Благодійний фонд “Любіть Україну” дякує волонтерам

Нещодавно, у Всесвітній день волонтерів, Рівненський обласний благодійний фонд "Любіть Україну" організував у Дубні Рівненської області свято для активних людей, які допомагають реалізовувати ...

Фонд "Любіть Україну" відзначив волонтерів і партнерів і привітав зі Всесвітнім днем волонтера
Благодійний фонд “Любіть Україну” дякує волонтерам

Нещодавно, у Всесвітній день волонтерів, Рівненський обласний благодійний фонд “Любіть Україну” організував у Дубні Рівненської області свято для активних людей, які допомагають реалізовувати різноманітні проекти. Хтось із них робить фінансовий внесок, інші допомагають інформаційно, а дехто не шкодує свого вільного часу для того, щоб допомогти ближньому. Але усіх волонтерів об’єднує любов до добрих справ.

“Ми сьогодні прийшли не для того, щоб прозвітувати, хто і скільки зробив, а для того, щоб об’єднатись і зробити ще більше”, – так означив мету зібрання у волонтерське свято директор Дубенського історико-культурного заповідника Леонід Кічатий – один із давніх і надійних партнерів благодійного фонду “Любіть Україну”. У спільному послужному списку чимало хороших справ на благо громади Рівненщини. Замок вже давно став центром волонтерського руху. А сам пан Леонід був і залишається у душі волонтером, тому що з задоволенням безкорисливо допомагає у багатьох благодійних починаннях у нашому місті.

Саме фонд “Любіть Україну” став організатором вшанування волонтерів – людей, небайдужих до суспільно важливих процесів, до вирішення соціальних проблем, які у будь-яку хвилину можуть прийти на допомогу тим, хто потрапив в біду.

“Французькою “волонтьє” означає “охоче”, – нагадав під час неформального спілкування член правління фонду “Любіть Україну” Олександр Гладунов. – Тому ці люди працюють з охотою, дарують свою енергію, душевну силу суспільству. І це повністю співпадає із концепцією діяльністі фонду “Любіть Україну”.

День волонтера у заповіднику, як і всі важливі заходи, розпочався з богослужіння у каплиці святого пророка Іллі. Символічно, що цього разу з молитвою до Бога звернувся парох церкви Вознесіння Господнього УГКЦ м. Дубна отець Роман Бобесюк, який водночас є керівником благодійної організації “Карітас – Дубно”. Він вважає, що священик вже за своїм покликанням є волонтером, адже суттю його життя є безкорисливе служіння людям. “Шкільний портфелик”, “Великодній кошик”. “Літертурна кав’ярня” – ось далеко неповний перелік благодійних справ “Карітасу” лише за останні два роки. На черзі ще один проект – молодіжний осередок дозвілля у приміщенні, яке розташоване поруч із храмом. З допомогою благодійників і волонтерів отець Роман розраховує завершити ремонт у старій будівлі й відкрити центр до закінчення 2018 року.

Помітною у 2017 році була діяльність благодійного фонду “Любіть Україну”. Варто лише згадати такі заходи, як благодійний аукціон, “Медична клініка на колесах”, міжнародний благодійний кіномарафон, футбольна матчі між священиками та чиновниками, освітній проект “Від учня школи – до професіонала”, стратегічні сесії для депутатів новообраних територіальних громад. А для того щоб енергія волонтерів якнайдовше приносила свої плоди, благодійний фонд вдався до соціальних інновацій.

“Ми оновили концепцію діяльності фонду, провівши нещодавно перший на Рівненщині Форум соціального підприємництва, – розповів голова правління фонду “Любіть Україну” Михайло Корилкевич. – Під час форуму ми підбили підсумки конкурсу на кращий проект соціального підприємництва, визначивши чотирьох переможців. Цим самим прагнемо активізувати діяльність волонтерів, зробити її більш тривалою та ефективною. Людина, займаючись соціальним підприємництвом, окрім того. що робить добру справу для громади, ще й отримує від цього матеріальне задоволення”.

Благодійний фонд “Любіть Україну” відзначив подяками найактивніших волонтерів нашого міста, а студенти та педагоги Дубенського коледжу РДГУ подарували присутнім чудові виступи. Свято вдалося!

Юрій Шесталюк, відео – ТРК “Дубно”


 

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я