5 переселенців отримали гранти на розвиток власної справи

25 листопада в хабі «Будинок вільних людей» 20 переселенців з різних регіонів України презентували свої бізнес-проекти. Грантовий комітет визначив 5 переможців, які отримали винагороду на розвиток ...

бизнес-гранты_3
5 переселенців отримали гранти на розвиток власної справи

25 листопада в хабі «Будинок вільних людей» 20 переселенців з різних регіонів України презентували свої бізнес-проекти. Грантовий комітет визначив 5 переможців, які отримали винагороду на розвиток власної справи.

Учасниками конкурсу стали переселенці, які пройшли навчання в бізнес-таборі «Як розпочати бізнес-від ідеї до реалізації», який проводився громадською ініціативою «КримSOS» 11-13 вересня. Захід відбувся в рамках Української Ініціативи по підвищенню впевненості (UCBI), яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку  (USAID).

Проекти презентували учасники з 8 регіонів України (Київська, Житомирська, Івано-Франківська, Донецька, Сумська, Хмельницька, Запорізька, Вінницька області). До уваги журі пропонувалися бізнес-плани різноманітної тематики: в’язальний бізнес, майстерня з виготовлення чоловічого костюму, салон краси, програма психологічної допомоги бізнесменам, фермерське господарство тощо.

бизнес-гранты_1

Переможцями грантового конкурсу стали:

  1. Вовк Володимир, бізнес по виготовленню та монтажу тротуарної плитки, європарканів та виробів з бетону “Філін”, Житомирська область;
  2. Хромова Вікторія, розмовний клуб англійської мови «Ginger», Житомир;
  3. Мавлєєва Лілія, студія  комп’ютерного  проектування  одягу “Абріс”, Київ;
  4. Грицюк Вікторія, в’язальна майстерня «Bella», Івано-Франківськ;
  5. Шафоростов Андрій, послуги з автоматизації закладів служби крові, Вінниця.

На розвиток власної справи переможці отримають грант розміром 50 000 грн в НЕгрошовій формі. Гранти будуть надаватися у формі закупівлі необхідного обладнання або оплати послуг.

Бізнес-плани учасників оцінювали:

  • Петро Кошуков, представник від Української ініціативи з підвищення впевненості (UCBI);
  • Вікторія Мінаєва, адвокат, заступник директора Юридичної компанії «Верум Лойерс», юридичний радник Асоціації «Укрсудпром» та Асоціації «Союз бірж України», управляючий директор юридичної компанії «Довіритель», ментор;
  • Андрій Стрєльцов, підприємець с досвідом роботи в Китаї, Росії та Україні більш ніж 15 років, власник компанії «Маркетинг майбутнього», ментор;
  • Андрій Уваров, коуч-тренер з продажів, фахівець з якості ведення продажів з досвідом роботи більше 15 років, ментор.

Координатором навчальної та менторської програми «КримSOS» є Світлана Олєйнікова.

бизнес-гранты_2

Про те, як реалізовувався проект, розповіла у коментарі Громадському Простору координаторка навчальної та менторської програми «КримSOS» Світлана Олєйнікова:

“Спочатку ми оголосили набір на навчання в бізнес-табір «Як розпочати бізнес-від ідеї до реалізації». Із 120 заявок вибрали 30 осіб. 11-13 вересня було проведено навчання спільно зі СтартапЮкрейн (центр підтримки підприємництва). Після цього ментори, власники бізнесу та фахівці, консультували і продовжують консультувати учасників щодо питань ведення бізнесу. Проте у конкурсі не всі учасники бізнес-табору взяли участь. Дехто вирішив, що це складно, а дехто вирішив, що просто не хоче займатися бізнесом. Всього було 20 людей. Є ще один цікавий факт. На бізнес-таборі учасники за бажанням представляли свої бізнес-ідеї, так от, виграли ті ж люди, за кого голосували тоді самі учасники. Також ми сподіваємося, що буде продовження проекту”.

Грантовий конкурс проводився громадською ініціативою «КримSOS» в рамках Української ініціативи з підвищення впевненості (UCBI), яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

ДжерелоКримSOS


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я