Менеджер_ка проєкту «Впровадження моделі Барнахуса для захисту дітей-постраждалих від насильства»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
juliaHR

Vacancy-вакансія7
Менеджер_ка проєкту «Впровадження моделі Барнахуса для захисту дітей-постраждалих від насильства»

Інформація про замовника: МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – благодійний фонд, заснований міжнародною організацією HealthRight International (Право на здоров’я) з метою розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив, які полягають у наданні життєво важливої допомоги найбільш незахищеним жінкам, дітям та молоді. В Україні організації працюють з 2005 року і запроваджують моделі, спрямовані на профілактику соціального сирітства, гендерно обумовленого насильства та ВІЛ, СНІД; сприяють розвитку місцевих громад через підвищення спроможності громадських організацій та органів місцевого самоврядування щодо покращення спектру, доступу та якості соціальних, психологічних послуг і послуг реабілітації. На сьогодні в обох організаціях працює 530 працівників, в тому числі 40 осіб – основний персонал.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЄКТ: Проєкт «Впровадження моделі Барнахуса для захисту дітей-постраждалих від насильства» впроваджується у ряді регіонів України. Проєкт, фінансований ЮНІСЕФ, спрямований на підтримку впровадження моделі барнахусів в Україні для надання дітям, які постраждали від насильства, правової інформації, консультування, психологічної підтримки, включаючи кризову, а також медичне обстеження.

ЦІЛЬ ПРОЄКТУ: Впровадження, адвокатування та забезпечення функціонування моделі Барнахус в Україні, як «єдиного вікна» для надання дітям, які постраждали від насильства та членам їх сімей, правової інформації, консультування, психологічної підтримки, включаючи кризову, а також медичного обстеження. 

ГЕОГРАФІЯ ПРОЄКТУ: 11 областей України.

Термін надання послуг: листопад 2022 р. – липень 2023 р. із можливістю продовження.

Донор: Дитячий фонд ООН в Україні (UNICEF).

Зайнятість: повна.

Основні цілі:

Організація проведення тренінгів і навчань для надавачів послуг у регіонах проєкту, реалізація заходів проєкту з метою інституалізації центрів Барнахус. 

Основні функції:

  1. Організація та забезпечення проведення тренінгів і навчань для надавачів послуг у регіонах проєкту.
  2. Проведення заходів щодо інституалізації барнахусів, а саме: організація круглих столів і зустрічей із представниками місцевої влади.
  3. Організація заходів із відкриття центрів Барнахус у регіонах.
  4. Надання пропозицій координатору проєкту у частині підготовки робочих планів і заходів.
  5. Підготовка проєктів угод щодо надання соціально-психологічних послуг надавачами (їх написання, перевірка стану виконання). Перевірка звітів надавачів послуг у регіонах реалізації проєкту.
  6. Комунікація зі спеціалістами барнахусів (ділове листування, телефонне консультування).
  7. Підготовка історій успіху, новин про проведені заходи.
  8. Написання оголошень щодо заходів реалізації проєкту та підготовка інформації для тендерів у частині створення та забезпечення діяльності барнахусів.
  9. Підготовка проєктів імплементаційних планів.
  10. Підготовка звітів і рекомендацій за результатами проведених для барнахусів тренінгів, круглих столів й інших заходів.

Вимоги:

  • Вища освіта в соціальній сфері, юридичній сфері, громадському здоров’ї, громадському адмініструванні. 
  • Досвід менеджменту проєктів з ООН структурами, ЄС. 
  • Вільне володіння англійською мовою.

Як подати заявку: 

Надіслати своє резюме (CV) та мотиваційний лист англійською мовою на електронну адресу: [email protected]

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» та міжнародна організація HealthRight International (Право на здоров`я) є роботодавцем рівних можливостей і не дискримінує у своєму виборі та працевлаштуванні на основі раси, кольору шкіри, релігії, статі, національного походження, політичної приналежності, сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності, сімейного стану, інвалідності, генетичної інформації, віку. 

Сексуальна експлуатація та наруга заборонені в усіх формах. Організація впроваджує політику запобігання сексуальним домаганням, сексуальній експлуатації та нарузі, в тому числі на робочому місці. Процедури регулюються відповідно до політики ЗСЕН та організаційних правил і положень організації.

 


Останні публікації цього розділу:

Асистент/ка бухгалтера

Public Health Expert Consultant / Експерт/ка-консультант/ка з охорони здоров'я

Mental Health Expert Consultant / Експерт/ка-консультант/ка з питань психічного здоров'я

Закупівля послуг психотерапевта/ки

Evaluation Team Lead (Consultant) / Керівник/ця групи з оцінювання

Вакансія: Third Party Monitoring (TPM) Officer, Ukraine Monitoring and Learning Support (UMLS) project