Менеджер/ка напрямку ГРСІ у проєкт

Зафіксувати у Google календарі!


Вакансія
Менеджер/ка напрямку ГРСІ у проєкт

1. Інформація про програму та проєкт:

Програма USAID «Мріємо та діємо» спрямована на розвиток та підтримку молоді в Україні.  Програма сприяє молодіжним інноваціям і підприємництву, працевлаштуванню і розбудові кар’єри, посиленню участі молоді у прийнятті рішень у громадах та на національному рівні, а також підвищує потенціал української молоді бути рушійною силою толерантності та поваги до різноманітності.

Створюючи сприятливе середовище та відновлюючи доступ до формальної та неформальної освіти, програма підсилює можливості молоді реалізувати свої мрії, ідеї та бачення розвитку країни.

«Мріємо та діємо» творить зміни в Україні з молоддю для молоді. Залучає молодих українців та українок до розробки та реалізації проєктів та ініціатив, посилює спроможність різних інституцій надавати молоді якісні послуги, а також проводить дослідження, щоб на їх основі формувати молодіжну політику та рухатись до ефективних та стійких змін.

Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну Разом (БУР)Making Cents International (MCI)Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

В рамках програми “Мріємо та діємо” реалізується проєкт “МолодьТуТ: створи громаду молодіжних перспектив, одним із напрямків якого є компонент «МолодьТуТ: творимо простори. Мета проєкту – посилення спроможності молодіжних центрів та просторів у громадах надавати якісні послуги для молоді та розбудовувати сприятливе середовище для розвитку громадського активізму, підвищення соціальної згуртованості, просування толерантності та інклюзивності у громадах.

Проєкт «Молодь:ТуТ: творимо простори» реалізує громадська організація «Молодіжна Платформа», яка є експертною організацією у секторі створення та менеджменту молодіжних центрів. Організація модерує процес створення та наповнення програмною роботою 47 молодіжних центрів програми «Мріємо та діємо».

Усі центри обʼєднані в когорти. Когорта – це група молодіжних центрів, об’єднаних спільними характеристиками або цілями, зокрема в контексті проєкту чи програми. У випадку проєкту «Мріємо та діємо», когорта стосується групи молодіжних центрів, які залучені до спільного етапу реалізації проєкту. Кожна когорта може мати свої завдання, обов’язки та цілі в рамках програми.

Загалом у проєкті є 5 когорт молодіжних центрів. З кожною когортою ми працюємо на різних етапах реалізації проєкту.

Компонент Гендерної Рівності та Соціальної Інклюзії (ГРСІ) – це комплексний, інтегрований підхід, що сприяє створенню інклюзивних, рівноправних умов для всіх молодих людей. Він орієнтований на розробку та реалізацію політик, практик та програм, що враховують гендерні особливості та сприяють соціальній інтеграції, особливо зосереджуючись на потребах соціально вразливих груп молоді. Це не лише про визнання різноманітності, а й активне сприяння рівним можливостям та включенню всіх категорій молоді. 

ГРСІ підхід потребує системного аналізу та впровадження заходів, що забезпечують рівний доступ до ресурсів, освіти та підтримки для молодих людей з різними соціальними, етнічними, гендерними ідентичностями і не лише, з особливим акцентом на соціально вразливі групи. 

У молодіжних центрах та просторах ГРСІ відіграє ключову роль у формуванні інклюзивної, розуміючої та різноманітної спільноти, що сприяє повноцінному розвитку особистості та соціальній інтеграції. 

ГРСІ менеджер чи менеджерка будуть тісно координувати роботу з ГРСІ радницею організації IREX. А також будуть в прямому підпорядкуванні менеджера проєкту від ГО “Молодіжна платформа”.

Робота менеджера чи менеджерки буде складатись з трьох компонентів, а саме робота з 2 когортою молодіжних центрів, робота з 4-5 когортою молодіжних центрів та робота щодо розробки методології та координація впровадження Гендерно орієнтованого Огляду Доступності та Безпеки.

Опис компонентів роботи та обовʼязки яких описані в блоці №2 нижче. 

Важливо! Кандидати та кандидатки можуть подаватись на повний або частковий обʼєм робіт.

2. Обов’язки:

  1. Робота з 2 когортою молодіжних центрів:

Завданням менеджера чи менеджерки стане підтримка МЦ 2 когорти у консультуванні та експертному супроводі щодо технічного підходу ГРСІ та питань убезпечення в програмі регрантингу ГО “Молодіжна платформа” для реалізації проєктів молодіжних центрів другої когорти програми “Мріємо та діємо”. 

Обов’язки:

  • Переглядати політики ГРСІ молодіжних центрів та ГО, надаючи рекомендації щодо змін, які сприяють інклюзивності та рівності (в подальшому можна задокументувати в ГРСІ Плані). 
  • Сприяти системному проведенню аналізу ризиків на основі ідентичностей цільової аудиторії, розробляти та реалізовувати плани з управління ризиками. 
  • Сприяти у формуванні плану розвитку спроможності по впровадженню ГРСІ підходу. 
  • Затверджувати плани розвитку спроможності по впровадженню ГРСІ підходу.
  • Моніторити і контролювати виконання плану розвитку спроможності по впровадженню ГРСІ підходів;
  • Виконання інших обов’язків та доручень.

Робота 4-5 когортами молодіжних центрів:

Важливо продовжити напрацювання, які команда має попередньо. Менеджер та менеджерка буде долучитись до того, щоб команди МЦ розробили власні ГРСІ Стратегії, визначили стратегічні напрямки роботи в короткій і довготривалій перспективі, посилювали напрямок безпечної програмної діяльності в т.ч. в питаннях розробки та впровадження політик з убезпечення та етичний кодекс для МЦ.

