Спеціаліст/-ка з моніторингу, оцінки та навчання у Програму USAID АГРО
ЗАВЕРШЕНО
У команду Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) шукаємо Спеціаліста/-ку з моніторингу, оцінки та навчання.
Підхід Програми USAID АГРО передбачає постійне удосконалення і адаптацію діяльності, з тим, щоб поліпшити функціонування програми та досягти кращих результатів. Свідоме застосування інструментів співпраці, навчання і адаптації (Collaboration, Learning, and Adapting – CLA) забезпечує узгодженість, ефективність та доцільність усіх заходів АГРО. Команда CLA відповідає за моніторинг, оцінку і адаптацію діяльності проекту АГРО: збір, документування, розповсюдження та демонстрацію результатів діяльності, кращих практик та CLA кейсів проекту; навчання та розробку рекомендацій щодо вдосконалення тактики реалізації проекту; внутрішні і зовнішні комунікації; врахування питань гендерної та соціальної інклюзії; впровадження системного підходу до розвитку ринкових систем та інші функції що є крос-функціональними для різних напрямків діяльності Програми.
Для забезпечення високої якості роботи з даними, зібраними Програмою, зростає потреба в доповненні зусиль команди допомогою Спеціаліста з моніторингу, оцінки та навчання (з фокусом на аналізі даних).
Основні обов’язки та зобов’язання (основні функції):
Посадові обов’язки Спеціаліста з моніторингу, оцінки та навчання включатимуть такі нижче перелічені функції, втім не обмежуючись ними:
- Розробка та підтримка системи збору і аналізу результатів діяльності Програми.
- Розробка та проведення досліджень для оцінки впливу діяльності АГРО.
- Аналіз впливу Програми на аграрні ринкові системи на основі отриманих даних
- Надання рекомендацій керівництву Програми щодо подальшого розвитку і адаптації діяльності, на основі проведеного аналізу
- Візуалізація та представлення результатів діяльності Програми для внутрішньої і зовнішньої аудиторій.
- Співпраця з питань МЕЛ та СЛА із стейкходерами Програми.
- Підготовка звітів, презентацій, аналітичних довідок, історій успіху.
- Виконання інших завдань у межах відповідальності відділу CLA.
Необхідні навички та професійна кваліфікація:
- Вища освіта в галузі соціології, аналізу даних, маркетингу, математики, економіки або суміжних галузей.
- Щонайменше 3 роки досвіду роботи в сфері досліджень та аналітики.
- Досвід роботи у галузі моніторингу та оцінки та/або здійснення програмного моніторингу.
- Високий рівень аналітичних здібностей зі здатністю обробляти та аналізувати значні обсяги інформації з концентрацією уваги на деталях.
- Навички управління базами даних, проведення первинного аналізу, візуалізації даних та побудови інформаційних панелей, базові навички програмування.
- Досвід роботи з MS Excel (на високому рівні), знання програмного забезпечення для якісного та кількісного аналізу даних (SPSS, STATA, R тощо).
- Професійне володіння англійською мовою.
- Досвід роботи з проектами технічної допомоги буде перевагою.
Завантажити повний опис технічного завдання
Місце роботи – Київський офіс Проекту (тимчасово дистанційно через онлайн, присутність в Україні обов’язкова).
Надсилайте резюме та супровідний лист на електронну адресу [email protected] 6 грудня 2023 р. з поміткою “Спеціаліст з моніторингу, оцінки та навчання” та Вашим прізвищем у темі листа. Будь-ласка, жодних запитів за телефоном, ми зв’яжемося тільки з фіналістами.
Довідково:
Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) є семирічним проектом міжнародної технічної допомоги, що впроваджується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.» Метою Програми є прискорення економічного розвитку сільських громад України, що потребують найбільшої підтримки, шляхом покращення управління в сільськогосподарському секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних та прибуткових мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП), які успішно інтегруватимуться в конкурентні українські та міжнародні ринки.
З метою забезпечення швидкого реагування на продовольчу кризу, що розгортається в Україні та світі, Програма USAID АГРО працює задля відновлення сільськогосподарського сектору, зокрема його модернізації, підвищення ефективності та диверсифікації, що в свою чергу сприятиме довгостроковому економічному відновленню України та покращенню глобальної продовольчої безпеки. Програма USAID АГРО працює над втіленням започаткованої USAID Ініціативи на підтримку стійкості агросектору (Agriculture Resilience Initiative) – AGRI-Україна – з метою зміцнити виробництво та експорт української аграрної продукції та сприяти пом’якшенню загальносвітової продовольчої кризи, яка поглиблюється внаслідок розв’язаної Росією брутальної війни. АГРО зосереджує свою увагу на таких напрямах діяльності як закупівля і передача критично важливих матеріально-технічних ресурсів аграріям, розширення доступу аграріїв до фінансування, надання ММСП послуг з сушіння, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції.