Активісти переймали німецький досвід з розвитку міського простору

Цими вихідними у Харкові зустрілись команди з Харківської та Миколаївської областей для знайомства і напрацювання нових ідей з розвитку міських просторів. На події були присутні представники 16 міст ...

х
Активісти переймали німецький досвід з розвитку міського простору

Цими вихідними у Харкові зустрілись команди з Харківської та Миколаївської областей для знайомства і напрацювання нових ідей з розвитку міських просторів. На події були присутні представники 16 міст – громади з малих міст, спікери з Дрогобича, Києва та Берліна й організатори.

Основною метою зустрічі є обмін досвідом та нетворкінг. Олег Дукас розповідав про успіхи розвитку міського простору в Дрогобичі: як разом з громадою розроблювались концепції парків, як створювати молодіжний простір.

“В Німеччині зареєстровано біля 600.000 громадських обєднань і за статистикою „ZiviZ“ кожний другий громадянин Німеччини є учасником принаймні одної такої організації. Для порівняння в Україні зареєстровано лише біля 26.000 громадських організацій”, – Карина Бахтєєва з Берліну. Є координаторкою німецько-українських молодіжних обмінів на тему креативної партисипації в міському середовищі, співзасновницею Language Exchange Camp (LECamp), зараз проектна координаторка NGO Treffpunkt Heinrichstraße e.V.

 

Карина розповіла про досвід роботи у Німеччині – як працюють ініціативи та виростають у громадські організації, як залучаються місцеві громади. Реальні кейси про самоорганізацію і роботу на локальному рівні.

Київський Діалог – це німецько-українська платформа для діалогу та обміну досвідом, яка об’єднує мультиплікаторів зі сфери політики, бізнесу, медіа та громадянського суспільства Німеччини та України для сприяння демократичному розвитку України.

Діяльність проекту у Харковській області здійснюється Східни представництом МФ “Відродження”.

Проект “Об’єднана мережа міст у восьми регіонах України задля підтримки місцевих реформ” реалізується Київським Діалогом за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини. Деталі на сайті — www.kyiv-dialogue.org.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я