Консультаційні послуги – PR супровід впровадження проєкту REAct

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
sudakova

Вакансія
Консультаційні послуги – PR супровід впровадження проєкту REAct

Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я» оголошує конкурс для надання консультаційних послуг – PR супровід впровадження проєкту «Запровадження системи моніторингу та швидкого реагування на порушення прав людини в Україні – REAct»

МБФ «Альянс громадського здоров’я» (далі Альянс) – провідна професійна організація, що у співпраці з ключовими громадськими організаціями, Міністерством охорони здоров‘я та іншими урядовими органами веде боротьбу з низкою епідемій, у т.ч. ВІЛ/СНІД і ТБ в Україні, керує профілактичними програмами та надає якісну технічну підтримку та фінансові ресурси організаціям на місцях.
Закупівля консультаційних послуг виконується у рамках програми «Стійка відповідь на епідемії ВІЛ і ТБ в умовах війни та відновлення України», що фінансується Глобальним фондом.

Інформація про проєкт, в рамках якого оголошується конкурс:

REAct (Rights – Evidence – Action/Права – Докази – Дії) – це система для моніторингу та реагування на порушення прав людини на рівні спільнот. В Україні система впроваджується з 2019 року МБФ «Альянс громадського здоров’я» за фінансової підтримки Глобального фонду. Платформа REAct дає змогу громадським організаціям вчасно реагувати на наявні порушення та попереджувати подібні випадки в майбутньому.
Цільовими групами проєкту є представники ключових спільнот, уразливих до ВІЛ/ТБ, а саме: люди, які вживають наркотики ін’єкційно (ЛВНІ); пацієнти програми ЗПТ; люди, які живуть з ВІЛ (ЛЖВ); чоловіки, які практикують секс з чоловіками (ЧСЧ); транс*люди; секс-працівники/секс-працівниці (СП); люди з ТБ; ув’язнені (і колишні ув’язнені); статеві партнери клієнтів груп ризику (ЛЖВ, ЛВНІ).
REAct – це система, здатна документувати широкий спектр проблем, пов’язаних із правами людини, бар’єрами доступу до ВІЛ-профілактичних або медичних послуг. Така інформація є стратегічно важливою для запровадження та забезпечення адекватного реагування на порушення прав на індивідуальному рівні (насамперед, перенаправлення до отримання юридичних, медичних, психосоціальних та інших послуг) та для якісної програмної відповіді та покращення політики й адвокації на регіональному та національному рівнях.
Більше про REAct – https://react-aph.org/uk/countries/ukraine/

Основні завдання проєкту:

- Побудова ефективної системи виявлення бар’єрів щодо реалізації прав ключових груп в Україні в контексті ВІЛ та ТБ.
– Документування бар’єрів на шляху реалізації прав ключових груп в Україні, наприклад, доступу до профілактичних та медичних послуг в контексті ВІЛ та ТБ, випадків насильства або дискримінаційного ставлення, тощо;
– Налагодження та координація процесу реагування на виявленні бар’єри, відстеження ефективності наданої допомоги щодо кожного виявленого випадку.

Основні обов’язки консультанта/ки з PR супроводу впровадження проєкту:

- Інформаційний супровід реалізації проєкту, представлення результатів та успіхів провадження проєкту в інформаційному просторі;
– Надання пропозицій щодо найбільш ефективного формату та контенту з інформаційного представлення впровадження проєкту;
– Забезпечення релевантного та своєчасного відображення інформації на веб-сайті проєкту, а також на сторінку Facebook;
– Безпосередня публікацій інформаційних матеріалів та додавання контекту на веб-сайт проєкту, а також на сторінку Facebook;
– Редагування та оформлення історій успіху в рамках проєкту;
– Взаємодія з іншими членами проєкту (команда Альянсу, регіональні координатори/ки), а також провайдерами послуг (дизайнери/ки, перекладачі/ки, фахівці/фахівчині з підтримки сайту);
– Проведення проміжної та фінальної оцінки ефективності інформаційного супроводу проєкту REAct, надання зворотнього зв’язку та рекомендацій.

Запланована зайнятість: неповна зайнятість у період січень – грудень 2025, з можливим продовженням виконання обов’язків у 2026 рр.

Загальні вимоги до консультанта/ки з PR супроводу впровадження проєкту:

- досвід роботи в сфері PR, реклами, журналістики, маркетингу – не менше 3-х років;
– відмінні комунікаційні та організаційні навички;
– знання інструментів інформаційного супроводу;
– відмінне володіння українською мовою – обов’язково;
– відмінні навички з написання інформаційних матеріалів – статей, новин тощо;
– попередній досвід роботи з НУО – бажано;
– розуміння сфери ВІЛ/ТБ, захисту прав людини – бажано;
– володіння англійською мовою – бажано;
– високий рівень комп’ютерної грамотності;
– ФОП – бажано.

Процедура участі в конкурсі:

Усі учасники конкурсу повинні подати резюме та мотиваційний лист. Документи (резюме та мотиваційний лист) необхідно надіслати на електронну адресу менеджера проєкту,
Надії Семчук ([email protected]) до 18:00 22 січня 2025 р. У темі повідомлення зазначте: «Консультант з інформаційного супроводу».

На он-лайн співбесіду буде запрошено тільки тих кандидатів/ок, яких буде відібрано за результатами попереднього розгляду резюме та мотиваційного листа.

Альянс громадського здоров’я працює відповідно до політики рівних можливостей, тому наймає на роботу кваліфікованих фахівців з різних секторів суспільства, незалежно від їх віку, гендерної приналежності, сексуальної орієнтації, ВІЛ-статусу та індивідуальних характеристик.


Останні публікації цього розділу:

Послуги із літературного редагування текстів та Послуги редагування та рерайтингу текстів

Журналіст/ка / Редактор/ка новин

Аналітик/иня / Редактор/ка новин

Старший/а представник/ця з комунікацій

Фахівець/чиня з охорони навколишнього середовища