Благодійна організація обурена відповіддю міської ради

В місті Полтава відсутній хоспісний стаціонар, саме тому, асоціацією було прийнято рішення щодо подання відповідної петиції до Полтавської міської ради. Перший заступник директора Полтавської ...

Додано:
socium.pl

29
Благодійна організація обурена відповіддю міської ради

В місті Полтава відсутній хоспісний стаціонар, саме тому, асоціацією було прийнято рішення щодо подання відповідної петиції до Полтавської міської ради.

Перший заступник директора Полтавської обласної благодійної організації «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги», економіст-менеджер, магістр з управління проектами Андрій Олєйніков, зазначив, що в петиції йшла мова:

«В Полтаві немає міського хоспісного стаціонару (на 30 ліжок), у зв’язку з чим, наполягаю на його створенні для надання медичної допомоги невиліковно хворим мешканцям міста. Хоспіс можна створити в будь-якому місці, в тому числі в приміщенні залізнодорожньої лікарні.

Хоспіс –  установа (заклад) охорони здоров’я, що призначена для надання медичної, соціальної та психологічної допомоги особам з невиліковними хворобами, як правило — в останні місяці життя».

Ініціатор петиції Валерій Завгородній – директор асоціації, чи не єдиний у місті Полтава, хто вболіває на розвиток цього напрямку.

Нещастя може статися із кожною родиною, а хоспіс візьме на себе допомогу таким родинам в догляді за їхніми рідними. Великої різниці в якому районі Полтави буде ця установа немає, головне – це ії наявність! Кожний свідомий мешканець міста таку ініціативу має підтримати на всіх рівнях.

Відповідь, яку надало управління охорони здоров’я міськвиконкому щодо розгляду звернення мають побачити всі полтавці, особливо з числа онкохворих та членів їхніх родин і відчути на собі «турботу» зі сторони міської влади.

Цікаво, скільки «питання надання паліативної та хоспісної допомоги і надалі залишатиметься одним із напрямків діяльності галузі охорони здоров’я м.Полтави» (останній абзац листа), якщо керівник галузі працює на посаді понад 10 років, а питання і надалі залишатиметься… Скільки ще чекати? Коли керівник досягне пенсійного віку і прийде інший керівник, прогресивний, який буде втілювати інновації та гідно реформувати галузь охорони здоров’я міста? А якщо призначать такого, як зараз, то хоспісу в місті ще довго не буде.

За понад 10 років перебування та освоєння на посаді, в нашому місті немає хоспісу, на відміну від інших прогресивних міст України, де галуззю охорони здоров’я керують фахівці, що перебувають на посаді значно менший термін, але встигли зробити багато корисного для людей, в т.ч. і організували створення хоспісного стаціонару. Ефективне управління, це один із найважливіших принципів менеджменту, який полягає за невеликий термін зробити багато, а не перебувати багато років а посаді і не зробити нічого. Цей лист показує відношення до всіх важкохворих людей.

Лист 1

Лист


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Громади зможуть рахувати кількість відходів від руйнувань за уніфікованим методом

Суд зобов’язав комунальне підприємство провести облік дерев у зеленій зоні

Розробка команди з Львівщини увійшла в трійку європейських інноваційних бізнес-проєктів 2024 року

Рух відкритих даних: досвід Великобританії для транспарентності місцевої влади на Харківщині та в Україні

ZDOROVI отримали від МОЗ статус критично важливого підприємства у військовий час для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення

ІДІ розпочинає проєкт спрямований на людей з інвалідністю в постраждалій від війни Україні