Менеджер/ка з питань протидії гендерно зумовленому насильству (ГЗН), Миколаїв
ЗАВЕРШЕНО
Міжнародний Медичний Корпус ніколи не вимагає від кандитатів внесків, платежів або інших грошових операцій. Якщо у зв’язку з працевлаштуванням на роботу у вас вимагають гроші, будь ласка, повідомте про це Міжнародному Медичному Корпусу на сайті для повідомлень про неправомірну поведінку: www.InternationalMedicalCorps.ethicspoint.com. Будь ласка, не надсилайте своє резюме або заявку на цей сайт, вони не будуть розглянуті.
Зміст Діяльності
Менеджер з протидії гендерно зумовленому насильству (ГЗН) відповідає за реалізацію програми з протидії гендерно зумовленому насильству (ГЗН), включаючи технічний нагляд за послугами та заходами, розбудову потенціалу, підтримку та нагляд за персоналом, внутрішню та зовнішню координацію та звітування.
Для успішного виконання цієї роботи людина повинна бути здатною виконувати кожну основну функцію з розумним пристосуванням або без нього:
ОБОВ’ЯЗКИ:
Планування програми
· Проведення оцінювання з питань гендерно зумовленого насильства (ГЗН) за необхідності, максимально використовуючи наявні джерела інформації та можливості для координації, а також забезпечуючи дотримання стандартів безпеки та етики.
· Визначення місцевих партнерів та жіночих мереж для посилення місцевих зусиль з просування прав жінок і дівчат та протидії гендерно зумовленого насильству (ГЗН)
· Забезпечити ініціювання програм жінками та дівчатами і планування разом із зацікавленими сторонами в громаді
· Визначити відповідні місця та орієнтацію для послуг, включаючи простори безпеки для жінок та дівчат
· За потреби сприяти розробці концептуальних записок/пропозицій/звернень
Розбудова Потенціалу та Реалізація
· Тісно співпрацювати з Координатором з питань гендерно зумовленого насильства (ГЗН), вищим керівництвом та програмною командою, за необхідності, для досягнення цілей програми та забезпечення якості ініціатив з попередження та реагування на гендерно зумовленого насильство (ГЗН).
· Забезпечувати дотримання Мінімальних стандартів ММК щодо гендерно зумовленого насильства (ГЗН), а також відповідних міжвідомчих інструкцій та стандартів
· Керувати реалізацією програмних заходів, включаючи створення та надання спеціалізованих послуг з реагування на гендерно зумовлене насильство (ГЗН)
· Розбудова потенціалу персоналу програми та партнерів у відповідних технічних сферах для надання послуг та керування заходами
· Сприяти проведенню технічних тренінгів за потреби, включаючи управління справами з питань гендерно зумовленого насильства (ГЗН)
· Встановлювати та здійснювати моніторинг систем нагляду та підтримки послуг управління справами з питань гендерно зумовленого насильства (ГЗН)
· Створювати відповідні системи для управління інформацією
· Забезпечувати ефективну участь громади на всіх етапах реалізації, включаючи лідерство жінок та дівчат
· Працювати з командами та громадами над розробкою відповідних стратегій зменшення ризиків
· Здійснювати регулярний моніторинг програми та застосовувати отриманий досвід для постійного вдосконалення заходів.
· Вчасно та з точними даними надавати регулярні звіти за програмою.
Координування роботи , Репрезентація та Пропагування
· Координувати роботу з іншими постачальниками послуг та збирати інформацію від громади для створення та зміцнення шляхів взаємодії.
· Брати активну участь у відповідних координаційних зустрічах, забезпечуючи видимість програми ММК з протидії гендерно зумовленому насильству (ГЗН) на відповідних координаційних форумах.
· Координувати та розвивати потенціал інших секторів, наскільки це можливо, щоб забезпечити інтеграцію проблем гендерно зумовленому насильству (ГЗН), у різні послуги та обширне гуманітарне реагування.
· Представляти цілі програми та стандарти протидії гендерно зумовленому насильству (ГЗН), за необхідності відстоюючи їх перед відповідними керівниками, органами влади та гуманітарними організаціями.
