Кримський альбом. Історії правозахисників

Видання містить свідчення та спогади кримських правозахисників, досвід їхньої роботи до і після окупації. Книга охоплює два десятки особистих історій про минуле, сьогодення і майбутнє людей, які, ...

Додано:
Dinarko

КРЫМСКИЙ АЛЬБОМ - истории правозащитников

Dinarko

Видання містить свідчення та спогади кримських правозахисників, досвід їхньої роботи до і після окупації. Книга охоплює два десятки особистих історій про минуле, сьогодення і майбутнє людей, які, навіть втративши дім, продовжують боротьбу за захист прав людини в Криму, а також тих, хто протистоїть репресіям, залишаючись в окупації.

Це історії Ольги Аношкіної, Ескендера Барієва, Михайла Батрака, Олександри Дворецької, Адбурешита Джепарова, Лілі Гемеджи, Сергія Зайця, Синавера Кадирова, Еміля Курбедінова, Альони Луньової, Романа Мартиновського, Руслана Нечипорука, Валентини Потапової, Анни Рассамахіної, Дар’ї Свиридової, Ольги Скрипник та Віссаріона Асєєва, Ірини та Олександра Сєдових, Таміли Ташевої, Марії Суляліної і Володимира Чекригіна.

ЗАВАНТАЖИТИ книжку “Кримський альбом. Історії правозахисників”

Збірка історій була укладена і презентована Центром прав людини ZMINA в межах спільного проекту з Будинком прав людини – Загреб (Хорватія) “Захисники прав людини: стандарти, мемуари та свідчення” за підтримки Фонду Будинків прав людини, який об’єднує правозахисні організації в різних країнах. Фонд Будинків прав людини базується в Осло, має офіс у Женеві і представництва в Брюсселі і Тбілісі.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Поради психолога щодо роботи сімейних лікарів з ветеранами

Гайд для ВПО “Юридичний супровід вирішення житлових питань ВПО”.

Теоретичний гайд: як заповнити грантову заявку

Політика згуртованості: ЄС та Україна. Аналітична записка

OSINT-розвідка у роботі журналістів/ок

Питання компенсації за зруйноване/ знищене майно українців