Регіональний координатор в Кіровоградській області ГО «Гей-альянс»
ЗАВЕРШЕНО
Громадська організація «Гей-альянс» оголошує відкритий конкурс на посаду регіонального координатора в Кіровоградській області, згідно напрямку 15М «Соціальна мобілізація уразливих спільнот, взаємодія та адвокація»., за підтримки ВБО «Мережа» та МБФ «Альянс громадського здоров’я», що реалізується в 5 регіонах України (Одеська, Вінницька, Черкаська, Кіровоградська, Херсонська області). Програма впроваджується з січня 2015 по червень 2017 року.
Ми шукаємо нового співробітника з постійним місцезнаходженням в м. Кропивницький, який готовий працювати у сфері адвокації доступу до медико-соціальних послуг представників найбільш уразливих до ВІЛ груп (споживачі ін’єкційних наркотиків, пацієнти ЗПТ, працівники комерційного сексу, чоловіки, що мають секс з чоловіками, колишні ув’язнені) на обласному рівні/міському рівні, починаючи з жовтня.
Планується часткова зайнятість (30% по Глобальному фонду), можлива форма розрахунків: ФОП або ЦПХ.
Адвокаційна робота щодо покращення якості життя уразливих спільнот в регіоні триває з січня 2015 року. На початку цього року був прийнятий річний адвокаційний план роботи в регіоні, щодо виконання активностей якого велася робота протягом цього року.
Пріоритетними питаннями адвокації в Кіровоградській області до кінця 2016 року є:
- Розробка та впровадження механізму соціального замовлення в сфері ВІЛ/СНІДу для уразливих спільнот;
- Розробка нової обласної програми з протидії вірусним гепатитам в контексті підвищення доступу до лікування та діагностики УГ;
- Впровадження ЗПТ в первинній ланці надання медичної допомоги;
- Внесення змін в існуючу обласну програму протидії ВІЛ/СНІДу щодо збільшення фінансування на медико-соціальні програми для ЧСЧ (згідно затвердженої обласною Коордрадою нової оціночної чисельності ЧСЧ в області та в Кропивницькому).
Основні обов’язки регіонального координатора:
- Адвокаційна та інформаційна робота щодо виконання прийнятих річних/піврічних адвокаційних планів роботи в регіоні в установлені строки (див. пункти вище).
- Координувати діяльність Регіональної ради спільнот (РРС), організація та проведення засідань РРС, робота зі старими та активне залучення нових активістів уразливих спільнот (СІН, ЧСЧ, ПКС, учасники ЗПТ, колишні ув’язнені).
- На постійній основі проводити аналіз проблем та потреб представників УГ.
- Розроблювати річні та піврічні адвокаційні плани проведення заходів.
- Організовувати та проводити круглі столи з представниками громадянського суспільства та влади та брати участь в інших заходах, згідно адвокаційного плану роботи та індикаторів.
- Участь в розробці та затвердженні нормативно-правових документів (цільові програми, накази, постанови, розпорядження тощо), чи внесення змін до існуючих у відповідності до проблем та потреб УГ.
- Брати активну участь в засіданнях регіональних Координаційних рад з протидії ВІЛ/СНІДу, з протидії наркоманії, допомагати готовити виступи активістам уразливих спільнот.
- Адвокатувати включення представників УГ до складу комісій/робочих груп/громадських рад/координаційної ради інших представницьких органів від яких залежить політика/прийняття та напрацювання пропозицій/рішень у сфері протидії ВІЛ/СНІД та дотичних до них туберкульозу та вірусних гепатитів.
- Співпраця з регіональними державними пунктами надання правової допомоги для отримання безкоштовної юридичної допомоги представниками УГ.
- Брати участь в робочих / навчальних зустрічах персоналу Напрямку.
- Звітування щодо проведених активностей та заходів в установлені строки та по затверджених формах.
Вимоги до кандидатів:
- Досвід діяльності в напрямку реалізації адвокаційних кампаній із залученням до цієї діяльності представників УГ.
- Досвід співпраці з органами влади та місцевими координаційними механізмами (обласні, міські, районні координаційні ради, МРГ, групи МіО, ЗПТ тощо), а також з соціальними службами.
- Досвід адвокації інтересів УГ та прийняття відповідних рішень органами влади.
- Добре орієнтуватися у сфері / ринку надання послуг з ВІЛ/СНІДу та дотичних (ТБ, вірусні гепатити), мати добросусідські та партнерські стосунки з лідерами уразливих спільнот та неурядовими організаціями в регіоні, які надають ці послуги, в першу чергу для УГ та ЛЖВ.
- Знання законодавства в сфері ВІЛ/СНІД, а також з ТБ та вірусних гепатитів.
- Надати гарантійний лист, що діяльність не буде дублюватись з іншими проектами та звітування не буде здійснюватися одночасно для різних донорів.
- Мати відсоток зайнятості в програмах, які фінансує Глобальний фонд, не більше 70%.
- Гарні комунікаційні навички, хороше володіння українською мовою.
Для участі в конкурсі кожен кандидат має:
1). Надати актуальне резюме українською мовою.
2). Надати інформаційного листа, де:
– описати свою мотивацію до виконання роботи;
– перелік заходів, необхідних, на його думку, для успішного виконання поставлених адвокаційних завдань.
3). Надати гарантійного листа щодо того, що його робота не буде дублюватись з іншими проектами та звітування не буде здійснюватися одночасно для різних донорів.
Зверніть увагу, що останній день подання кандидатур – 19:00 03 жовтня 2016р. Після цього терміну документи щодо участі в конкурсі прийматися не будуть. Рішення щодо затвердження або відхилення тих чи інших кандидатур ми плануємо прийняти протягом трьох днів після дедлайну подання документів.
Будь ласка, відправляйте всі документи на E-Mail: [email protected], з копією на [email protected]. В темі листа обов’язково потрібно зробити назву «Конкурс на посаду регіонального координатора в Кіровоградській області».
В разі виникнення додаткових питань пишіть на [email protected] або на https://www.facebook.com/lgbt09.
*Регіональна рада спільнот (РРС) – це консультативно-дорадчий орган, куди входять лідери та активісти найбільш уразливих до ВІЛ груп, яка має за мету значно посилити спроможність спільнот шляхом спільних адвокаційних дій, у тому числі до збільшення доступу до медико-соціальних послуг представників уразливих спільнот в регіоні.