Антологія сучасної кримської міфології – 30 міфів про Крим

Посібник "Антологія сучасної кримської міфології: російські й українські міфи про Крим, кримчан, кримських татар та анексію" розвінчує 30 основних міфів, які існують в інформаційному просторі щодо ...

міфи про Крим

Громадський Простір

Посібник “Антологія сучасної кримської міфології: російські й українські міфи про Крим, кримчан, кримських татар та анексію” розвінчує 30 основних міфів, які існують в інформаційному просторі щодо Криму, його жителів, анексії 2014 року.

Автори ідеї: Сергій Мокрушин, Павло Казарін, Сергій Костинський

Проект є громадською ініціативою кримських переселенців. Брошура надрукована за підтримки Міністерства інформаційної політики України.

“Це спроба розставити крапки над “і” у найважливіших питаннях. Ця брошура – це спроба домовитися про терміни,  в яких ми будемо потім розмірковувати про Крим. Там 30 міфів. І особисто для мене, найважливішим є міф про те, що всі проукраїнські кримчани виїхали з півострову після анексії.  Насправді, це не так. Структура кримської спільноти є неоднорідною. За нашими підрахунками, там є 35-40% переконаних прорадянських громадян, 20% – це проукраїнське населення, яке завжди за Київ, незалежно від того – добре чи погано живе Україна, і є ще 40% – це ті люди, яким все одно під яким прапором жити. Їхні головні пріоритети в житті – це щоб був повний холодильник, щоб не було війни, щоб була стабільність…

Ми не повинні забувати, що там в Криму живуть проукраїнськи настроєні люди. Так, їх сьогодні не чути, вони вимушено опинилися в ситуації “внутрішньої еміграції”, але так само  у 2013 році в Україні не було чути та не було видно всіх тих людей, які пізніше підуть у добровольчі батальйони і у волонтерський рух. А я нагадаю, що у 2013 році соціологи давали цифри, що 64% громадян України не готові виходити на акції протесту. Тому, пам’ятайте, кожен день там в Криму живуть люди, які вдивляються з надією в нас”, – Павло Казарін, автор ідеї інформаційної карти “Антологія сучасної кримської міфології”, журналіст, телеведучий.


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Посібник для громад. Впроваджуємо гендерно орієнтований підхід у бюджетних програмах галузі «Освіта» територіальних громад

Про клімат і стратегічне планування у територіальній громаді

Згуртованість територіальної громади

Як територіальній громаді організувати роботу із залучення вітчизняних та іноземних інвестицій

Річний звіт громадської організації "Можливості для сильних"

Як отримати документи про право власності на житло у судовому порядку?