ВПО: правдивий storytelling

Це збірка історій, які не залишать байдужими. Це живі розповіді про втрачений дім, непрості моменти життя, про те, що ніколи не забудеться, а згадувати завжди буде боляче. Ми хочемо, аби ці ...

впо

Громадський Простір

Це збірка історій, які не залишать байдужими. Це живі розповіді про втрачений дім, непрості моменти життя, про те, що ніколи не забудеться, а згадувати завжди буде боляче.

Ми хочемо, аби ці історії почуло якомога більше України – зокрема, історію журналістки з Луганщини, яка переїхала на Закарпаття; історії студентів та викладачів Донецького національного університету в екзилі, які приїхавши лише з прапором Університету, за рік у Вінниці повністю відновили навчальний процес, матеріально-технічну базу, встигають писати і видавати свої книжки; донецького громадського діяча, спортсмена і підприємця з інвалідністю, який не зважаючи на свій ще не облаштований побут, вже запускає в Одесі  проект Інва-Таксі; шахіста з Макіївки, який після поранення під Донецьком, заробляє в Києві грою (навчанням) в шахи; активісток, правозахисників з Донбасу та Криму, які опинились по один бік разом з тими, кому самі й допомагають, свідомо взявши на себе рух системного напрямку допомоги ВПО, по суті, замінюючи державні служби; молодих дівчат з Донецька, які на свій вік уже мають фах, досвід навчання/життя за кордоном – а головне прогресивне бачення того, як і куди має рухатись Україна, представни(ць)ків бізнесу з Луганська, які звикли покладатися лише на свої сили, тому швидше прийняли ситуацію; письменниці з Луганська, якій криза надала упевненості і вона після переїзду вже друкує 2 книгу – історій із Заходу на Схід, герої яких розмірковують, рефлексують, проживають непрості емоції, суголосні сьогоднішнім подіям та думкам тисяч українців.

Історії з Макіївки, Луганська, Донецька, Ясинуватої, Старобільська, Криму – отримують своє продовження в Києві, Вінниці, Бердянську, Херсоні, Львові, Одесі, Харкові, Мукачевому, Краматорську. Нехай вони супроводжуються успіхом і дружністю довкола.

 

 

Збірка підготовлена на базі проведених інтерв`ю – в межах інформаційної кампанії «ВПО: правдивий storytelling на Громадському Просторі», яка проводилася ГО «Інформаційно-аналітичний центр «Громадський простір» в рамках проекту «Сприяння плюралізму та діалогу в українському суспільстві», що реалізується Фондом Східна Європа за підтримки ChildFund Deutschland e.V. та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

На невидимому фронті у Дніпрі: як діє ГО «Кризова психологічна допомога в м. Дніпро та області»

Культурні фестивалі для ОГС: ігнорувати не можна долучатися

Розширення 2004: політика згуртованості через 20 років

Пільги на житлово-комунальні послуги для військовослужбовців та членів їхніх сімей

БУР: створюючи простори відбудови, руйнуючи межі

Порятунок «хранителів» коду нації або як під обстрілами вивозили музей Шаповала