2 квітня День поширення інформації про проблему аутизму. Долучіться до флешмобу!

Щорічно 2 квітня, згідно з резолюцією ООН, світ відзначає День поширення інформації про проблему аутизму. МГО “Дитина з майбутнім” закликає його відзначити особливим всесвітнім флешмобом. “Мета ...

Hands holding puzzle ribbon for autism awareness
2 квітня День поширення інформації про проблему аутизму. Долучіться до флешмобу!

Щорічно 2 квітня, згідно з резолюцією ООН, світ відзначає День поширення інформації про проблему аутизму. МГО “Дитина з майбутнім” закликає його відзначити особливим всесвітнім флешмобом. 

“Мета флешмобу #відстань_не_перешкода – продемонструвати, що попри те, куди б багатьох з нас не закинула доля, ми тримаємось разом. Що нас об’єднує біль і жага до перемоги, захищають ЗСУ, підтримує увесь світ, але передусім – ми самі, – каже директорка МГО Ірина Сергієнко. – Ми єдині і ніякі відстані не можуть стати для нас перешкодою”. 

Отже, взяти участь у флешмобі та підтримати спільноту особливих можна у Фейсбук у декілька способів: (1) розмістити банер на свою сторінку зі словами підтримки аутистам (2) поширити пост МГО до 2 квітня на своїй сторінці (3) написати слова підтримки України, один одного чи просто поділитись своїм власним досвідом вимушеного перебування за межами власної домівки або за кордоном у коментарях під постом на сторінці “Дитина з майбутнім” з хештегом #відстань_не_перешкода. В рамках флешмобу Фонд підтримки дітей з аутизмом “Дитина з майбутнім” також надає можливість отримати сімейну консультацію фахівців київського дитсадка для дітей з аутизмом “Дитина з майбутнім” Акція діє з 2 по 10 квітня 2023 року.

Мільйони українців сьогодні не зі своєї волі змушені жити поза межами України. Це важко, іноді – вкрай. Але ще важче адаптуватися та організувати життя родинам, у яких є діти з аутизмом чи іншими особливими потребами. І дуже приємно, коли у цей складний період ми бачимо, як українці в інших країнах і вдома об’єднуються навколо своїх проблем, підтримують і допомагають одне одному. 

МГО “Дитина з майбутнім” саме зараз проводить окреме опитування на цю тему і у квітні планує презентувати його результати (стати учасником опитування можна за посиланням).

І ми, звичайно, не можемо не згадати про наші та партнерські проєкти у сфері аутизму, які з’явилися лише протягом останнього року завдяки зусиллям активних і небайдужих людей: платформа з пошуку фахівців по всьому світу Autism Unity, серія вебінарів про РАС від Stanford Medicine, Stanford Autism Center at Packard Children’s Hospital, вихід збірки “Ресурси для аутистів та їхніх сімей, які постраждали від війни та вимушеного переселення” (США), проєкт “Відверто про складне” та багато-багато інших. 

Окремо, користуючись нагодою, ми хочемо висловити слова щирої вдячності нашим партнерам та друзям, з якими ми особисто не знайомі, за допомогу та підтримку в Україні й за кордоном.

Ми разом! І ніякі відстані нас не роз’єднають! 




Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Понад тисяча мешканців Бучанського району отримали правову допомогу від Громадського центру сприяння доступу до правосуддя

Як Шацька громада розвиває туризм спільно з місцевим бізнесом та громадським сектором

Роль Street Child в підтримці локалізації гуманітарної допомоги в Україні

Десять проєктних ідей з відновлення та розвитку Шевченківської громади

Опитування щодо нового курсу YouControl Academy “OSINT для журналістів-розслідувачів”

Перші інсайти тижневого письмового марафону «Детектор життя»