Технічний/а радник/ця із питань громадського порядку / Technical Advisor (Community Security)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
PFRU

Фонд «Партнерство за сильну Україну» (ФПСУ) 

Компанія «Кімонікс Інтернешнл» є розпорядником коштів «Фонду «Партнерство за сильну Україну» (ФПСУ), багаторічної, донорської програми, якою керує Міністерство закордонних справ, справ Співдружності Націй та розвитку Сполученого Королівства (МЗС СК) у співпраці з Урядом України. Метою ФПСУ є забезпечення українській державі кращих умов для керування інклюзивним відновленням і відродженням України в партнерстві з громадянським суспільством і приватним сектором в умовах російської агресії. Основним напрямом роботи компоненту ФПСУ «Раннє відновлення» є підтримка нещодавно звільнених територій, окупованих російськими військами з 24 лютого 2022 р. після початку повномасштабного вторгнення. Компонент «Раннє відновлення» наразі реалізується в восьми областях: Київській, Чернігівській, Сумській, Харківській, Миколаївській, Херсонській, Донецькій, Луганській. У майбутньому планується розширення географії проєкту на південь і схід. «Раннє відновлення» допомагає державі й громадам вирішувати першочергові суспільні потреби на деокупованих територіях шляхом реалізації низки підпроєктів, зокрема із забезпечення державних послуг у громадах, захисту та безпеки громад, громадського врядування та порядку, залучення громад, стратегічної координації та стратегічних комунікацій. 

Технічний радник із питань громадського порядку працюватиме на повну ставку в Києві до вересня 2024 року з частими візитами до цільових громад в Україні. 

Мета та завдання 

Субпроєкт «Громадський порядок» покликаний сприяти зміцненню довіри між місцевими органами влади, місцевими органами громадської безпеки та правопорядку (такими як поліція територіальної громади та патрульна поліція) і громадянами шляхом просування підходу, орієнтованого на громаду, до розуміння та забезпечення безпеки на територіях, що перебували під російською окупацією понад шість місяців. Він повинен бути чітко орієнтований на покращення відносин між громадами, місцевою владою і безпековими службами та їхньої поведінки, а також співпрацювати з іншими ініціативами, що підтримуються донорськими проєктами, такими як КМЄС, відділ із правоохоронних питань (INL), CCF, а також розвивати їхні досягнення. 

Технічний радник із питань громадського порядку допомагатиме в реалізації компоненту ФПСУ «Раннє відновлення» в тісній співпраці зі старшим радником із питань громадського порядку. 

Конкретним завданням технічного радника з питань громадського порядку є контроль за реалізацією субпроєкту «Громадський порядок», зокрема: 

  • керування зовнішньою взаємодією з українськими зацікавленими сторонами, в тому числі поліцією та іншими місцевими органами безпеки, місцевою владою та громадянським суспільством, з метою виконання функцій координатора між ФПСУ та «Раннім відновленням», а також забезпечення стратегічного узгодження проєктних заходів «Громадського порядку» із цілями ФПСУ; 

  • керування щоденною взаємодією та координацією з грантоотримувачами субпроєкту (українськими організаціями громадянського суспільства (ОГС) у цільових громадах), зокрема допомога у визначенні пріоритетних проєктних заходів у сфері громадського порядку, що мають бути реалізовані партнерськими ОГС; 

  • контроль за реалізацією всіх компонентів субпроєкту, в тому числі: визначення існуючих прогалин у спроможності поліції та місцевої влади, а також потенційної підтримки з боку ФПСУ для усунення цих прогалин; планування та сприяння проведенню громадських консультацій між громадянами та органами безпеки/місцевою владою; визначення можливостей для подальшої підтримки з метою задоволення потреб громадян, визначених під час громадських консультацій; 

  • надання підтримки з формування спроможності поліції, іншим органами безпеки та місцевій владі у координації зі старшим радником з питань громадського порядку, а також, можливо, сторонніми постачальниками; 

