ЮНІСЕФ запустив сайт для школярів та їхніх батьків про проблему цькування в школі

Насильство з боку однолітків є розповсюдженою практикою у навчанні мільйонів дітей у всьому світі. В Україні у 2017 році 24% дітей стали жертвами булінгу. 40% постраждалих дітей нікому про це не ...

41151265_1955341281197060_7433834944738099200_o
ЮНІСЕФ запустив сайт для школярів та їхніх батьків про проблему цькування в школі
Насильство з боку однолітків є розповсюдженою практикою у навчанні мільйонів дітей у всьому світі. В Україні у 2017 році 24% дітей стали жертвами булінгу. 40% постраждалих дітей нікому про це не розповідали. Ми провели соціальний експеримент, щоб привернути увагу до цієї проблеми. 

7 вересня 2018 ЮНІСЕФ запустив спеціальний сайт, де розповідають школярам та їхнім батькам цікаву інформацію про цькування у школі.

Вхід на ресурс доступний для двох категорій – дорослих та дітей. Для дітей експерти пропонують пройти спеціальний тест, щоб навчитися розпізнавати булінг і сварку між друзями. Також на прикладах мемів з інтернету школярам пропонують закріпити свої знання щодо цькування.

“Причин булінгу – безліч. А тим, кого булять, може виявитися кожен, хто не вписався в рамки того чи іншого колективу”, – зауважують експерти.

На сайті є відеоісторії про школярів, які зіштовхнулися з булінгом, і поради для тих, кого булять, хто булить, а також для свідків цькування.

Розділ сайту для дорослих містить статистику щодо булінгу в Україні, перелік ознак цькування, щоб вчасно дізнатись, чи є ваша дитина жертвою шкільного насилля.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Як зберегти традиційну культуру та нашу ідентичність, міркували на триденному заході у Богуславі

До 40 протезів на місяць: як у Полтаві протезують та реабілітують людей після поранень

До своєї природи: у Києві відкрилась виставка з любов’ю до української спадщини

10 років БФ «Твоя опора»: зібрано й надано допомогу на 710 млн грн

Ресурсні центри неурядового сектору Півдня України обмінялись досвідом та обговорили нові ініціативи

Власники пошкодженого чи зруйнованого житла можуть подати заяву до міжнародного Реєстру збитків