45 архітекторів з усієї країни візьмуться за майбутнє головної площі у Миколаєві

45 сертифікованих архітекторів, професійних авторських колективів та архітектурних бюро із різних куточків країни візьмуть участь у конкурсі на визначення кращої концепції реконструкції Соборної ...

Додано:
Evgen Gomonjuk

Соборная площадь Николаев
45 архітекторів з усієї країни візьмуться за майбутнє головної площі у Миколаєві

45 сертифікованих архітекторів, професійних авторських колективів та архітектурних бюро із різних куточків країни візьмуть участь у конкурсі на визначення кращої концепції реконструкції Соборної площі у м. Миколаєві.

Загальний вигляд головної площі міста

Загальний вигляд головної площі міста

 “Ми бачимо значне географічне охоплення за заявками – в конкурсі представлені команди з 12 міст України, що свідчить про велику зацікавленість у нашому проекті”, – коментує перший етап конкурсу проектний менеджер КУ «Агенція розвитку Миколаєва» Євгенія Дулько.

Найбільша кількість учасників (вісімнадцять) із міста Києва. Шість заявок подали архітектори Миколаєва. По чотири учасники із Одеси та Харкова. Три – зі Львова. По дві заявки з Дніпра, Житомира та міста Суми. Та по одному конкурсанту з Херсону, Запоріжжя, Чернівців та Хмельницького.

Долю "серця" Миколаєва вирішуватимуть 45 архітекторів з 12 міст України

Долю “серця” Миколаєва вирішуватимуть 45 архітекторів з 12 міст України

За її словами, перед всіма учасниками стоїть головне завдання – створити комфортний, естетичний та якісний громадський простір для відпочинку різних груп мешканців Миколаєва. Передусім, архітектори мають спиратися на результати проекту «Агенції розвитку Миколаєва» «Реконструкція центральної частини Миколаєва», в рамках якого був проведений відкритий конкурс ідей (http://soborna.mda.mk.ua), громадське опитування та розроблені пропозиції експертів щодо розвитку Соборної площі.

Умовами конкурсу не передбачено створення об’єктів капітального будівництва. Проте, прописана можливість для малих архітектурних форм (вуличні меблі, елементи освітлення тощо). Також міститься завдання з організації руху транспорту та пішоходів по вул. Адміральській, вул. Лягіна, вул. Набережній та Інгульському узвозу з урахуванням сучасних практик пішоходизації громадських просторів та споживацької пріоритетності (спочатку пішоходи й маломобільні групи населення, далі – велосипедисти, а вже згодом – власники автомобілів).

Головне завдання проекту - перетворити територію на комфортний громадський простір

Головне завдання проекту – перетворити територію на комфортний громадський простір

Організатори очікують від проектантів яскраві і функціональні концепції реконструкції головної міської площі та частини Флотського бульвару, що мають відповідати технічному завданню проекту.

Останній термін прийому проектів від конкурсантів – 1 жовтня. А вже через десять днів журі визначать переможців.

Нагадуємо, окрім грошової винагороди, переможець отримує переважне право на подальше розроблення проектно-кошторисної документації.

7 1

Зміни торкнуться й частини Флотського бульвару


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Ресурсні центри неурядового сектору Півдня України обмінялись досвідом та обговорили нові ініціативи

Власники пошкодженого чи зруйнованого житла можуть подати заяву до міжнародного Реєстру збитків

Після великої води: як відновлюється життя у Корабельному районі Херсона

USAID спорудив навчальний простір у Богданівці на Київщині, де російські війська зруйнували школу

Актуальні літні події для громадських активістів та активісток

Триває робота з розроблення Стратегії розвитку Дмитрівської сільської територіальної громади