Як знайти справу, що надихає: 7 кроків у час змін
Після початку повномасштабної війни багато українців втратили домівки, роботу, а деякі – і сенс у професійному житті. Проте сьогодні, як ніколи, важливо не тільки знайти в собі сили рухатися вперед, ...
Додано:
Center Ahalar
Після початку повномасштабної війни багато українців втратили домівки, роботу, а деякі – і сенс у професійному житті.
Проте сьогодні, як ніколи, важливо не тільки знайти в собі сили рухатися вперед, але й спробувати відкрити для себе справу, що надихає. Адже саме вона може дати новий поштовх, внутрішній ресурс і впевненість у завтрашньому дні.
Статистика для роздумів: За даними Gallup, лише 30% людей по-справжньому задоволені своєю кар’єрою. Це означає, що більшість усе ще не знайшли справу, яка б запалювала їх щодня. Уявіть, скільки прихованого потенціалу ми можемо відкрити, якщо знайдемо роботу до душі.
Спробуємо надихнутись прикладами успішних українців, які теж мали нелегкий шлях. Ярослава Гресь, співзасновниця агенції Gres Todorchuk, досягла успіху, об’єднавши свої професійні вміння з прагненням розвивати суспільні проєкти. Вона вірить, що бізнес здатний приносити користь, і це підживлює її щоденну діяльність.
Або візьмемо Максима Лісовського, засновника сервісу Ajax Systems. Максим пройшов складний шлях, кілька разів змінював напрямки ідеї для бізнесу, поки не створив одну з найуспішніших компаній у сфері безпеки.
Подібно до світових лідерів, як-от Опра Вінфрі чи Джон Рокфеллер, які теж шукали своє покликання, українці долають труднощі та роблять великі кроки вперед.
Чому ж так важко знайти свою справу?
- Соціальні та генетичні фактори. Багато з нас виросли в середовищі, де успіх асоціювався лише з виживанням, а не з можливістю реалізувати себе. Ці установки можуть стримувати нас навіть зараз.
- Страх осуду. Люди часто бояться виділитися або змінити кар’єру через страх осуду від суспільства чи близьких.
- Вплив авторитетів. Іноді нас стримують поради інших, які не вірять, що робота мрії може приносити дохід.
- Моделі догоджання. Часто ми забуваємо про власні потреби, віддаючи перевагу чужим інтересам. У результаті власні бажання ігноруються.
- Страх повторити невдалий досвід. Наприклад, коли близька людина зазнала невдачі у власній справі, це може підсвідомо стримувати від спроб розпочати власний шлях.
Перший крок до змін
Щоб допомогти українцям зробити цей перший крок, ми підготували чек-лист із 7-ма кроками для пошуку справи, що надихає.
Заповніть коротку форму і ми вишлемо його усім охочим. І ви отримаєте простий алгоритм для осмисленого старту.
Можливо, цей документ стане вашою картою до нових можливостей, а головне – до роботи, яка приноситиме справжнє задоволення і надихатиме щодня.
Якщо Вам цікаво слідкувати за тим, що відбувається в нашому просторі це можна зробити через:
- телеграм канал https://t.me/ahalar_center,
- нашу групу в фейсбук https://www.facebook.com/CenterAhalar та
- сайт https://ahalar.org/
Проєкт «Адаптація замість виснаження» реалізується за фінансування Національного фонду підтримки демократії NED (National Endowment for Democracy)