Регіональна координаторка БО «Позитивні жінки» в Одеській області
ЗАВЕРШЕНО
І. Обсяг послуг Регіональна координаторка БО «Позитивні жінки» надає наступні послуги:
1. Налагодження співпраці з представниками органів місцевої влади, дотичними до діяльності організації задля представлення інтересів спільноти жінок, які живуть з ВІЛ. 2. Участь у різноманітних заходах (круглих столах, семінарах, конференціях тощо). 3. Збір інформації про факти порушень прав жінок, які живуть з ВІЛ у обраному регіоні України. 4. Просвітницька та інформаційна робота з підвищення рівня обізнаності населення та представників місцевої влади в галузі прав жінок, які живуть з ВІЛ. 5. Організація досліджень. 6. Проведення груп самодопомоги для жінок, які живуть з ВІЛ. (Важливо продовжити роботу з вже існуючою групою). 7. Впровадження медіа плану організації. 8. Участь у робочих зустрічах і семінарах, організованих БО «Позитивні жінки». 9. Проведення кампаній/акцій/прес-заходів. Участь в інформаційних кампаніях, що проводить організація.
ІІ. Звітування Регіональна координаторка звітує координаторці проекту. Звіти надаються не пізніше 25 числа, поточного місяця.
ІІІ. Термін надання послуг відповідно до технічного завдання Термін виконання робіт – з 01 серпня 2020 р. по 31 грудня 2020 року.
ІV. Умови здійснення оплати Оплата послуг, зазначених у технічному завданні, здійснюється після надання послуг у повному обсязі, звітування з підтверджуючими документами та підписання Акта про надання послуг.
V. Кваліфікаційні вимоги – розуміння специфіки спільноти жінок, які живуть з ВІЛ, толерантне ставлення до уразливих груп; – готовність продовжити діяльність, яка велась попередньою регіональною представницею в Одеській області. – володіння інформацією про головні ризики та захворювання з якими стикаються жінки, які живуть з ВІЛ; – навички комунікації з органами влади, наявність досвіду позитивних змін та вирішення питань; – навички користування ПК (офіс, інтернет); – мотивація до самовдосконалення, розуміння місії та цінностей неурядової організації; – здатність працювати у команді; – за умов однакового досвіду, який відповідає загальним вимогам конкурсу, перевага надаватиметься жінкам, які живуть з ВІЛ і які можуть виступати з “відкритим обличчям”. Перелік документів, які необхідно подати: 1. Резюме та мотиваційний лист з описом релевантного досвіду. 2. Документи на підтвердження освіти (дипломи, сертифікати, тощо). 3. 2 рекомендаційні листи (від Одеського обласного центру соціально значущих захворювань та партнерської організації) 4. Загальний план дій та бачення щодо розвитку потенціалу жінок, які живуть з ВІЛ в регіоні. 5. Якщо учасник має статус ФОП необхідно надати такі реєстраційні документи: копія Свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця або Виписки з єдиного державного реєстру, свідоцтво платника податку. Документи, які передбачають підпис учасника конкурсу, мають бути підписані та надіслані скан –копії.
Документи подаються в електронному вигляді на адресу [email protected] та [email protected]
Термін подання документів: до 31 липня 2020 р. включно.