Управління Персоналом
· Розробка робочих планів відповідно до фінансових потоків
· Планування та закупівля матеріалів, необхідних для програмної діяльності, відповідно до бюджету та термінів проекту
· Забезпечення дотримання вимог донорів
· Забезпечення дотримання протоколів та політик безпеки
· Враховувати наслідки для безпеки всіх програмних заходів, переглядаючи ініціативи з відповідними зацікавленими сторонами
· Сприяти створенню безпечного та сприятливого робочого середовища для всіх співробітників та партнерів програми з протидії гендерно зумовленого насильства (ГЗН)
· Демонструвати основні принципи програм з протидії гендерно зумовленому насильству (ГЗН), включаючи повагу, недискримінацію, відповідальне використання влади, ненасильство та просування гендерної рівності
· Cприяти формуванню позитивного іміджу та загальної довіри до програми та організації, зокрема через дотримання Кодексу Етичних Норм Поведінки, включаючи дотримання політик протидії домаганням, захисту та запобігання сексуальної експлуатації та насильства.
Виконувати інші обов’язки за призначенням. Обов’язки та відповідальність, перелічені в цьому документі, відображають характер та рівень призначеної роботи і не обов’язково є вичерпними.
КВАЛІФІКАЦІЯ:
· Ступінь бакалавра або відповідний рівень досвіду роботи.
· Мінімум три роки відповідного досвіду роботи.
· Продемонстрована прихильність основним принципам програм протидії гендерно зумовленому насильству (ГЗН), включаючи гендерну рівність та послуги підтримки, орієнтовані на постраждалих від насильства.
· Досвід управління програмами
· Досвід роботи зі службами підтримки постраждалих
· Досвід фасилітації
· Готовність до здійснення підтримуючого контролю
· Здатність виносити обґрунтовані судження, залишатися гнучким та застосовувати досвід і настанови до нових викликів, що виникають
· Сильні комунікативні навички, як усні, так і письмові
· Вільне володіння письмовою та усною англійською мовою, а також місцевими мовними вимогами
Кодекс поведінки
Відповідно до даної посади, людина повинна сприяти та заохочувати культуру дотримання та етики в усій організації та підтримувати чітке розуміння стандартів відповідності Міжнародного Медичного Корпусу та етичних стандартів донорства. Працівники також несуть відповідальність за запобігання порушення нашого кодексу поведінки та етичних норм, які можуть включати конфлікти інтересів, чи етичних норм чи політики безпеки. Якщо ви бачите, чуєте або дізнаєтеся про порушення кодексу поведінки та етичних норм чи політики безпеки, ви зобов’язані про це повідомити.
Якщо це наглядова позиція, слід подавати приклад етичної поведінки через власну поведінку та нагляд за роботою інших; забезпечити, щоб ті, хто звітує перед вами, мали достатні знання та ресурси для дотримання стандартів, викладених у кодексі поведінки та етичних норм; контролювати відповідність підлеглих працівників; забезпечити дотримання кодексу поведінки та етичних норм та політики Міжнародного Медичного Корпусу, включаючи політику безпеки та захисту від приниження, знущання та сексуальних домагань на робочому місці, постійно та справедливо; підтримувати працівників, які сумлінно піднімають такі питання або виражають занепокоєння.
Безпека
Усі працівники поділяють відповідальність та зобов’язання щодо безпеки та захисту населення, з яким ми працюємо, включаючи особливо вразливі категорії дорослих та дітей. Це включає захист від наступної поведінки наших працівників або партнерів: сексуальна експлуатація та насилля; експлуатація праці, нехтування або насилля над дітьми, дорослими, що належать до групи ризику або ЛГБТ-представниками; будь-яка форма торгівлі людьми.
Рівні можливості
Міжнародний Медичний Корпус з гордістю надає рівні можливості працевлаштування всім працівникам і кваліфікованим кандидатам без урахування раси, кольору шкіри, релігії, статі, сексуальної орієнтації, національного або етнічного походження, віку, інвалідності або статусу ветерана.
Надіслати резюме можна за посиланням.