Оживити публічний простір

Влітку 2018 р. у рамках проекту “Партисипація. Урбанізм. Взаємодія” дві групи молодих громадських активістів відповідно з Німеччини та України спільно пройшли тренінги задля отримання знань і навичок ...

Оживити публічний простір

Громадська організація "Еко Місто Чернігів"

Влітку 2018 р. у рамках проекту “Партисипація. Урбанізм. Взаємодія” дві групи молодих громадських активістів відповідно з Німеччини та України спільно пройшли тренінги задля отримання знань і навичок розвитку публічних просторів та продовжили партисипаторну кампанію для парку “Березовий гай”. Проект поглибив взаємодію між організаціями громадського сектору і підняв наступні питання: як діють публічні простори у Німеччині та Україні, які існують методи і шляхи їх трансформації, як фінансувати громадські ініціативи. Результатами виконання проекту також стали ескіз ревіталізації “Березового гаю” і посібник, який ми сьогодні надаємо у публічному доступі.

Ми щиро бажаємо поширювати свої знання і готові безкоштовно надати всім зацікавленим дослідникам необхідну кількість надрукованих примірників. Для цього напишіть нам на електронну адресу [email protected].

Сподіваємося, що пройдений нами шлях і отриманий досвід, описані у цьому посібнику, допоможуть читачам зробити перші кроки у залученні місцевого населення до спільного благоустрою публічних просторів. Участь максимальної кількості зацікавлених сторін у зборі даних й аналізі проблем робить пошук рішень продуктивним і таким, що дійсно відповідає потребам громади.

Публікацію підготовлено в рамках програми “Meet Up! Німецько-українські зустрічі молоді” за підтримки фонду “Пам’ять, відповідальність і майбутнє” (“EVZ”). Висловлені авторами думки не обов’язково відображають позицію фонду. Відповідальність за зміст несе виключно автор.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Курс обміну валют за грантами від Європейської Комісії: як звітувати донору?

Що робить місцеву демократію необхідною для країни у воєнний час?

Всесвітній день пам’яті жертв ДТП: як Україна може знизити смертність на дорогах?

Говоримо про ВІЛ / СНІД з дітьми: як, коли та що врахувати

Захист вебресурсів для громадських організацій: чому це важливо сьогодні?

Структура ОМС: порядок внесення змін (відеоурок)