  • тісна співпраця з підрозділом досліджень, моніторингу, оцінки та навчання на досвіді (RMEL) з метою: розробки концепції MEL для субпроєкту, яка б відповідала Теорії змін та відповідним моделям COM-B; керування збиранням даних для регулярного моніторингу проєктних заходів; аналізу доказової бази та досліджень із питань громадського порядку; а також формування глибокого розуміння місцевого контексту для врахування при подальшій розробці та потенційному розширенні проєктних заходів, а також забезпеченні конфліктної чутливості програми та пом’якшення ризиків; 

  • створення карти зацікавлених сторін і координація роботи з планування підтримки ФПСУ у сфері громадського порядку з відповідними органами влади (Міністерство внутрішніх справ, Національна поліція, обласні військові адміністрації), донорськими проєктами, що підтримують цей сектор (наприклад, INL, КМЄС, CCF), а також з відповідними міжнародними та національними дослідницькими організаціями, аналітичними центрами, академічними установами та організаціями громадянського суспільства (наприклад, CIVIC); 

  • розробка специфікацій для забезпечення відповідності всього обладнання та матеріалів, грантів, технічної допомоги, тренінгів, які передбачається в проєкті передати органам влади та партнерам з громадянського суспільства у сфері громадського порядку, останнім українським і міжнародним технічним і безпековим стандартам і найкращим практикам, а також правилам і керівним принципам фінансових партнерів ФПСУ щодо використання офіційної допомоги розвитку (ОДР); 

  • допомога директору та виконавчому директору «Раннього відновлення» в підготовці, аналізі та коригуванні операційних планів і бюджетів для реалізації субпроєкту ФПСУ «Громадський порядок»; 

  • консультування керівництва ФПСУ з усіх питань громадського порядку та виконання всіх інших обґрунтовано необхідних завдань за вказівкою керівництва «Раннього відновлення». 

Конкретні результати: 

  • Організація та проведення чотирьох фасилітованих діалогових заходів між членами громади, місцевою владою та поліцією/службами безпеки у цільових громадах. 

  • Допомога в розробці чотирьох Планів заходів громад (ПЗГ) у цільових громадах, які створюватимуться місцевою владою та службами безпеки на основі зворотного зв’язку від громади, наданого під час фасилітованих діалогових заходів. 

  • Контроль за визначенням і закупівлею обладнання для підтримки місцевих служб безпеки та органів влади на основі Планів заходів громад і результатів поточної оцінки прогалин у спроможності. 

  • Розробка грантових конкурсів ФПСУ для присудження грантів максимум чотирьом ОГС у цільових громадах. ОГС реалізовуватимуть проєктні заходи з мінімізації місцевих чинників конфлікту, а також покращення координації та співпраці між членами громади та місцевою владою/органами безпеки. 

  • Виявлення прогалин у спроможності ОГС, які отримали грантові кошти, та надання підтримки у формуванні спроможності напряму або через третю сторону. 

  • Допомога в розбудові спроможності та наставництво місцевої влади та органів безпеки. 

Кваліфікація: 

  • Вища освіта в галузі конфліктів, безпеки та правосуддя чи в суміжних галузях, або аналогічна професійна кваліфікація, наприклад, навчання в поліцейському/військовому коледжі або великий досвід роботи на високому рівні в галузі досліджень або управління програмами у сфері безпеки та правосуддя. 

  • Мінімум 5 років досвіду розробки програм у сфері безпеки та правосуддя в контексті міжнародного розвитку, продемонстровані навички проведення досліджень, оцінки, розробки, планування та організації складних проєктів у сфері конфліктів, безпеки та правосуддя в умовах високого рівня загрози в регіонах, що постраждали від конфлікту. 

  • Бажано досвід роботи з поліцією чи іншими місцевими органами безпеки в Україні. 

  • Вільне володіння англійською, українською та/або російською мовами є обов’язковим. 

  • Комп’ютерна грамотність є обов’язковою. 

