Координатори/ки мультидисциплінарних мобільних команд
ЗАВЕРШЕНО
Оголошуємо конкурс на посади 3-х координаторів мультидисциплінарних мобільних команд у м. Київ, Дніпро, Ужгород
МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» оголошує конкурс на посаду 3-х координаторів мультидисциплінарних мобільних команд, які надають соціальні, юридичні, медичні послуги та працюють на території Львівської, Закарпатської, Тернопільської, Чернівецької, Рівненської, Івано-Франківської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Хмельницької, Дніпропетровської, Київської, Полтавської, Кіровоградської, Черкаської, Миколаївської, Одеської, Харківської областей, в рамках реалізації проєкту «Інтегрована підтримка через міждисциплінарні мобільні команди», за фінансової підтримки ЮНІСЕФ.
Інформація про замовника: МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – благодійний фонд, заснований міжнародною організацією HealthRight International (Право на здоров’я) з метою розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив, які полягають у наданні життєво важливої допомоги найбільш незахищеним жінкам, дітям та молоді. В Україні організації працюють з 2005 року і запроваджують моделі, спрямовані на профілактику соціального сирітства, ґендерно зумовленого насильства та ВІЛ, СНІД; сприяють розвитку місцевих громад через підвищення спроможності громадських організацій та органів місцевого самоврядування щодо покращення спектру, доступу та якості соціальних послуг і послуг реабілітації.
Інформація про проєкт: Після інтенсивної ескалації війни в Україні та розпочатих 24 лютого 2022 року широкомасштабних бойових дій збройними силами Російської Федерації, які призвели до жахливої гуманітарної кризи, МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» в співпраці з Дитячим фондом ООН в Україні (UNICEF) запустили проєкт «Інтегрована підтримка через міждисциплінарні мобільні команди». Даний проєкт спрямований на гуманітарне реагування та на підтримку людей у західній та центральній частині України як у «приймаючих», так і в «переселенських» громадах. В рамках проєкту в березні 2022 року було створено 50 мобільних бригад в 11 регіонах України, які надавали соціально-психологічну, правову, медичну допомогу дітям та сім’ям, які постраждали від війни, з особливим фокусом на вагітних жінок, жінок із дітьми, дітей та підлітків.
Нинішня ситуація, постійні обстріли, бойові дії, завданні руйнування, призводять до загибелі або сотні поранень мирних жителів щотижня. Тому виникла потреба продовжити поточний проєкт до 15 березня 2023 року шляхом розширення кількості мобільних бригад до 70 (20 нових команд) та розширення географічної присутності у 18 регіонах. Нині діючих 11 областей: Львівська, Закарпатська, Тернопільська, Чернівецька, Рівненська, Івано-Франківська, Житомирська, Вінницька, Волинська, Хмельницька та Дніпровська області. Та впровадити у 7 нових запропонованих областях: Київська, Полтавська, Кіровоградська, Черкаська, Миколаївська, Одеська та Харківська області.
Географія проєкту: Львівська, Закарпатська, Тернопільська, Чернівецька, Рівненська, Івано-Франківська, Житомирська, Вінницька, Волинська, Хмельницька, Дніпропетровська, Київська, Полтавська, Кіровоградська, Черкаська, Миколаївська, Одеська та Харківська області
Координація:
- діяльності мультидисциплінарних мобільних команд в закріплених за координатором проєкту в регіонах Закарпатської, Тернопільської , Рівненської, Івано-Франківської областей. Місце локації координатора у м. Ужгород.
- діяльності мультидисциплінарних мобільних команд в закріплених за координатором проєкту в регіонах Львівської, Чернівецької, Житомирської, Волинської, областей. Місце локації координатора у м. Львів.
- діяльності мультидисциплінарних мобільних команд в закріплених за координатором проєкту в регіонах Київської, Полтавської, Вінницька, Хмельницької, областей. Місце локації координатора у м. Київ.
- діяльності мультидисциплінарних мобільних команд в закріплених за координатором проєкту в регіонах Дніпропетровської, Харківської, Миколаївської, Одеської, Черкаської, Кіровоградської областей. Місце локації координатора у м. Дніпро.
Місце роботи: м. Ужгород
Зайнятість: 8 год на день, 40 годин на тиждень.
Місце роботи: м. Київ
Зайнятість: 8 год на день, 40 годин на тиждень.
Місце роботи: м. Дніпро
Зайнятість: 8 год на день, 40 годин на тиждень
Координація: мультидисциплінарних мобільних команд в закріплених за кожним із координаторів проєкту команд в обраних регіонах.
Термін реалізації проєкту: вересень 2022 року – березень 2023 року з подальшим продовженням
Основні цілі: загальна координація роботи 25 мультидисциплінарних мобільних бригад, після погодження з керівництвом організації в обраних областях із регіонів реалізації проєкту: Львівська, Закарпатська, Тернопільська, Чернівецька, Рівненська, Івано-Франківська, Житомирська, Вінницька, Волинська, Хмельницька та Дніпропетровська області областях, відповідно до методик УФГЗ та її засновника HealthRight International (Право на здоров`я), набір та управління персоналом представників мультидисциплінарних мобільних команд, покращення UN IMS форми, планування та забезпечення проведення тренінгів та навчань для надавачів послуг в регіонах проєкту, реалізація заходів проєкту з метою надання допомоги населенню, постраждалому від воєнних дій в Україні.
Основні функції:
- Організація та проведення робочих зустрічей з представниками місцевої влади та партнерських організацій з метою забезпечення роботи мультидисциплінарних мобільних команд, включення цільової групи діти.
- Моніторинг місцевих організацій та вивчення їх спроможності щодо надання послуг в рамках проєкту в результаті перенаправлення від мультидисциплінарних мобільних команд.
- Координація, погодження та забезпечення підписання угод з місцевими партнерами (державними та місцевими) для забезпечення роботи мультидисциплінарних мобільних команд.
- Забезпечення, спільно з місцевими партнерами, набору надавачів соціально-психологічних, юридичних та медичних послуг у члени мультидисциплінарних мобільних команд (в тому числі проведення інтерв’ю за потреби), у випадку звільнення персоналу.
- Оновлення та впровадження системи оцінки ефективності роботи членів мобільних бригад (UN IMS форм) та підготовка і надання рекомендацій донорам, партнерам, керівництву УФГЗ щодо заміни членів мобільних бригад, удосконалення форми.
- Підготовка плану реалізації проєкту в частині роботи мультидисциплінарних мобільних команд. Підготовка бюджету проєкту в частині роботи мобільних команд та підвищення їх кваліфікації, закупки обладнання, моніторингу та аналізу роботи бригад, за потреби. Надання пропозицій керівництву та донорам в частині підготовки робочих планів та бюджету, заходів.
- Здійснення моніторингових візитів з метою оцінки ефективності роботи мобільних команд, підготовка звітів та рекомендацій для донорів, партнерів та керівництва УФГЗ на основі проведених візитів.
- Координація формування угод щодо надання необхідного пакету послуг надавачами послуг (їх написання, стан виконання, перевірка, візування). Перевірка звітів надавачів послуг щодо забезпечення утримання мультидисциплінарних мобільних команд у затверджених відповідних регіонах реалізації проєкту, які закріплені за координатором.
- Консультування та підтримка зворотного зв’язку з мобільними командами щодо планування виїздів, надання необхідного пакету послуг, заповнення відповідної звітної документації, охоплення клієнтів послугами.
- Координація з ІТ-спеціалістом подання мобільними командами та заповнення відповідної звітної документації та вхідної он-лайн форми первинної оцінки випадку членів мультидисциплінарних мобільних команд, надання рекомендацій керівництву, партнерам та донорам.
- Аналіз результатів вхідних он-лайн форм мобільних бригад соціально-психологічної допомоги з метою забезпечення ефективності та контролю надання необхідних послуг.
- Координація підготовки історій клієнтів, фото членами мультидисциплінарних мобільних команд для розміщення в ЗМІ, звітах, чи на вимогу донора. Забезпечення інформаційного компоненту та поширення інформації про підтримку проєкту донором.
- Координація з супервізорами результатів проведених психологічних супервізій мобільних команд. Аналіз супервізійних звітів, поданих супервізорами, розробка рекомендацій. Надання рекомендацій партнерам, донорам та керівництву УФГЗ щодо покращення роботи бригад.
- Формування технічного завдання та координація здійснення закупівлі обладнання для забезпечення функціонування мультидисциплінарних мобільних команд у відповідності до потреб мобільної команди та цілей проєкту.
- Координація та планування проведення тренінгів, вебінарів та навчань в рамках проєкту та інших заходів відповідно до робочого плану проєкту.
Інші функції:
- Написання оголошень щодо заходів реалізації проєкту та підготовка інформації для тендерів в частині діяльності мультидисциплінарних мобільних команд.
- Листування з державними установами, партнерами проєкту, членами мультидисциплінарних мобільних команд.
Звітування:
- Підготовка щомісячних звітів щодо роботи мультидисциплінарних мобільних команд (якісних, кількісних показників) для УФГЗ та засновника УФГЗ (до 10 числа наступного місяця за звітний період, правлінню УФГЗ щоквартально), донорів (за запитом).
- Підготовка щотижневих та щомісячних звітів, рекомендацій щодо здійснених моніторингових візитів та проаналізованих онлайн форм, щодо проведених для мультидисциплінарних мобільних команд тренінгів, вебінарів та супервізій (до 10 числа наступного місяця за звітний період).
Вимоги:
- Вища освіта в соціальній або юридичній сфері, громадському здоров’ї, громадському адмініструванні.
- Мінімум 3 роки досвіду роботи в міжнародних проектах технічної допомоги
- Досвід менеджменту проєктів з ООН структурами, ЄС, або USAID.
- Вільне володіння англійською мовою.
Примітка щодо запобігання сексуальній експлуатації та нарузі:
Сексуальна експлуатація та наруга заборонені в усіх формах. Організація впроваджує політику запобігання сексуальним домаганням, сексуальній експлуатації та нарузі, в тому числі на робочому місці. Процедури регулюються відповідно до політики ЗСЕН та організаційних правил і положень організації.
Просимо надсилати своє резюме на електронну пошту:
Angelina Yakovenko [email protected]