В Україні опублікували дослідження протидії російській пропаганді

Роки війни на сході Україні та роки війни в тилу - інформаційної війни, боротьби з кремлівською пропагандою та дезінформацією. Які уроки Україна засвоїла? Чи може цей досвід бути корисним для ...

Додано:
pereklad

Новый точечный рисунок

pereklad

Роки війни на сході Україні та роки війни в тилу – інформаційної війни, боротьби з кремлівською пропагандою та дезінформацією. Які уроки Україна засвоїла? Чи може цей досвід бути корисним для європейських держав? Як саме? У новій книзі «Words and Wars: Ukraine facing Kremlin Propaganda» українські експерти аналізують уроки протидії пропаганді та надають рекомендації для українського уряду і міжнародної спільноти.

Завантажити книгу у вільному доступі можна тут.

Книга «Words and Wars: Ukraine facing Kremlin Propaganda» – це огляд українського досвіду боротьби з російською пропагандою та дезінформацією. Публікація є результатом роботи групи авторів, які підготували власні дослідження, провели інтерв’ю з ключовими українськими громадськими організаціями, експертами з вивчення російської пропаганди, фактчекінгу та інформаційної безпеки. У цьому виданні вперше зроблено комплексний аналіз протидії пропаганді та дезінформації в Україні, в тому числі основні підходи та канали комунікації. Тут також представлено рекомендації для української влади та міжнародного співтовариства.

Публікація була підготовлена ​​громадською організацією “Інтерньюз-Україна” за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду “Відродження” в рамках проекту “Громадянська синергія” та під егідою Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Курс обміну валют за грантами від Європейської Комісії: як звітувати донору?

Що робить місцеву демократію необхідною для країни у воєнний час?

Всесвітній день пам’яті жертв ДТП: як Україна може знизити смертність на дорогах?

Говоримо про ВІЛ / СНІД з дітьми: як, коли та що врахувати

Захист вебресурсів для громадських організацій: чому це важливо сьогодні?

Структура ОМС: порядок внесення змін (відеоурок)