Місце роботи та підпорядкування 

Це штатна посада з повною зайнятістю, робота безпосередньо в офісі ФПСУ в Києві (Україна), регулярні виїзди на проєктні об’єкти. Співробітник на цій позиції працюватиме до вересня 2024 р. Технічний радник із питань громадського порядку тісно співпрацюватиме зі старшим радником із питань громадського порядку та підпорядковуватиметься заступнику директора зі стратегії «Раннього відновлення». 

Інструкції щодо подання резюме:

Подавайтеся за допомогою цього посилання до 8 березня 2024 р. Для позицій, де англійська мова є обов’язковою, бажано (але не обов’язково) надсилати резюме на англійській мові.Закликаємо подавати заявки людям з обмеженими можливостями. Заявки розглядатимуться на постійній основі. Без запитань по телефону, будь ласка. Кімонікс зв’яжеться з фіналістами.

https://app.smartsheet.com/b/form/a44f8791237c4df2a2c0d3d2ad86b2ca

«Кімонікс» – це роботодавець, що надає рівні можливості всім кандидатам і працівникам, і у якого немає при підборі та працевлаштуванні персоналу дискримінації за расою, кольором шкіри, віросповіданням, статтю, національністю, політичними переконаннями, сексуальною орієнтацією, гендерною ідентичністю, сімейним статусом, інвалідністю, генетичною інформацією, віком, членством у профспілках або за іншими факторами, не пов’язаними з виконанням професійних обов’язків. 

The Partnership Fund for a Resilient Ukraine (PFRU). 

Chemonics International is the Management Agent for PFRU, which is a multi-year, multi-donor funded program managed by the UK’s Foreign, Commonwealth and Development Office (FCDO) and governed in collaboration with the Government of Ukraine. PFRU’s aim is to set improved conditions for the Ukrainian state, in partnership with civil society and the private sector, to lead on inclusive national recovery and revitalization in the context of Russia’s aggression. The Early Recovery component of PFRU is focused on support to recently liberated areas where Russian forces had occupied territory for a period of time since the start of the 24 February 2022 full-scale invasion. Early Recovery currently works in eight Oblasts – Kyiv, Chernihiv, Sumy, Kharkiv, Donetsk, Mykolaiv, Luhansk and Kherson – with plans to expand to other Oblasts in the South and East. Early Recovery supports the state and communities to meet immediate community priorities in liberated areas through a variety of sub-projects that includes community services, community protection, community safety, community governance, community security, community engagement, strategic coordination, and strategic communications.  

The Technical Advisor (Community Security) is a full-time position to be based in Kyiv until September 2024, with frequent visits to target communities in Ukraine. 

Objective and Tasks 

The Community Security sub-project is designed to deliver better trust between local government, local public safety and security institutions (such as the Territorial Community Police and Patrol Police) and citizens by promoting a community driven approach to understanding and providing security in areas which have been under Russian occupation for more than six months. It should have a clear focus on improving the relationships between and behaviours of communities, local authorities and security institutions, and work with and build on other initiatives supported by donor projects such as EUAM, INL and CCF. 

The Technical Advisor (Community Security) will support the delivery of PFRU’s Early Recovery workstream, working closely with the Senior Adviser (Community Security). 

The specific objective of the Technical Advisor (Community Security) is to oversee the implementation of the Community Security sub-project: including: 

