевих громад через підвищення спроможності громадських організацій та органів місцевого самоврядування щодо покращення спектру, доступу та якості соціальних послуг і послуг реабілітації для потерпілих від насильства жінок та чоловіків, які вчинили насильство.
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЕКТ: Проект «Впровадження моделі Барнахуса для захисту дітей-постраждалих від насильства» впроваджується в Вінницькій та Дніпропетровській області. Проект, фінансований ЮНІСЕФ спрямований на підтримку впровадження моделі барнахусів в двох областях України для надання дітям, які постраждали від насильства, правової інформації, консультування, психологічної підтримки, включаючи кризову, та медичне обстеження.
ЦІЛЬ ПРОЕКТУ: Впровадження, адвокатування та забезпечення функціонування моделі Барнахус в Вінницькій та Дніпропетровській області, як «єдиного вікна» для надання дітям, які постраждали від насильства та членам їх сімей, правової інформації, консультування, психологічної підтримки, включаючи кризову, та медичного обстеження.
ГЕОГРАФІЯ ПРОЕКТУ: Вінницька та Дніпропетровська області.
Технічне завдання консультанта/КООРДИНАТОРА роботи БАРНАХУСІВ
Термін надання послуг: вересень 2020 р. – травень 2021 р.
Донор: Дитячий фонд ООН в Україні (UNICEF).
Зайнятість: повна.
Основні цілі:
Організація та загальна координація роботи 2 барнахусів у Вінницькій та Дніпропетровській областях, відповідно до найкращих практик УФГЗ та її засновника HealthRight International (Право на здоров`я), координація розробки документів, в т.ч. проектів нормативно-правових актів, для забезпечення роботи барнахусів, планування та забезпечення проведення тренінгів та навчань для надавачів послуг в регіонах проекту, реалізація заходів проекту з метою інституалізації барнахусів.
Основні функції:
- Координація реалізації проекту відповідно до затвердженого донором імплементаційного плану та бюджету проекту.
- Координація, організація та проведення робочих зустрічей з представниками відповідних ЦОВВ, місцевої влади, партнерських організацій, Дитячим фондом ООН в Україні (UNICEF) та усіма учасниками з метою представлення проекту та його реалізації.
- Підготовка робочого плану реалізації проекту, координація підготовки плану з експертами та залученими на напрямки фахівцями. Надання пропозицій керівництву та донорам в частині підготовки робочих планів та бюджету, заходів.
- Консультування та координація діяльності барнахусів, зокрема:
- щодо організації та забезпечення функціонування барнахусів;
- ведення документації в барнахусах;
- використання найкращих практик роботи УФГЗ та UNICEF з клієнтами, методики «ведення випадку клієнта», постраждалого від насильства;
- з питань міжвідомчої взаємодії, налагодження співпраці з суб’єктами, які працюють з постраждалими від насильства у місцях локації барнахусів;
- надання барнахусам організаційно-правової методичної підтримки з питань побудови сталої моделі міжсекторальної взаємодії та інституалізації моделей.
- Координація формування угод щодо надання соціально-психологічних послуг надавачами соціально-психологічних послуг (їх написання, стан виконання, перевірка, візування). Перевірка звітів надавачів послуг у регіонах реалізації проекту.
- Планування, організація та забезпечення проведення тренінгів та навчань для надавачів послуг в регіонах проекту.
- Організація та проведення моніторингових візитів. Підготовка звітів та рекомендацій за результатами моніторингових візитів. Підготовка звітів УФГЗ про моніторингові візити.
- Координація з супервізорами результатів проведених психологічних супервізій фахівців барнахусів. Аналіз супервізійних звітів, поданих супервізорами, розробка рекомендацій. Надання рекомендацій партнерам, донорам та керівництву УФГЗ щодо покращення роботи барнахусів.
- Підтримка зворотнього зв’язку з фахівцями барнахусів (ділове листування, скайп-консультування, телефонне консультування).
- Аналіз діяльності барнахусів та підготовка звітів УФГЗ щодо імплементації проектів з питань створення барнахусів та організації міжвідомчої взаємодії (щомісячно, щоквартально).
- Організація та проведення заходів щодо інституалізації барнахусів, а саме: співпраця з представниками профільних відомств на центральному рівні (участь у зустрічах, нарадах та обговореннях); організація та проведення круглих столів та зустрічей з представниками місцевої влади; участь у адвокаційних заходах; підготовка історій успіху та налагодження міжсекторальної взаємодії.
- Координація роботи залучених експертів щодо розробки документів, в т.ч. проектів нормативно-правових актів, для забезпечення роботи барнахусів.
- Забезпечення розробки документів, в т.ч. проектів нормативно-правових актів, для забезпечення роботи барнахусів.
Інші функції:
- Написання оголошень щодо заходів реалізації проекту та підготовка інформації для тендерів в частині створення та забезпечення діяльності барнахусів.
- Листування з державними установами та відомствами, партнерами проекту, фахівцями барнахусів.
- Участь у робочих зустрічах, сабкластерах, круглих столах, конференціях, тренінгах з протидії насильству щодо дітей, з метою представлення та популяризації роботи барнахусів.
Звітування:
- Підготовка/ревізія імплементаційних планів та фінансових результатів реалізації проекту (щоквартально).
- Підготовка звітів/аналітики та внесення пропозицій (щоквартально) щодо роботи барнахусів для УФГЗ, засновника УФГЗ, Дитячого фонду ООН в Україні (UNICEF), профільних відомств за результатами: аналізу звітів супервізорів, проведених тренінгів, моніторингових візитів, адвокаційних заходів.
- Підготовка звітів та рекомендацій за результатами проведених моніторингових візитів та проаналізованих даних, проведених для барнахусів тренінгів, круглих столів та інших адвокаційних заходів.
Вимоги:
- Вища освіта в соціальній сфері, юридичній сфері, громадському здоров’ї, громадському адмініструванні.
- Мінімум 3 роки досвіду роботи в міжнародних проектах технічної допомоги з фокусом на сім’ї, дітей, жінок
- Досвід менеджменту проектів з ООН структурами, ЄС.
- Вільне володіння англійською мовою.
Як податись:
Кандидати, які відповідають вимогам повинні надсилати резюме та супровідний лист АНГЛІЙСЬКОЮ (!) мовою із зазначенням посади, надсилати на [email protected] до 22 вересня 2020 р. (тема листа “ Coordinator – [your name]”).