Ментори та менторки для супроводу команд-учасниць KyivLEPP2021
ЗАВЕРШЕНО
Українська школа практичних знань з питань доступу до правосуддя радо оголошує конкурс з відбору менторів та менторок команд-учасниць міжнародної навчально-практичної програми KyivLEPP2021. Кому віддаватимуть перевагу?
Цьогоріч участь у програмі беруть участь 7 команд з України, Киргизстану, Північної Македонії, Кенії, Танзанії та Сьєрра-Леоне. Детальніше про команди та проблеми, над розв’язанням яких вони працюватимуть протягом KyivLEPP2021, читайте у нашому матеріалі.
Хто може стати менторами та менторками?
Майбутні ментори та менторки мають відповідати таким критеріям:
- наявність досвіду роботи у державній інституції / організаціях громадянського суспільства / соціальних ініціативах, дотичних до сфери доступу до правосуддя;
- успішне впровадження (прийняте державою або цільовою аудиторією, стейкхолдерами) рішень у сфері доступу до правосуддя;
- досвід організації роботи груп експертів;
- наявність менторського досвіду;
- високі комунікативні навички;
- високий рівень володіння англійською (у разі супроводу однієї з команд з Північної Македонії, Кенії, Танзанії або Сьєрра-Леоне);
- володіння навичками планування роботи груп.
Перевагу під час відбору отримують ті кандидати та кандидатки, які знайомі з контекстом правових систем країн-заявниць (або тієї країни, команду якої ментор/менторка хоче супроводжувати) та мають досвід роботи в межах заявлених командами-учасницями тем:
- Кенія – права для мігрантів, внутрішньо переміщених осіб (оформлення документів),
- Киргизстан – розвиток інституту параюристів,
- Сьєрра-Леоне – трудові права домробітників/-ць,
- Танзанія – захист від ґендерно обумовленого насильства,
- Північна Македонія – Право на амбулаторну медичну допомогу для людей з інвалідністю,
- Україна (1) – Правова безпека для туристів,
- Україна (2) – Поєднання технічних рішень для доступності правової допомоги, робота з параюридичними спільнотами.
Як відбуватиметься відбір менторів та менторок команд KyivLEPP2021?
Етап 1:
- До кінця дня 05 грудня 2021 ми очікуємо отримати від претендентів та претенденток заявки на участь у конкурсі, які обов’язково мають містити:
- Резюме, що відображає ваш релевантний досвід та навички (англійською, якщо Ви хотіли б працювати з командами Танзанії, Кенії, Сьєрра Леоне, північної Македонії).
- Мотиваційний лист до 200 слів.
- Рекомендаційні листи (за наявності).
- Приклади документів (файли) або лінки на їх розміщення (чи новини про них) щодо розроблення та впровадження рішень у сфері доступу до правосуддя.
Означену інформацію потрібно надіслати на електронну адресу [email protected] із обов’язковим зазначенням у темі листа “mentors competition”.
Ми приймаємо заявки на участь у першому етапі конкурсу кінця дня 05 грудня 2021. Заявки, надіслані після зазначеного терміну, розглядатись не будуть.
Етап 2:
У проміжку з 06 до 10 грудня 2021 року ми запропонуємо учасникам та учасницям першого етапу конкурсного відбору пройти онлайн-інтерв’ю. Під час інтерв’ю ми спілкуватимемося з претендентами та претендентками щодо їх майбутньої ролі у програмі.
Чого ми очікуємо від відібраних менторів та менторок?
У програмі за методологією дизайн-мислення 7 національних команд розроблятимуть прототипи людиноцентричних рішень у сфері доступу до правосуддя. Після завершення курсу команди мають імплементувати розроблені прототипи у своїх країнах, і у цьому процесі їм буде потрібна допомога.
Ключове завдання менторів та менторок – супровід імплементації рішень команд, отриманих під час курсу дизайн-мислення. Очікується, що запрошені ментори та менторки періодично зустрічатимуться зі своїми командами онлайн (протягом 6 місяців) задля надання консультацій та порад у реалізації плану дій (примітка: план дій з реалізації та впровадження прототипів рішення задля розв’язання проблеми команди сформують протягом навчального курсу.
Якщо маєте запитання, будь ласка, пишіть нам на пошту: [email protected].