Річне звітування ГО «Еко Місто»

Громадська організація «Еко Місто» створена спільнотою екоактивістів, зареєстрована 16 листопада 2016 р. і діє в м. Чернігові. Основні напрямки діяльності: екологічна просвіта; захист та розвиток ...

report_final_1mb-01

Громадська організація "Еко Місто Чернігів"

Громадська організація «Еко Місто» створена спільнотою екоактивістів, зареєстрована 16 листопада 2016 р. і діє в м. Чернігові. Основні напрямки діяльності: екологічна просвіта; захист та розвиток рекреаційних зон;  збір небезпечних побутових відходів; сприяння активізації молоді; популяризація волонтерського руху; розвиток демократичного громадянського суспільства.

Ця публікація має на меті ознайомити зі звітом за 2017 р., в якому окреслена діяльність, напрацювання та бюджет організації, адже її основними принципами є чесніть і відповідальність.

 Минулого року ГО «Еко Місто» втілено проект «Міжрегіональна громадська екологічна ініціатива «ЛІНЕЯ», розроблено сайт Екологічної карти України, продовжена інтерактивна гра для школярів «Eco Battle», реалізовані волонтерські акції «Зробимо Україну чистою» та «Подаруй парку дерево». Проведена успішна адвокаційна кампанія захисту парку «Березовий гай» від незаконної багатоквартирної забудови. Для цього ГО «Еко Місто» ініціювала та організувала 12 мирних акцій (залучено близько 1000 учасників), що стало першим прикладом масштабного емпауерменту чернігівців. Наприкінці року розпочато партиципацію щодо майбутнього «Березового гаю».

 Протягом 2017 р. організацією залучено 184 100 грн. грантових коштів, з яких 108 100 грн. витрачено на проектну діяльність, 51 000 грн. – на організаційний розвиток, 25 000 грн. – на адміністративні витрати. Перелік донорів включає Європейський Союз (представництво в Україні), ГО «ІСАР «Єднання», ГО «ЦГТ«Ахалар», ГО «PDCS. Partners for Democratic Change Slovakia», Управління сім’ї, молоді і спорту Чернігівської міської ради.

 Партнерами ГО «Еко Місто» виступають представники соціально відповідального бізнесу: РА «PRINT», ЧП «Чернігів-Вторма», агроцентр «Світ рослин», ТД «Сігма-Трейд Чернігів», розважальний центр «Дитяча планета», «I-Hub Чернігів: центр бізнесу і комунікацій».

 «2017 рік був дуже важливим, бо він був першим роком офіційного існування громадської організації. Найбільшим нашим досягненням є довіра громади міста Чернігова, партнерів і донорів. Публікуючи цей прес-реліз та наш звіт, ми поширюємо свої цінності та власним прикладом доводимо їх актуальність. «Еко Місто» давно переросло рівень просто громадської ініціативи: наші учасники викладаються «на повну» у своїй діяльності, проте й досі працюють на волонтерських засадах. Дякуємо всім, хто витрачав час, сили і надавав фінансову підтримку. Тепер ви можете стати нашими меценатами, а ми обіцяємо і надалі публічно звітувати», – зазначає керівник організації Сергій Безбородько.

 «На мій погляд, за минулий рік «Еко Місто» значно розвинулося. Наразі це – єдина громадська організація, що цілеспрямовано і структурно займається втіленням концепції сталого екологічного розвитку Чернігова. Я дуже вдячна «Еко Місту» за «Річний звіт – 2017» як приклад для наслідування. Бути публічним і відкритим – це ключ до ефективності й довгого життя громадських організацій. З огляду на те, що без довіри між громадськими активістами, волонтерами, міською владою та жителями неможливо ефективно втілювати будь-які позитивні перетворення, такий діалог є особливо важливим», – коментує голова Наглядової ради ГО «Еко Місто» Ольга Палькова-Свірчевська.

 Слідкуйте за новинами, долучайтеся до ініціатив та пропонуйте свої ідеї на публічній сторінці.

 Рахунок для підтримки ГО «Еко Місто»: 26007051420256, ЄДРПОУ 40963387. Код: 353586 в ПАТ КБ «Приватбанк». Призначення платежу – «Добровільна пожертва на потреби організації».


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Питання компенсації за зруйноване/ знищене майно українців

Чи можливо в податковій мати двох підписантів від неприбуткової організації та який порядок внесення відомостей

Як перевірити кінцевого бенефіціарного власника спільного підприємства?

Про загрози євроінтеграції "на різних швидкостях"

Молодіжний центр з нуля: історія успіху

Які потреби та виклики у спеціалістів/ок допомагаючих професій, які надають допомогу потерпілим від війни?