  • Leading on external engagement with Ukrainian stakeholders, including the police and other local security providers, local government (LG), and civil society actors to serve as the primary focal point with PFRU and the Early Recovery project, and to ensure strategic alignment between PFRU objectives and Community Security sub-project activities.
  • Leading on day-to-day engagement and coordination with sub-project grantees, comprising Ukrainian civil society organisations (CSOs) in target hromadas. This will include supporting on the identification of community security priority activities to be implemented by partner CSOs.
  • Overseeing the implementation of all sub-project components, including: identification of existing capacity gaps of police and LG and potential PFRU support to address those gaps; planning and facilitating community consultation meetings between citizens and security actors/LG; identifying opportunities for follow-up support to address citizen demands arising from community consultation meetings;
  • Delivering capacity building support to police, other security providers, and LG, in coordination with the Senior Community Security Adviser and, potentially, with third-party providers.
  • Working closely with the RMEL team to: develop a MEL framework for the sub-project that is consistent with the PFRU Theory of Change and relevant COM-B models; lead on data collection for regular activity monitoring; review evidence and research on community security issues; and develop a strong understanding of local context to inform subsequent activity design and potential expansion, and to ensure conflict sensitive programming and risk mitigation.
  • Map stakeholders and coordinate planning for PFRU support for Community Security with the relevant authorities in the Government of Ukraine (Ministry of Interior, National Police, Regional Military Administrations), donor projects supporting this sector (INL, EUAM, CCF for example) and relevant international and national research organisations, think tanks, academic institutions and civil society organisations (CIVIC for example).
  • Development of specifications to ensure any equipment and materials, grants, technical assistance and training envisaged in the project design for provision by PFRU to GOU and civil society partners for Community Security is aligned with and accredited to the latest Ukrainian and international technical and safety standards and best practice, and aligned with PFRU funding partner rules and guidelines for the use of ODA.
  • Supporting the Early Recovery Director and Chief of Staff to prepare, review, and revise operational plans and budgets for the delivery of the PFRU Community Security sub-project.
  • Advise PFRU management on all Community Security matters and undertake any other reasonable tasks as directed by the Early Recovery Leadership team.

Specific Deliverables: 

  • Organisation and delivery of four facilitated dialogue events between community members, LG, and police/security providers in target hromadas.
  • Support to the development of four Community Action Plans (CAPs) in target hromadas, which will be created by LG and local security providers based on community feedback provided in facilitated dialogue events.
  • Oversight of the identification and procurement of equipment to support local security providers and LG, based on CAPs and ongoing assessment of capacity gaps.
  • Design fund awards between PFRU and up to four CSOs in target hromadas. CSOs will implement activities to mitigate local drivers of conflict, and to improve coordination and cooperation between community members and local authorities/security providers.
  • Identify capacity gaps in CSOs that have been awarded fund awards and provide capacity-building support, either directly or with the support of a third party organization.
  • Provide capacity building support and mentoring to LG and local security providers.

Qualifications: 

  • Advanced Degree in conflict, security and justice or a related field, or equivalent professional qualifications such as Police/Military Staff College Courses or extensive high-level research or management experience in Security and Justice programming.
  • A minimum of 5 years’ experience in Security and Justice programming in an international development context, with demonstrated capabilities in researching, assessing, designing, planning and organizing complex conflict, security and justice projects in high threat conflict-affected environments.
  • Experience working with police or other local security provider in Ukraine is desirable.
  • Fluent English and Ukrainian and/or Russian language skills are essential.
  • Computer literacy is essential.

Place of Assignment and Reporting 

This is an in-person position working directly from the PFRU office in Kyiv, Ukraine, with regular visit to locations in liberated areas of Ukraine. The position will run until September 2024. The Technical Advisor (Community Security) will work closely with the Senior Adviser (Community Security) and report to the PFRU Early Recovery Deputy Director (Strategy). 

Application Details

Apply using the following link by March 8th. For roles requiring English language skills, English language CVs are preferred (but not required). We encourage to apply people with disabilities.  Applications will be considered on a rolling basis. No telephone inquiries, please. Chemonics will contact finalists.

https://app.smartsheet.com/b/form/a44f8791237c4df2a2c0d3d2ad86b2ca

Chemonics is an equal opportunity employer and does not discriminate in its selection and employment practices on the basis of race, color, religion, sex, national origin, political affiliation, sexual orientation, gender identity, marital status, disability, genetic information, age, membership in an employee organization, or other non-merit factors. 


Останні публікації цього розділу:

Вакансія: Inclusion Advisor

Вакансія: Facilities and Inventory Management Lead

DAI Global LLC шукає Technical Copy Editor

Press and Media Coordinator - Посольства США

Public Health Specialist (Strategic Information) - Посольство США

Administrative Assistant in the Community Liaison Office (Посольство США)