Регіональний координатор проекту з моніторингу порушень прав людини (Житомир)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Nadiia

МБФ «Альянс громадського здоров’я» оголошує конкурс для надання послуг регіонального координатора в м.Житомир в рамках впровадження проекту «Запровадження системи моніторингу та швидкого реагування на порушення прав людини в Україні – REAct». 

Rights-Evidence-Action (REAct) – це платформа, що була розроблена Frontline AIDS (м. Хоув, Сполучене Королівство Великої Британії і Північної Ірландії) для здійснення моніторингу порушень прав представників/представниць ключових вразливих груп та забезпечення системи реагування на такі порушення. Ця система здатна документувати широкий спектр проблем, пов’язаних із правами людини, бар’єрами доступу до ВІЛ-профілактичних або медичних послуг. 

REAct призначений для різних груп населення, але, в першу чергу, спрямований на моніторинг порушень прав маргіналізованих та криміналізованих групи, як-от людей, що живуть з ВІЛ (ЛЖВ), людей, що вживають наркотики ін’єкційно (ЛВНІ), секс-працівників/працівниць, людей із числа ЛГБТ. 

Основні завдання проекту:

  • Побудова ефективної системи виявлення бар’єрів щодо реалізації прав ключових груп в Україні в контексті ВІЛ та ТБ. 
    Документування бар’єрів на шляху реалізації прав ключових груп в Україні, наприклад, доступу до профілактичних та медичних послуг в контексті ВІЛ та ТБ, випадків насильства або дискримінаційного ставлення, тощо.
    Налагодження та координація процесу реагування на виявленні бар’єри, відстеження ефективності наданої допомоги щодо кожного виявленого випадку.

Основні обов’язки регіонального координатора проекту:

  • Загальний менеджмент проекту REAct в регіоні, постійна супервізія та комунікація всіх активностей з відповідними представниками Альянсу громадського здоров’я, аналіз якості виконання та відповідність термінам реалізації.
  • Налагодження співпраці із профілактичними проектами, що надають послуги ключовим групам, та потенційно можуть стати точками входу для виявлення бар’єрів щодо реалізації прав ключових груп.
  • Налагодження співпраці із проектами, що надають юридичну та параюридичну допомогу ключовим групам, є обізнаними із специфікою бар’єрів в реалізації прав, з якими можуть стикатися ключові групи. 
  • Координація роботи документаторів проекту у регіоні, контроль за дотриманням відповідних політик та інструкцій проекту, навчання щодо ведення платформи REAct, її впровадження, виявлення помилок або складнощів при користуванні платформою, проблем в налагоджені системи реагування на виявлені порушення на індивідуальному рівні.
  • Забезпечення процесу своєчасного та повного документування місцевими документаторами випадків порушення прав ключових груп, наприклад, доступу до профілактичних та медичних послуг в контексті ВІЛ та ТБ, випадків насильства або дискримінаційного ставлення, тощо.
  • Надання технічної допомоги документаторам проекту у регіоні щодо алгоритму реагування на випадки порушень прав.
  • Налагодження системи переадресації виявлених правових порушень ключових груп до відповідних спеціалістів для отримання юридичної або параюридичної допомоги, відстеження ефективності даного перенаправлення, доповнення задокументованих випадків у разі отримання додаткової інформації.
  • Здійснення верифікації задокументованих випадків, перевірка на предмет відповідності, повноти та змісту введеної інформації; проведення аналізу випадків, щодо яких не відбулось успішного вирішення ситуації з порушенням прав, або не було вжито жодних заходів.
  • Проведення координаційних зустрічей із зацікавленими сторонами для представлення агрегованої інформації щодо виявлених випадків, вироблення стратегії щодо попередження виникнення даних випадків в майбутньому. 

Запланована зайнятість: часткова зайнятість, грудень 2020  – грудень 2021, з можливим продовженням виконання обов’язків у 2022 році.

Загальні вимоги до координатора проекту: 

  • Досвід менеджменту регіональних проектів в сфері ВІЛ або ТБ буде значно перевагою;
  • Досвід роботи в галузі ВІЛ/СНІД; 
  • Досвід роботи з представниками ключових груп; 
  • Обізнаність із нормативно-правовою базою в сфері ВІЛ/СНІД, особливостей нормативно-правової бази, що стосується ключових груп, дискримінаційного ставлення та проявів насильства (юридична освіта буде перевагою); 
  • Досвід роботи із неурядовими організаціями, державними установами, закладами охорони здоров‘я; 
  • Відповідна вища освіта (громадське здоров’я, право, соціальні науки, управління); 
  • ФОП або готовність його відкрити у стислі терміни – обов’язково;
  • Високий рівень комп’ютерної грамотності.

Процедура участі в конкурсі:

Усі учасники конкурсу повинні подати CV та мотиваційний лист. Документи необхідно надіслати на електронну адресу фахівця з координації досліджень проекту, Надії Семчук ([email protected]до 18:00 20 жовтня 2020 р. У темі повідомлення зазначте місто: «Регіональний координатор проекту REAct_Житомир».


Останні публікації цього розділу:

Вакансія: Inclusion Advisor

Вакансія: Facilities and Inventory Management Lead

DAI Global LLC шукає Technical Copy Editor

Press and Media Coordinator - Посольства США

Public Health Specialist (Strategic Information) - Посольство США

Administrative Assistant in the Community Liaison Office (Посольство США)