Безкоштовна німецька – новий напрямок проекту «Мовне волонтерство»

Відсьогодні 18 вересня стартують безкоштовні курси з вивчення німецької мови. Наразі відкрито реєстрацію. Самі ж заняття розпочнуться через 10 днів. За цей період будуть опрацьовані заявки та ...

Додано:
VikaDvorak

Sprechen Sie Deutsch
Безкоштовна німецька – новий напрямок проекту «Мовне волонтерство»

Відсьогодні 18 вересня стартують безкоштовні курси з вивчення німецької мови. Наразі відкрито реєстрацію. Самі ж заняття розпочнуться через 10 днів. За цей період будуть опрацьовані заявки та сформовано навчальні групи.

«Мовне волонтерство» – це інноваційний проект для Луцька, що заснований ВОГО «Фундація розвитку громад». Він спрямований на розвиток жителів міста, допомогу у їх розвитку. Ми хочемо дати усім свідомим лучанам шанс стати кращими. Це – безкоштовний шанс розвиватися самому й долучитися до допомоги іншим», – розповідає представник волонтерського центру організації Оксана Кривко.

«Зауважимо, що проект ми реалізуємо власними волонтерськими зусиллями. Тож будемо вдячні, якщо хтось вирішить долучитися до нашої ініціативи, сприятиме проведенню занять чи стане одним з наших викладачів», – додає керівник відділу проектів організації Олена Ярощук.

Зареєструватися на участь у проекті можна тут.

Довідка:

Проект «Мовне волонтерство» стартував з безкоштовного вивчення англійської мови у березні цього року. Він набрав чималої популярності, тож згодом був розширений на декілька напрямків: англійська, французька, нещодавно – польська, а відтепер і німецька.

За період існування було опрацьовано більше 1000 заявок. Тож, аби учням було комфортно навчатися, організатори облаштували спеціальні аудиторії із сучасним обладнанням та необхідною літературою.

Навчання проходить у невеликих групах до 10 людей, що дає можливість забезпечити індивідуальний підхід до кожного учня й оптимізувати подачу матеріалу.

Проект діє під девізом «Ми обмінюємо знання на волонтерську роботу!». Тож його учасники можуть  абсолютно безкоштовно пройти курс з вивчення іноземної мови та отримати відповідний сертифікат. Однак вітається внесення символічної плати, в якості пожертв на підтримку благодійних ініціатив ВОГО «Фундація розвитку громад», волонтерська допомога у проведені різноманітних акцій чи заходів, а також здійснення покупок у «Благодійному магазині».

 


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Дуже просторова добірка вакансій в громадському секторі

Чотири роки партнерства: історія співпраці громадської організації «Нова Дружківка» та Дружківської пожежно-рятувальної частини

39 ветеранів/ок завершили навчання на сертифікатній програмі “Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення"

Громадська участь у місцевій політиці: які зміни до статутів громад мають внести сільські та селищні ради Харківщини

«Ми змогли відірвати дітей від гаджетів». Як у Вишнівській громаді реалізували шкільний бюджет

Як «Попередити корупцію просто» — пояснюємо в експлейнерах на Суспільному