Спеціаліст/ка із закупівель (Оцінка шкоди довкіллю) для ПРООН
ЗАВЕРШЕНО
Повномасштабна війна призвела до серйозних екологічних збитків по всій Україні. У зв’язку з цією ситуацією державні органи влади об’єднали зусилля, щоб співпрацювати у фіксуванні збитків від війни, особливо її впливу на навколишнє середовище для України. З березня 2022 року Комітет Верховної Ради з питань екологічної політики та природокористування спільно з Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України, Держекоінспекцією та іншими органами створили Державний оперативний центр з оцінки шкоди, завданої довкіллю.
Однією з головних цілей проєкту є підтримка основного бенефіціара Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України у розробці необхідного законодавства для реєстрації доказів шкоди навколишньому середовищу, завданої російським військовим вторгненням, а також практичних механізмів збору доказів по всій території України. Враховуючи надзвичайні потреби у відновлювальних діях та обмежені можливості державних органів, існують значні потреби зовнішньої підтримки з боку міжнародних партнерів.
Проєкт «Зменшення ризиків довготривалих екологічних катастроф в Україні шляхом створення Координаційного центру з оцінки шкоди, завданої довкіллю» спрямований на створення Координаційного центру з оцінки шкоди, завданої довкіллю. Це дозволить Міністерству захисту довкілля та природних ресурсів України та іншим державним органам, підпорядкованим Державному оперативному центру з оцінки шкоди, завданої довкіллю, виконувати свої повноваження шляхом:
- надання консультативної та операційної підтримки для розвитку законодавчої бази та інституційної спроможності;
- розробки методології оцінки впливу;
- підтримки навчання для підвищення рівня знань державних службовців;
- функціонування інтерактивної платформи щодо екологічної шкоди (у координації з іншими проєктами/донорами);
- розробки та впровадження комунікаційних кампаній для підвищення обізнаності громадськості щодо шкоди навколишньому середовищу в цілому, включно з її гендерними наслідками;
- сприяння гендерночутливій оцінці екологічної шкоди;
- забезпечення та сприяння у придбанні сертифікованих мобільних станцій/лабораторій для вимірювання екологічних даних для Державної екологічної інспекції.
Вимоги до кандидатів:
- 3 роки досвіду в управлінні закупівлями / управлінні контрактами / управлінні даними та аналітиці / задоволеності клієнтів / управлінні клієнтами.
- Володіння пакетами офісних програм (MS Word, Excel) та попереднє знання пакетів електронних таблиць та баз даних, досвід роботи з вебсистемами управління.
- Бажане знання принципів державних закупівель.
- Спорідненість або інтерес до ЦСР, реагування на кризи та раннього відновлення, волонтерства як механізму довготривалого розвитку та системи ООН.
- Ступінь бакалавра або еквівалент у галузі ділового адміністрування, менеджменту, економіки, людських ресурсів, фінансів, бухгалтерського обліку, соціальних наук або інших суміжних галузей.
- Англійська, робочий рівень, обов’язково
- Українська, вільне володіння, обов’язково
Ви матимете можливість застосувати свій талант, працюючи заради благородної мети. Волонтери ООН отримують щомісячні виплати, а також страхування життя та повне медичне страхування.
ВИПЛАТИ ТА ПІЛЬГИ для Волонтерів ООН (National UN Volunteer Specialist)
- Щомісячна виплата (гривневий еквівалент): 1534 USD
- Повне медичне страхування та страхування життя
- Одноразова виплата на початку контракту — 400 USD
- Відпустка — 15 робочих днів на 6 місяців
- Лікарняний — 15 робочих днів на 6 місяців
- Відпустка з метою навчання — 5 днів на 6 місяців
Для подання заяви на вакансію просимо спочатку зареєструватися на платформі Волонтерів ООН app.unv.org та надіслати заяву на: https://app.unv.org/opportunities/1729797690940672
Просимо звернути увагу, що в системі не можна подати заявку на будь-яку вакансію без попередньої реєстрації.
Термін подання заяв — до 28 серпня включно.