Оплачуване стажування в Аналітичному центрі CEDOS
ЗАВЕРШЕНО
Твоя можливість стати аналітикинею чи аналітиком – оплачуване стажування в Аналітичному центрі CEDOS.
CEDOS досліджує, щоб мати ґрунт, на якому можуть міцно стояти рівність та соціальна справедливість.
Ми аналізуємо політики та досліджуємо такі питання:
- стратегії міського розвитку
- розвиток урбаністичного руху
- інтеграція внутрішньо переміщених осіб
- інтеграція інозем_ок* в Україні
- вибір закладів вищої освіти
- українське студентство за кордоном
- сексуальна освіта
Ми шукаємо вмотивованих кандидат_ок*, в першу чергу спеціалізованих у соціології, економіці, математиці, але не тільки. Мінімум – закінчений бакалаврат.
Детально про умови стажування – тут: http://www.ttdiinterns.org.ua/
Заповнити анкету – тут: http://bit.ly/InternshipCEDOS
Дедлайн: 22 листопада.
Наша тематика – не ваша сфера інтересів? Читайте подробиці про конкурс, обирайте інший центр з відповідним тематичним напрямком.
Розвиваймо аналітичний сектор в Україні разом!
Конкурс на стажування студент_ок в аналітичних центрах України проводить Міжнародний фонд “Відродження” у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.
* Тут і далі ми використовуємо іменник з відділеним “_” гендерованим закінченням для позначення особи, гендер як_ої невідомий чи не має значення в нинішньому контексті, та групи осіб різного гендеру, або гендер яких невідомий, або гендер яких не має значення в нинішньому контексті. Ми однаково поважаємо жінок, небінарних осіб та чоловіків. Оскільки в україномовному інформаційному просторі сьогодні набагато частіше підкреслюється існування чоловіків, ніж всіх інших (тобто більшості людей), ми, щоб врівноважити цей перекос, тут і далі використовуємо на позначення сукупності різних людей чи людини, гендер як_ої невідомий, таку форму. Спочатку ми відділяємо гендерне закінчення для визнання існування гендерно небінарних людей. Потім ми ставимо жіноче гендерне закінчення, щоб врівноважити всі ті тексти, де фемінітиви не використовуються, і жінки викреслюються з інформаційного простору. Наша політика використання гендерованих закінчень – тут http://bit.ly/Feminityvy.