ГРСІ план доповнює основний робочий план діяльності МЦ чи план проєктної діяльності, який фінансується грантом. ГРСІ діяльність про вирішення питань нерівних відносин між різними соціальними групами людей; з підтримкою, включенням та уповноваженням тих групи молоді та місцевого населення, які є соціально вразливими чи малопредставленими. ГРСІ фокусується на діяльності з метою перебалансувати владні відносини, забезпечити рівні права та можливості, забезпечити повагу та гідне ставлення до всіх людей незалежно від їх соціальної ідентичності.

Обовʼязки:

  • Координація процесу впровадження компоненту відповідно до розробленої концепції та плану роботи по гендерній рівності та соціальної інклюзії з 6-тьма молодіжними центрами четвертої когорти та 12-тьма молодіжними центрами п’ятої когорти;
  • Розробляє та впроваджує ГРСІ стратегії, включаючи безпекові питання разом з МЦ;
  • Методично розробляє та адаптує матеріали для якісного впровадження компоненту;
  • Координує роботу асистентки-консультантки в межах компоненту;
  • Організовує та проводить навчання з ГРСІ;
  • Розробляє ГРСІ Плани для кожного з молодіжного центру та супроводжує у впровадженні. 
  • Проводить групові та індивідуальні консультації для команд молодіжних центрів;
  • Перевіряє та коментує виконані домашні завдання командами молодіжного центру;
  • Координує та модерує внутрішні зустрічі команди та спільні зустрічі з МЦ щодо питань ГРСІ;
  • Підготовка звітності. Збір та аналіз даних, підготовка описових та фінансових звітів за напрямком ГРСІ. Контроль звітності команди ГРСІ;
  • Готовність до змін та адаптації плану роботи за запитом донора та реагування на зовнішні виклики;
  • Виконання інших обов’язків та доручень.
  • Вести офіційну комунікацію із представниками молодіжних центрів, що залучені в реалізацію проєктів; - враховано вище, цей пункт видалити
  1. Робота щодо розробки методології та координація впровадження Гендерно орієнтованого Огляду Доступності та Безпеки.

Цей огляд має на меті стати основним інструментом для забезпечення інклюзивності та безпеки молодіжних центрів, створивши умови для їх відповідності найвищим стандартам якості. Ми прагнемо не лише перевірити відповідність вимогам, але й допомогти молодіжним центрам досягти справжнього потенціалу як інклюзивних, безпечних та комфортних просторів для всіх відвідувачів та відвідувачок, незалежно від статі, віку, їхніх фізичних можливостей чи соціального статусу.

Обовʼязки:

  • Переглянути розроблену методологію з проведення огляду з доступності та безпеки для МЦ. За потреби, доопрацювати посібник, включаючи методичні матеріали та практичні інструменти;
  • Організувати, навчити та супроводити групу фахівців та фахівчинь, які застосують практично методологію та проведуть огляд 13 МЦ. 
  • Проведення безпекового огляду для 13 молодіжних центрів;
  • За результатами огляду, підготувати рекомендації для кожного з МЦ та загальні рекомендації для МЦ програми «Мріємо та діємо»
  • підготувати фінальний звіт за проведеним оглядом.
  • Виконання інших обов’язків та доручень.

3. Вимоги:

  • Підтверджений досвід попередньої роботи з гендерною рівністю та інклюзивністю у сфері від 1 року;
  • Досвід проведення навчань на теми гендерної рівності та інклюзії (в тому числі для молодіжних та соціальних працівників/працівниць, освітян та освітянок);
  • Досвід в управлінні командою та наявність знань з проєктного менеджменту;
  • Розвинені цифрові навички, зокрема знання комп’ютерних програм MSWord та MS Excel (обов’язково) та успішне використання інформаційно-комунікаційних технологій;
  • Ступінь магістра з соціології/політології або суміжної галузі;
  • Знання національного законодавства та позитивних практик у сфері гендерної рівності, інклюзивності, безбар’єрності.

Буде перевагою:

  • Досвід роботи із молодіжними центрами України;
  • Досвід роботи в громадському секторі, (зокрема, у проєктах, що фінансуються Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

4. Технічна інформація для подачі:

Особи, які бажають податися на тендер, мають подати заявку до 23:59 години 20 листопада 2024 року, що включає:

  • Резюме (із вказанням релевантної освіти та дотичного досвіду); 
  • Рекомендовані копії дипломів, сертифікатів, які підтверджують відповідну освіту; 
  • Установчі документи ФОП (якщо він відкритий) – виписка з ЄДР, витяг з реєстру платників єдиного податку, довідка про відкриття рахунку ФОП з банку. Якщо ви готові відкрити ФОП протягом 1-2 днів у випадку пропозиції працювати вкажіть цю інформацію у листі/резюме;
  • Контакти осіб або організацій, з якими працювали за останні 1-2 роки, що можуть надати рекомендації; 
  • Цінова пропозиція із розрахунку 60% робочого часу. Тривалість роботи жовтень 2024 – травень 2024 (8 місяців).

Заявку, цінову пропозицію й супровідні файли надсилайте на електронну пошту – [email protected].
Тема листа: Вакансія на посаду — Менеджер/ка напрямку ГРСІ у проєкт «МолодьТуТ: створи простір молодіжних перспектив у своїй громаді».

Питання чи уточнення також надсилайте на цю електронну пошту.


Останні публікації цього розділу:

Сапер/ка (розмінування) / HMA Team Member (Deminer)

Вакансія: Research Partner for Ukraine Case Study within Beyond Compliance Consortium

Послуги дизайну

Вакансія IWPR: Financial Administrative Assistant

Вакансія IWPR: Finance Manager: Field Operations