Кейс “Формування енергонезалежного села: досвід Северинівки”
Місцева громадська організація і громада Северинівки спільно намагаються підвищити енергонезалежність свого села, і тут вони стикаються з безліччю проблем, основними з яких стають - нестача ...
Додано:
Громадський Простір
Місцева громадська організація і громада Северинівки спільно намагаються підвищити енергонезалежність свого села, і тут вони стикаються з безліччю проблем, основними з яких стають – нестача фінансування і недовіра з різних боків. Проте їм таки вдається подолати складнощі.
Можливі цілі використання:
Теми, для яких найдоцільніше використовувати: об’єднання громадян, формування громади, взаємодія громади з іншими інституціями громадянського суспільства, інституційна довіра. Акцент варто робити на управлінських питаннях та питаннях взаємодії з громадою і цілої низки дотичних питань: від комунікації з громадою до побудови громадянського суспільства, в залежності від рівня підготовленості учасників обговорення.
Для спеціалістів, які мають відношення до енергоощадності, енергоефектвності, енергозалежності/незалежності, кейс можна використовувати з акцентом на зміст проблеми, і робити акцент на взаємопов’язаності прямого вирішення питання/проблеми кейсу і всіх управлінських питань, які заради цього довелося вирішити.
Кейс може мати особливе значення для навчання представників сільських громад та лідерів місцевих громадських організацій. Для цієї категорії учасників обговорення може слугувати додатковим підтвердженням можливості вирішення складних місцевих проблем і додатковим джерелом натхнення до вирішення проблем власних громад.
Формування енергонезалежного села
Джерело: Громадська організація “Подільська агенція регіонального розвитку”
Автор: Наталія Величко
Надіслано: CEUME Case Study Program