Спеціальна програма стажування у Міжнародній фундації виборчих систем (IFES) в Україні
ЗАВЕРШЕНО
Міжнародна фундація виборчих систем (IFES) в Україні запрошує студентів і випускників курсів IFES для закладів вищої освіти (ЗВО) з громадянської освіти «Демократія: від теорії до практики» та для студентів правничих спеціальностей «Вирішення виборчих спорів» взяти участь у спеціальній програмі стажування. Метою стажування є поглиблення знань, навичок та ставлень у студентів та випускників вищезгаданих курсів, які пов’язані з ефективною участю в демократичних процесах країни та поширенні цінностей демократії серед молоді. Учасники стажування зможуть долучитися до управління проєктами, зміцнять навички дослідження, аналізу, організації заходів, а також отримають досвід, який допоможе докладно зрозуміти, як працюють міжнародні та неурядові організації, та визначитись з подальшим напрямом своєї кар’єри.
За результатами конкурсу, який проводитиметься в два етапи – (1) перегляд резюме та мотиваційних листів кандидатів, та (2) проведення співбесід з відібраними кандидатами – буде відібрано 4-х стажистів. Оплата за стажування буде здійснюватись щомісячно у розмірі 420 доларів США (включно з оподаткуванням) на особу.
Під час стажування, стажисти зможуть:
- Долучитися до роботи в одному зі структурних підрозділів IFES в Україні, зокрема, бути залученим до підготовки відповідних проєктів, документів, бути присутнім на нарадах та інших заходах такого структурного підрозділу та організації в цілому, виконувати інші доручення керівника підрозділу відповідно до індивідуального плану стажування;
- Детально ознайомитися з організацією роботи в IFES в Україні та у світі;
- Взяти участь в заходах, що організовуються IFES в Україні та нашими партнерами.
ТРИВАЛІСТЬ СТАЖУВАННЯ
3 місяці (1 листопада 2023 року – 31 січня 2024 року); 20-40 годин на тиждень. (Для виконання певних завдань може знадобитися більше часу, що вимагатиме доопрацювання в позаробочі години.)
Графік роботи визначається індивідуально керівником стажування.
ФОРМАТ СТАЖУВАННЯ
Офлайн з офісу IFES в Україні в м. Києві, з можливістю працювати віддалено у визначені та попередньо-погоджені з керівником стажування дні. (Віддалена робота може становити максимум 30 % від усього робочого часу протягом стажування, що заздалегідь узгоджується з керівником стажування.)
ПІДРОЗДІЛИ IFES В УКРАЇНІ, В ЯКИХ ПРОЙДЕ СТАЖУВАННЯ
- Відділ «Демократичні вибори»;
- Політико-правовий відділ;
- Відділ закупівель;
- Фінансовий відділ.
ЗАВДАННЯ ТА ОБОВ’ЯЗКИ СТАЖИСТІВ
Основі завдання
- Робота з документами (написання, переклад, перевірка, форматування, редагування);
- Допомога в адміністративних, організаційних та координаційних аспектах підготовки та проведення заходів в рамках діяльності підрозділу, де проходить стажування, а також організації загалом (усний переклад, робота із соц-мережами та медіа-матеріалами, комунікація з підрядниками/ колегами/ партнерами, допомога на локаціях у відрядженні тощо);
- Виконання інших доручень керівника та працівників підрозділу за узгодженням з керівником.
Основні обов’язки
- У повному обсязі та своєчасно виконувати завдання, передбачені індивідуальними планами стажування (якщо такий наявний), а також вказівки та доручення керівників стажування;
- Дотримуватись правил внутрішнього трудового розпорядку IFES в Україні, в тому числі надавати всі необхідні документи для своєчасного початку стажування та оплати за кожен місяць стажування;
- Дотримуватись загальної етики та культури поведінки IFES в Україні;
- За необхідності, бути готовим до робочого відрядження в межах країни;
- Після закінчення стажування, підготувати відгук про індивідуальний досвід стажування з власними висновками щодо його організації та проведення, в попередньо узгодженому форматі.
ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ
Освіта
Студент третього і вище курсів закладів вищої освіти (ЗВО) в Україні, які здобувають або здобули вищу освіту за такими спеціальностями, як: політологія; міжнародні відносини; журналістика; маркетинг; соціологія; право та/або міжнародне право; державне/публічне управління; економіка; міжнародний бізнес та/або міжнародні економічні відносини; фінансове управління та бізнес; банківська справа; та/або інші відповідні спеціальності, що безпосередньо пов’язані зі сферою діяльності IFES.
Технічні вимоги
- Повнолітні громадяни України віком до 35 років;
- Не є членами жодної політичної партії;
- Вільне володіння державною мовою;
- Володіння англійською мовою на рівні B2 (вище середнього) або вище;
- Успішне проходження одного з курсів IFES для ЗВО з громадянської освіти «Демократія: від теорії до практики» та/або для студентів правничих спеціальностей «Вирішення виборчих спорів» в рамках навчального плану закладу освіти. (При подачі заявки, необхідно додати сертифікат про завершення курсу або ж в тілі листа надати повне ім’я та контактні дані викладача курсу.)
- Попередньо не проходили жодне стажування за фінансової підтримки IFES в Україні.
Навички та компетенції
- Впевнено користується ПК (вміє користуватись Microsoft Office, включаючи Word, Excel, PowerPoint, Outlook та Teams; Google; менеджерами завдань, такими як Trello тощо);
- Базові навички ділового листування;
- Базові навички проведення дослідження, аналізу та підготовки шаблонів документів;
- Добре працює в команді, а також може виконувати завдання, які потребують самостійного опрацювання (може вправно балансувати між типами такої роботи);
- Хороша самоорганізація та можливість швидко переключатись між виконанням різних завдань у вказані терміни;
- Відповідальність, проактивність, та здатність дотримуватись поставлених дедлайнів;
- Уважність до деталей і здатність виконувати роботу без помилок у стислі терміни.
Особисті якості та характеристики
- Зацікавленість в роботі у міжнародних та неурядових організаціях;
- Сильні міжособистісні навички, та вміння встановлювати та підтримувати ефективні робочі стосунки з колегами та партнерами;
- Активна участь в житті країни, а також постійно знання та зацікавленість щодо демократії та сфери прав людини;
- Здатність працювати в команді, де панують принципи рівності, недискримінації, та ґендерної чутливості, а також дотримуються справедливості робочого середовища;
- Прагнення використовувати можливості для особистого та професійного розвитку та постійно вдосконалює свої знання та навички в цих сферах.
ЯК ДОЛУЧИТИСЯ ДО УЧАСТІ В ПРОГРАМІ СТАЖУВАНЬ В IFES?
Подати своє резюме та мотиваційний лист англійською мовою до 9 жовтня 2023 року (включно) на електронну адресу [email protected] із зазначенням теми листа «Стажування в IFES – [ваше ПІБ] – [назва відділу, в якому ви б хотіли пройти стажування]». Відібраних кандидатів на проходження стажування буде запрошено на очну або онлайн співбесіду, тож просимо очікувати від нас листа на ваш e-mail. (Якщо ми не отримаємо від вас відповіді щодо підтвердження участі у співбесіді протягом 2-х днів від моменту надсилання вам листа, це буде розглядатись нами, як відмова від участі.)
Зарахування на стажування здійснюються на підставі письмового підтвердження від особи взяти участь в стажуванні у формі відповіді на лист щодо пропозиції від IFES в Україні пройти таке стажування. За результатами проходження стажування особа отримує документ про проходження такого стажування в IFES в Україні.
Додаткова інформація
Інклюзивність робить нашу роботу ефективнішою. Усі кваліфіковані учасники конкурсу будуть розглянуті для участі в стажуванні та не будуть дискриміновані за ознаками інвалідності, статі, сексуальної орієнтації, статевої ідентичності, раси, кольору шкіри, релігії, національного походження, статусу ветерана або будь-якої іншої законодавчо захищеної характеристики. Організатори заохочують людей з інвалідністю та з різноманітних прошарків суспільства подавати заявки на участь в програмі.
_______________________________________________________________
Цю програму стажувань організовано Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства міжнародних справ Канади (Global Affairs Canada) та британської допомоги (UK aid) від уряду Великої Британії.