Без звички довіряти один одному люди не здатні розбудувати сильну мережу зв’язків
КУ Інститут міста проводить опитування «Якою мірою львів’яни довіряють»: http://bit.do/trust-questioningПодейкують, що країни з високим рівнем розвитку мають високий рівень довіри у суспільстві. А ...
Додано:
Алина Дармосюк
![73364268_526382541478118_1324116981175025664_n](https://www.prostir.ua/wp-content/uploads/2019/10/73364268_526382541478118_1324116981175025664_n-1024x576.png)
КУ Інститут міста проводить опитування «Якою мірою львів’яни довіряють»: http://bit.do/trust-questioning
Подейкують, що країни з високим рівнем розвитку мають високий рівень довіри у суспільстві. А дехто зазначає, що довіра передусім визначає сталий економічний розвиток.
Наприклад, у 2018 році Бієнале довіри продемонструвало, що без звички довіряти один одному люди не здатні розбудувати сильну мережу зв’язків та екосистему ━ місто. Тож команда Інституту міста спільно з організаторами Форуму вирішили організувати опитування з метою виявлення громадської думки про наявний рівень довіри громади Львова.
Усі відповіді анонімні та будуть використані в узагальнених даних.
Тривалість опитування ~ 17 хв.
Дослідження реалізується в межах Стратегії прориву 2027