Створення спільного ЦНАП: переваги, ризики та порядок утворення – роз’яснення експертів
Експерти напряму з покращення якості надання адміністративних послуг населенню Програми «U-LEAD з Європою» проаналізували переваги та ризики утворення спільних (міськрайонних/ селищно-районних) ЦНАП ...
Додано:
Громадський Простір
Експерти напряму з покращення якості надання адміністративних послуг населенню Програми «U-LEAD з Європою» проаналізували переваги та ризики утворення спільних (міськрайонних/ селищно-районних) ЦНАП та розробили детальний алгоритм по створенню спільного ЦНАП.
Актуальність питання полягає у тому, що у населених пунктах, які є адміністративними центрами районів, недоцільно утворювати та утримувати одночасно два ЦНАП – при виконавчому органі місцевого самоврядування та при райдержадміністрації.
Тому однією з особливих моделей ЦНАП є утворення та функціонування такого офісу, який обслуговував би і мешканців громади (основного населеного пункту – адміністративного центру, який є одночасно центром району або містом обласного значення, довкола якого розташований однойменний район) і мешканців району.
За посиланнями ви можете ознайомитись з наступними документами:
Джерело: Децентралізація Влади.