Вебінари. Програми УКФ 2021 року

Серія вебінарів про Програми УКФ, на які триває прийом заявок. Аналітика культури - програма має на меті компенсувати брак знань про стан справ та перспективи розвитку секторів культури та ...

УКФ вебінар

Громадський Простір

Серія вебінарів про Програми УКФ, на які триває прийом заявок.

 

Аналітика культури – програма має на меті компенсувати брак знань про стан справ та перспективи розвитку секторів культури та креативних індустрій та закласти фундамент для системного вивчення ринків, аудиторій та процесів суспільної трансформації у сфері культури.

 

Інноваційний культурний продукт ‒ програма покликана через інновативний підхід розвивати різні сектори культури. Також програма спрямована на створення умов для культурного самовираження шляхом творення інноваційного конкурентоспроможного культурного продукту. Культурним продуктом у рамках програми є творчий та інтелектуальний результат людської праці в процесі культурної діяльності, творення якого направлено на сприяння розвитку культурної галузі.

 

Культурні столиці України - програма надає можливість українським територіальним громадам у майбутньому претендувати на статус Культурної столиці Європи. Метою програми є сприяння промоції та розвитку культури в рамках реформи децентралізації з урахуванням спроможності територіальної громади, потреб й інтересів членів цієї громади.

 

Навчання. Обміни. Резиденції. Дебюти – прагне сприяти обміну знаннями, досвідом та ідеями в галузі культури та мистецтв, а також відкриттю нових мистецьких практик та імен.

 

Інклюзивне мистецтво – програма спрямована на розвиток потенціалу митців з інвалідністю, активне залучення людей з інвалідністю до культурно-мистецького життя в країні та промоцію інклюзивного мистецтва в українському суспільстві. Програма розроблена у співпраці з Британською Радою в Україні в рамках мистецької програми Unlimited: Making the Right Moves.

 

Аудіовізуальне мистецтво – програма спрямована на підтримку та розвиток українського аудіовізуального сектору, новітніх мультимедійних технологій, українського телебачення та радіомовлення, стимулювання митців до створення конкурентоспроможного продукту і популяризації українського аудіовізуального сектору за кордоном. У її фокусі: науково-пізнавальний, культурно-мистецький та соціальний контент, зокрема, теми протидії фейкам та інформаційній агресії.

 

Стипендії – програма покликана підтримувати митців та культурних операторів України, студентів культурно-мистецьких та креативних спеціальностей в розрізі: фінансування індивідуальної мистецької діяльності, навчання, стажування, участі у резиденціях, виставкових проектах, конференціях, форумах, проведення досліджень за кордоном та в межах України. Програма має на меті стимулювати професійне становлення молодих митців, мобільність та мережування, включаючи обмін досвідом, знаннями та навичками, які можна забезпечити за допомоги грошової підтримки стипендіатів. 

 

Знакові події – програма спрямована на розширення вибору та можливості доступу до кроссекторального культурного контенту, розбудову партнерств у сфері культурних та креативних індустрій, розвитку внутрішнього та зовнішнього культурного туризму, на посилення позитивного іміджу України на міжнародній культурній арені. Програма націлена на підтримку культурного розмаїття та збільшення ролі культури в житті українського суспільства. 

 

Культура плюс – програма підтримує проекти, що використовують партисипативні методи (методи залучення) як окремих осіб, так і соціальних груп, а також розвивають мистецьку інтервенцію у суспільно значущі галузі.

 

Культура. Туризм. Регіони – має на меті посилити культурно-туристичну привабливість регіонів шляхом стимулювання місцевого культурного розвитку громад та генерування конкурентоспроможних культурних продуктів.

 

Культура для змін – є програмою міжнародного партнерства, яка спрямована на спільний пошук відповідей на виклики сьогодення через підтримку культурного діалогу та створення спільних культурно-мистецьких проектів.

 

Діти культури – спрямована на розвиток дитячого потенціалу в культурному секторі, активне залучення дітей до культурно-мистецького життя та підтримка дитячих проектів через поєднання інструментів краудфандингу та державного фінансування.

 

Джерело: УКФ.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Курс обміну валют за грантами від Європейської Комісії: як звітувати донору?

Що робить місцеву демократію необхідною для країни у воєнний час?

Всесвітній день пам’яті жертв ДТП: як Україна може знизити смертність на дорогах?

Говоримо про ВІЛ / СНІД з дітьми: як, коли та що врахувати

Захист вебресурсів для громадських організацій: чому це важливо сьогодні?

Структура ОМС: порядок внесення змін (відеоурок)