Послуги тренера/ки для підтримки швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів  

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Олма Кохан

prostirservice_tender(1)
Послуги тренера/ки для підтримки швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів  

Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» спільно з Програмою розвитку ООН (UNDP) в рамках Проєкту «Зміцнення спроможності муніципалітетів в Україні та впровадження програми розвитку спроможності цільових муніципалітетів та місцевих проектних команд в Україні – Фаза 2» проекту «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів (SRER)» оголошує відбір чотирьох тренерів для проведення навчання для посадових осіб органів місцевого самоврядування за визначеною за кожним тренером тематикою.

Метою навчання є зміцнення спроможності цільових муніципалітетів та місцевих проєктних команд для забезпечення сталості  результатів проєктів з економічного відновлення та розвитку територіальних громад, що реалізуються у партнерстві з бізнесом та іншими заінтересованими сторонами.

Строк надання послуг: січень  – березень 2025 року.

Обсяг робіт, який очікується від кожного тренера:

  • проведення офлайн-тренінгу (офлайн-тренінгів) для представників органів місцевого самоврядування (близько 50 осіб) в м. Київ у визначений Замовником час та дату протягом дії Договору відповідно до обраної та узгодженої тематики загальним обсягом 4 години;
  • проведення одного онлайн-тренінгу для представників органів місцевого самоврядування у визначений Замовником час та дату протягом дії Договору відповідно до обраної та узгодженої тематики обсягом 2 години;
  • підготовка та узгодження програми проведення тренінгів;
  • підготовка презентаційних та інших навчальних матеріалів, необхідних для проведення тренінгів;
  • підготовка та узгодження тестових запитань для перевірки засвоєння навчальної програми учасниками;
  • підготовка звітів про проведені навчальні заходи відповідно до форми та вимог Замовника щодо строків та змісту.

Тематика проведення тренінгів:

Сталий економічний розвиток на місцевому рівні (зокрема, але не виключно: сутність  та принципи місцевого економічного розвитку; інструменти та кращі практики місцевого економічного розвитку; інституційні засади створення й функціонування індустріальних парків в Україні).

Модель управління об’єктами комунальної власності (зокрема, але не виключно: інструменти управлінського впливу на об’єкти комунальної власності; локальні нормативні акти щодо управління об’єктами комунальної власності).

Інституційне забезпечення підтримки бізнесу та розвиток бізнес-екосистем на місцевому рівні (зокрема, але не виключно: створення сприятливого бізнес-клімату; інституційні інструменти розвитку підприємництва; соціальне підприємництво).

Кризи розвитку й технології антикризового управління (зокрема, але не виключно: сутність та тенденції розвитку кризових явищ; кризи в економічному та організаційному розвитку; кризи в системі державного управління та місцевого самоврядування; технології здійснення антикризового управління).

Концепція і стратегія управління змінами (зокрема, але не виключно: управління розвитком і особливості організаційних змін; особливості управління змінами на різних етапах життєвого циклу організації; опір змінам та механізми адаптивного управління змінами).

Влада та стилі керівництва в управлінні змінами (зокрема, але не виключно:  командні зміни; стилі керівництва в управління змінами).

Участь громадськості у місцевому економічному розвитку: роль та законодавче регулювання (зокрема, але не виключно: роль стейкхолдерів у місцевому економічному розвитку; законодавче регулювання залучення громадськості до місцевого економічного розвитку).

Інструменти електронної демократії для економічного розвитку (зокрема, але не виключно: принципи відкритого урядування; інструменти електронної демократії для економічного розвитку).

Також може бути розглянуто пропозицію щодо іншої теми, яка відповідатиме меті навчання.

Основні вимоги до потенційних постачальників:

- наявність досвіду та знань за обраними темами;

- наявність досвіду роботи з органами місцевого самоврядування та їх асоціаціями;

- наявність досвіду проведення навчальних заходів в онлайн та офлайн форматі;

- наявність досвіду підготовки програми та навчальних матеріалів для тренінгу.

Участь у тендері:

Для участі у конкурсі потенційні постачальники послуг мають до 23.59 24 грудня 2024 року надіслати в АМУ: підписані скан-копії своїх пропозицій з усіма необхідними додатками на адресу ел. пошти  [email protected], або оригінал пропозиції за адресою вул. Січових Стрільців 73, 11 поверх, м. Київ, 04053 із зазначенням «Пропозиція_тренер».

Пропозиція має містити:

1)    загальну інформацію про надавача послуг (для фізичних осіб/фізичних осіб-підприємців – резюме; для юридичних осіб – короткий опис діяльності компанії та резюме тренера, який буде залучений/на до виконання завдань, контактні дані);

2)    очікувану повну вартість послуг із надання послуг в гривнях (в т. ч. податки та інші видатки відповідно до законодавства України);

3)    інформацію, що підтверджує знання та досвід за обраними темами;

4)    інформацію про досвід роботи з органами місцевого самоврядування та їх асоціаціями, в т. ч. короткий опис попереднього досвіду співпраці з АМУ, якщо є;

5) інформацію про досвід проведення навчальних заходів в онлайн та офлайн форматі, в т. ч. підготовки програми та навчальних матеріалів тренінгу;

6) інформацію про пропоновані теми навчання;

7)    копії Виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та Свідоцтва платника ПДВ (при умові реєстрації платником ПДВ) або витягу з реєстру платників єдиного податку, якщо подається юридична особа або фізична особа-підприємець, копію паспорту та довідки про присвоєння ідентифікаційного коду.

Запитання просимо надсилати до 23 грудня 2024 року письмово на адресу ел.  пошти: [email protected]  (зазначивши в темі повідомлення: «Запитання_ тренер»).

Критерії відбору:

Заявка може максимально набрати 500 балів, з яких:

1)    повна вартість робіт – 150 балів;

2)    досвід за обраними темами – 150 балів;

3)    досвід проведення навчальних заходів в офлайн та онлайн форматі, в т. ч. підготовки програми та навчальних матеріалів тренінгу  – 150 балів;

4)    досвід співпраці з органами місцевого самоврядування та/або з Асоціацією міст України – 50 балів;

 

Про результати проведення конкурсу організатор повідомляє переможця конкурсу електронною поштою не пізніше п’яти робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця.


Останні публікації цього розділу:

Тренер/ка з питань самозайнятості та підприємництва (Вінниця)

Фахівець/чиня з аналітики та звітності

HR менеджер/ка

Аналітик/иня з Питань Житлових Прав Ветеранів Війни

Національний/а Керівник/ця Відділу Інформаційних та Комунікаційних Технологій