39 ветеранів/ок завершили навчання на сертифікатній програмі “Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення”
Нещодавно у пресцентрі Українського кризового медіацентру відбулась підсумкова зустріч навчальної програми для ветеранів/-ок, яку вже два роки поспіль впроваджують ГО "Школа врядування" спільно з ...
Додано:
Анна Кучерак-Зоря
![53866680096_2976d8b72e_c](https://www.prostir.ua/wp-content/uploads/2024/07/53866680096_2976d8b72e_c.jpg)
Нещодавно у пресцентрі Українського кризового медіацентру відбулась підсумкова зустріч навчальної програми для ветеранів/-ок, яку вже два роки поспіль впроваджують ГО “Школа врядування” спільно з Києво-Могилянською школою врядування імені Андрія Мелешевича. Під час зустрічі команда проєкту презентувала результати програми цьогорічного набору. Поділилась, як проєкт сприяє підвищенню кваліфікації та конкурентоспроможності ветеранів/-ок на посадах державної служби. Спільно з викладачами/-ками програми, представниками/-цями ветеранських організацій і ветеранами/-ками обговорили питання потенціалу ветеранів/-ок як кадрового резерву урядування під час післявоєнного відновлення та на деокупованих територіях України. І вручили ветеранам/-кам сертифікати про успішне завершення програми.
Особисто під час онлайн-включення привітала випускників Віцеспікерка Верховної Ради України, амбасадорка програми пані Олена Кондратюк: “Освіта, просвіта і можливості здобути додаткові знання та навички, завдяки подібним сертифікатним програмам, зараз є надважливими. Особливо, в такі важкі і переломні часи для України. Щиро вітаю випускників і випускниць! Сподіваюся, що багато з них продовжать здобувати освіту, долучаться до роботи та ухвалення рішень в громадах і органах державної влади”.
“Вже другий рік поспіль ми впроваджуємо програму для найцінніших і найкращих людей в країні – для наших ветеранів і ветеранок. Ми дуже раді допомагати їм в реінтеграції до цивільного життя та їхній самореалізації через освітні сертифікатні програми”, – ділиться виконавчий директор ГО “Школа врядування”, керівник проєкту Павло Булгак.
Програмна менеджерка Програма реінтеграції ветеранів IREX Яна Войтовська відзначила велику жагу ветеранів/-ок до нових знань та зауважила, що будь-які зміни в нашій країні є неможливими без кваліфікованих людей в питаннях державотворення.
Високо оцінює програму та її практичну користь у роботі на державній службі Вадим Дубніков – начальник відділу Департаменту воєнної політики та стратегічного планування Міністерства оборони України. Пан Вадим – ветеран і випускник минулорічного набору нашої програми. За його словами, вивчені предмети та отримані знання розширили його компетенції для професійної діяльності: “Державна служба вимагає дуже багато знань і постійного розвитку. Враховуючи стратегію реформи державного управління, маємо чітко для себе зрозуміти: аматорів в державній службі бути не повинно. Мають бути люди, які цілком спрямовані на служіння державі та народу так, як ми це робили, захищаючи нашу країну на передовій”.
![Вадим Дубніков – начальник відділу Департаменту воєнної політики та стратегічного планування Міністерства оборони України](https://www.prostir.ua/wp-content/uploads/2024/07/53867033429_0e37721d29_c.jpg)
Вадим Дубніков – начальник відділу Департаменту воєнної політики та стратегічного планування Міністерства оборони України
Вадим Дубніков подякував викладачам програми, команді та партнерам проєкту і як досягнення роботи презентував розроблені документи, за якими вже працюють у Мінобороні: Методичні рекомендації спільного врядування в системі Міністерства оборони та Дайджест реформ.
Також спікерами зустрічі були:
- Валерій Тертичка – керівник Києво-Могилянської школи Києво-Могилянська школа врядування імені Андрія Мелешевича;
- Геннадій Рябцев – професор Києво-Могилянськoї школи врядування імені Андрія Мелешевича;
- Ксенія Гнатовська – голова Правління ГО “Школа врядування”;
- Юля Кіріллова – в.о. виконавчого директора Українського ветеранського фонду.
Вітаємо наших випускників/-ць програми! Радіємо успіхам наших ветеранів/-ок, які, попри всі складнощі та виклики, впевнено декілька місяців йшли до своєї мети! Віримо, що наша програма – це вдалий старт до вашого професійного розвитку та реінтеграції до цивільного життя.
Вдячні команді проєкту, яка доклала максимум зусиль для його успішної реалізації та підтримки ветеранської спільноти: Павло Булгак, Валерій Тертичка, Натлія Купрій, Володимир Купрій, Анна Кучерак-Зоря, Ірина Гнутова, Ганна Васькевич, Олександр Поддєнєжний.
Анна Кучерак-Зоря
Проєкт “РОЗШИРЕННЯ ПРОФЕСІЙНИХ ГОРИЗОНТІВ: професійний розвиток ветеранів та ветеранок для кар’єри на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування” реалізується ГО “Школа врядування” на базі Києво-Могилянської школи врядування імені Андрія Мелешевича Національного університету «Києво-Могилянська академія». Це стало можливим завдяки Програмі реінтеграції ветеранів IREX, яку реалізує IREX in Ukraine за підтримки Державного департаменту США.