Безпека громади: аналітичні дослідження для пошуку спільних рішень

Ми завжди будемо повертатися до теми, чим є громадянське суспільство та запитувати в себе, куди ми рухаємося – без цих запитань громадянське суспільство перетвориться на «річ у собі» та втратить свою ...

Додано:
experthrcenter

ЕЦПЛ
Безпека громади: аналітичні дослідження для пошуку спільних рішень

Ми завжди будемо повертатися до теми, чим є громадянське суспільство та запитувати в себе, куди ми рухаємося – без цих запитань громадянське суспільство перетвориться на «річ у собі» та втратить свою креативну енергію перетворення – вважають експерти та учасники дискусії «Переосмислюючи відносини: громадяни, держава та громадянське суспільство» і акцентують на тому, які інструменти і програми громадські організації можуть запропонувати суспільству

Протягом останніх років в Україні триває децентралізація, в результаті чого суттєво змінюються сфери відповідальності на локальному рівні: громада стає ключовим гравцем, який самостійно визначає стратегії створення безпечного середовища.

Відтак, виникає потреба у наданні громадам методологічної підтримки, яка б акумулювала кращий національний та адаптований міжнародний досвід впровадження програм, моделей, ініціатив з питань безпеки.

З моменту заснування Експертного центру з прав людини безпека громад є одним з головних пріоритетів  Наші експерти проводять комплексні дослідження у цій сфері, розробляють та впроваджують інноваційні моделі, на кшталт офісу безпеки, проводять навчальні заходи для органів державної влади, місцевого самоврядування, поліції та мешканців.

Наукові дослідження, навчальний посібник Безпека громади: пошук спільних рішень” та інструменти ефективної комунікації в громадах, розроблені експертами ЕЦПЛ, відкриті для використання. І якщо вас турбують питання розвитку безпечних громад — ми готові ділитися експертним досвідом.

Для початку розмови пропонуємо переглянути цей ролик:

Як надихнути людей на відкрите обговорення проблем безпеки у громадах?
Хто несе відповідальність за безпечне середовище? І як перейти від діалогу до справжніх дій? Всі інновації починаються з прийняття спільних рішень.

Дослідження та аналіз потреб жителів громад, консультаційний супровід розроблення місцевих програм безпеки, публічні обговорення проблем створення безпечної громади, розвиток сталих партнерств і міжвідомчої взаємодії — все це у комплексі — сприятиме розбудові безпечних громад в Україні.

Більше інформації на сторінці “Права людини у громаді” Експертного центру з прав людини.

Навчальний посібник Безпека громади: пошук спільних рішень” та соціальний ролик “Безпека громад — справа кожного” підготовано за фінансової підтримки #Міжнароднийфонд”Відродження”

#безпекагромад #community_policing #аналітичні_продукти #експертні_дослідження

 

 


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я

Результати опитування: як в Україні змінюється споживання тютюнових та нікотинових виробів

Результати дослідження держзакупівель при будівництві укриттів на базі освітніх закладів Херсона

Волонтери допомагають дітям із Солоницівської громади