Координатор/ка проєкту
Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» для навчальної платформи «Академія стійкості громад» в рамках проєкту «Посилення стійкості міст у сферах інфраструктури постачання та житла в Україні (SUR)», оголошує конкурс на надання послуг координатора проєкту.
До участі в конкурсі запрошуються фізичні особи, фізичні особи-підприємці, юридичні особи, які мають необхідний досвід та право надавати відповідні послуги.
Коротко про проєкт:
Академія стійкості громад – тренінгова платформа для розвитку та підтримки проектів з міської стійкості на різних етапах їх реалізації. Тренінги мають на меті підвищувати технічні, організаційні інші компетенції фахівців органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств. Важливим навчальним компонентом є також обмін практичним досвідом та кращими практиками в реалізації проектів міської стійкості. Проектів, які матимуть або мають довготривалий ефект, втілюються в різних сферах міського господарства.
Учасниками академії будуть представники органів місцевого самоврядування та комунальних підприємств різного рівня, різних професійних компетенцій (житлово-комунальне господарство, містопланування, економіка, фінанси, екологія та ін), орієнтовно від 25 міст.
Навчання проводитимуться в змішаному форматі як онлайн так і триденні офлайн зустрічі з відвідуванням об’єктів. Передбачається 18 онлайн та 9 офлайн засідань.
Перелік послуг, що надаватимуться:
- планування та організація діяльності проєкту, контроль за якістю виконання завдань;
- координація діяльності всіх учасників проєкту;
- своєчасне подання звітної документації;
- контроль за відповідністю детальних програм навчальних модулів концепції проекту;
- забезпечення формування тематики, мети та завдань, навчальних модулів, коригування графіку заходів;
- координація роботи ради менторів та підтримки проектів стійкості;
- забезпечення проведення 9 офлайн та 18 онлайн засідань;
- забезпечення залучення представників органів місцевого самоврядування, представників органів виконавчої влади в онлайн та офлайн заходах;
- забезпечення погодження (у разі необхідності) всіх необхідних матеріалів з GIZ;
- забезпечення розробки анкети для відгуків учасників заходів;
- забезпечення розробки резолюцій за результатами засідань в разі потреби, аналізу анкет відгуків, коротких рекомендацій щодо проведення наступних заходів;
- підготовка пропозицій до органів державної влади та місцевого самоврядування щодо удосконалення політики просторового розвитку, містобудування, житлової політики, політики екологічної стійкості.
Строк надання послуг – до жовтня 2026 року
Основні вимоги до потенційних постачальників:
- наявність досвіду координації та/чи реалізації навчальних проєктів у сфері міської стійкості;
- наявність досвіду роботи з органами місцевого самоврядування.
Участь у тендері:
Для участі у конкурсі потенційні постачальники мають до 28 лютого 2025 року надіслати в АМУ: підписані скан-копії своїх пропозицій з усіма необхідними додатками на адресу ел. пошти [email protected], або оригінал пропозиції за адресою вул. Січових Стрільців 73, 11 поверх, м. Київ, 04053 із зазначенням «Пропозиція_координатор».
Пропозиція має містити:
- загальну інформацію про надавача послуг (для фізичних осіб/фізичних осіб-підприємців – резюме; для юридичних осіб – короткий опис діяльності компанії та резюме експерта, який буде залучений/на до виконання завдання, контактні дані);
- очікувану повну вартість послуг із надання послуг в гривнях (в т. ч. податки, та інші видатки відповідно до законодавства України);
- інформацію досвіду координації та/чи реалізації навчальних проєктів у сфері міської стійкості;
- інформацію про досвід співпраці з органами місцевого самоврядування;
- короткий опис попереднього досвіду співпраці з АМУ, якщо є;
- копії Виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та Свідоцтва платника ПДВ (при умові реєстрації платником ПДВ) або витягу з реєстру платників єдиного податку, якщо подається юридична особа або фізична особа-підприємець;
- копію паспорту та довідки про присвоєння ідентифікаційного коду, якщо подається фізична особа.
Запитання прохання надсилати до 26 лютого 2025 року письмово на адресу ел. пошти: [email protected] (зазначивши в темі повідомлення: «Запитання_координатор».
Критерії відбору:
Заявка може максимально набрати 500 балів, з яких:
- повна вартість робіт – 200 балів;
- досвіду координації та/чи реалізації навчальних проєктів у сфері міської стійкості – 150 балів;
- досвід співпраці з органами місцевого самоврядування – 100 балів;
- досвід співпраці з АМУ – 50 балів
Про результати проведення конкурсу організатор повідомляє переможця конкурсу електронною поштою не пізніше п’яти робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця.