Провідний/а фахівець/чиня з питань допомоги постраждалим від вибухонебезпечних предметів / Victim Assistance Specialist

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
DarynaH

vacancy_dfrfycsz(14)
Провідний/а фахівець/чиня з питань допомоги постраждалим від вибухонебезпечних предметів / Victim Assistance Specialist

Датська рада у справах біженців (ДРБ) є міжнародною неурядовою організацією, яка просуває та підтримує довгострокові рішення проблем, з якими стикаються біженці та внутрішньо переміщені особи в усьому світі. 

ДРБ працює в Україні з 2014 року, штат ДРБ вже налічує понад 700 співробітників в Україні та продовжить значне розширення у 2024 році, для швидкого реагування на надзвичайну ситуацію в секторах соціального захисту, забезпечення засобами до існування, забезпечення житлом та непродуктовими наборами, гуманітарного розмінування та миробудівництва (гуманітарне розмінування), шляхом прямого втручання та підтримки вповноважених осіб та громадських організацій (ГО). ДРБ й надалі впроваджуватимуть свій набір довгострокових рішень для вирішення проблем в рамках обставин, що змінюються.

Наразі ДРБ шукає висококваліфікованого Провідного фахівця (фахівчиню) з питань допомоги постраждалим від вибухонебезпечних предметів, що приєднається до команди в Києві. Очікується, що фахівець буде виїжджати на місця, наприклад, до Чернігова, Сум, Харкова, Дніпра та Миколаєва.

Про роботу:

У рамках своєї Програми допомоги постраждалим від вибухонебезпечних предметів ДРБ надає грошову допомогу постраждалим від нещасних випадків, пов’язаних з вибухонебезпечними предметами (ВНП), та інцидентів, пов’язаних з вибухонебезпечною зброєю (ВНЗ), а також проводить тренінги з інклюзивності для громад. ДРБ також заснувала Технічну робочу групу з надання допомоги постраждалим (РГДП) і є співголовою цієї робочої групи. Загальна мета РГДП – сприяти комплексному і стандартизованому реагуванню, а також координувати відповідну діяльність шляхом співпраці з іншими відповідними міністерствами та суб’єктами, зокрема організаціями, що підтримують постраждалих від ВНП/ВНЗ, і організаціями для підтримки людей з інвалідністю.

Вашими основними обов’язками будуть:

Технічне керівництво, забезпечення якості та розвиток потенціалу

  • Під керівництвом Менеджера програми гуманітарного роззброєння та миробудівництва надавати технічну підтримку польовим командам соціально-правового захисту з питань, пов’язаних з допомогою постраждалим від ВНП/ВНЗ, включення та інтеграції людей з інвалідністю у програми соціально-правового захисту для забезпечення якісної реалізації програм відповідно до глобальних стандартів/посібників та специфічних для країни стандартних операційних процедур (СОП).
  • Виявлення технічних прогалин у загальній реалізації проєкту / в наданні послуг постраждалим та надання рекомендацій щодо покращення якості програми, а також підтримка у впровадженні рекомендацій. 
  • Сприяти розробці та адаптації необхідних інструментів, форм, технічних посібників та СОПів для діяльності ДРБ, пов’язаної з підтримкою постраждалих від ВНП/ВНЗ.
  • Відповідати на спеціальні запити щодо технічної підтримки від регіональних команд осціально-правового захисту, надавати чіткі вказівки та наставництво, особливо там, де виявлено прогалини.
  • Забезпечити інтеграцію принципів інклюзії та аспектів віку, ґендеру та різноманіття в усю роботу ДРБ, у тому числі шляхом проведення тренінгів для співробітників ДРБ та партнерських організацій з питань віку, ґендеру та різноманіття, розробки навчальних матеріалів для тренінгів з питань ґендеру та різноманіття на рівні громад, а також підтримки впровадження планів дій з актуалізації питань ґендеру та різноманіття на рівні громад.
  • Співпрацювати з іншими секторами для забезпечення інтеграції, синергії та визначення можливостей для співпраці/кращої координації між командами.

Координація з Технічною робочою групою з надання допомоги постраждалим (РГДП)

  • Підтримувати Менеджера програми гуманітарного роззброєння та миробудівництва в співголовуванні в РГДП, включаючи організацію засідань РГДП з питань допомоги та координаційних круглих столів з питань допомоги, формування порядку денного та підготовку протоколів нарад.
  • Забезпечення взаємодії між членами та партнерами з метою зміцнення співпраці, обміну досвідом, знаннями та найкращими практиками, що сприяють скоординованому та всебічному реагуванню в сфері підтримки постраждалих від ВНП/ВНЗ в Укрїані. 
  • У співпраці зі співголовою РГДП, а також іншими учасниками та зацікавленими сторонами (наприклад, координатори РГ, урядові установи тощо), здійснювати підтримку в розробці керівних настанов (наприклад, щодо грошової допомоги), СОП, та стандартів для сприяння стандартизованому реагуванню в сфері допомоги постраждалим від ВНП/ВНЗ в Україні.
  • Допомога у визначенні (картуванні) та налагодженні зв’язків з відповідними державними установами та зацікавленими сторонами з громадянського суспільства, що залучені до сфери підтримки постраждалих від ВНП/ВНЗ, з метою розробки та зміцнення шляхів та процедур перенаправлення для випадків, що потребують спеціалізованих та інших послуг підтримки.
  • Представляти ДРБ на відповідних зовнішніх зустрічах.

Дослідження, аналіз та адвокація

  • Розробляти оцінки та дослідження, наприклад, щодо потреб, а також стигматизації постраждалих від ВНП/ВНЗ та людей з інвалідністю в Україні та надавати рекомендації щодо розробки програм для ДРБ та сектору допомоги постраждалим в цілому.
  • На основі результатів оцінки потреб, досліджень та консультацій із зацікавленими сторонами РГДП співпрацювати з ЗМІ для розробки та запуску адвокаційних медіа-кампаній. 
  • Розробляти адвокаційні повідомлення та ініціативи в консультації з Координатором з адвокації в ДРБ та Командою правової допомоги ДРБ.
  • Забезпечувати, щоб результати оцінки та аналізу, які висвітлюють ключові потреби постраждалих від ВНП/ВНЗ та прогалини у відповідному реагуванні в Україні, були використані в адвокаційній діяльності та заходах із залучення зовнішніх партнерів.

Виконувати інші відповідні завдання на запит та за погодженням з Менеджером програми гуманітарного роззброєння та миробудівництва.

Про вас:

Щоб бути успішним на цій посаді, ми очікуємо, що ви матимете щонайменше 3 роки досвіду роботи у сфері допомоги постраждалим від  ВНП/ВНЗ, інклюзії людей з інвалідністю, соціальної роботи, кейс-менеджменту, консультування або суміжному гуманітарному секторі.

Окрім цього ми очікуємо, що ви матимете:

  • Вищу освіту в галузі соціальної роботи, інклюзії, психології, (спеціальна) освіту або аналогічну професійну кваліфікацію – обов’язково.
  • Вільне володіння українською мовою є обов’язковим, повне професійне володіння англійською.
  • Глибокі технічні знання практик допомоги постраждалим від  ВНП/ВНЗ та інклюзії.
  • Знання Міжнародних стандартів з протимінної діяльності (IMAS) та Національних стандартів з протимінної діяльності є перевагою. 
  • Відмінні міжособистісні та комунікативні навички, включаючи здатність ефективно працювати з вразливими особами, співробітниками та зацікавленими сторонами різного профілю.
  • Відмінні навички навчання та розвитку потенціалу.
  • Сильні дослідницькі та аналітичні навички.
  • Відмінні організаційні навички та навички тайм-менеджменту, вміння розставляти пріоритети в роботі та справлятися з декількома обов’язками.
  • Сильне почуття особистої доброчесності та розуміння конфіденційності та етики.
  • Професійне володіння Microsoft Office, Internet Explorer, Outlook/Exchange, Windows.

Для усіх посад ДРБ вимагається, щоб особи, які їх займають, володіли ключовими компетенціями, визначеними ДРБ: 

  • Прагнення до досконалості: Зосередженість на досягненні результатів з одночасним забезпеченням ефективності процесів.
  • Співпраця: Залучення відповідних сторін та їх заохочення до надання зворотного зв’язку.
  • Ініціативність: Особистий контроль ситуації та взяття на себе ініціативи, з одночасним прагненням до інновацій.
  • Спілкування: Вміння ефективно і чесно слухати та говорити.
  • Доброчесність: Дотримання та просування найвищих стандартів етичної та професійної поведінки стосовно цінностей та Кодексу поведінки ДРБ, включаючи захист від сексуальної експлуатації, насильства та домагань. 

Ми пропонуємо:

  • Контракт: з відкритим терміном після успішного завершення початкового 3-місячного випробувального терміну.
  • Рівень: G – неуправлінський 
  • Місце виконання обов’язків: Київ
  • Дата початку: Вересень 2024

Заробітна плата та умови відповідно до Умов працевлаштування національного персоналу Данської ради у справах біженців.

Процес подачі заявки:

Усі заявники повинні завантажити супровідний лист і оновлене резюме (не більше чотирьох сторінок англійською мовою).

Заявки, надіслані електронною поштою, не розглядатимуться.

Щоб відгукнутися, натисніть ТУТ

Кінцевий термін подачі заявок: 15 серпня 2024


Останні публікації цього розділу:

Юрист/ка-аналітик/иня

Консультант/ка з надання параюридичної допомоги в м. Запоріжжя

Керівник/ниця з моніторингу, оцінки та навчання (MEL) / Monitoring, Evaluation, and Learning (MEL) Manager

Міжрегіональний/а координатор/ка Рад ВПО в Північному регіоні

Старший/а аналітик/иня даних