Британська Рада розширює програму безкоштовних курсів англійської мови для колишніх військових по Україні

Британська рада оголошує набір на безкоштовні курси англійської мови для колишніх українських військових в Києві, Харкові, Львові та Одесі в рамках програми НАТО з працевлаштування. Британська ...

Британська Рада розширює спільну з НАТО програму безкоштовних курсів англійської для колишніх військових
Британська Рада розширює програму безкоштовних курсів англійської мови для колишніх військових по Україні

Британська рада оголошує набір на безкоштовні курси англійської мови для колишніх українських військових в Києві, Харкові, Львові та Одесі в рамках програми НАТО з працевлаштування.

Британська Рада в Україні пишається участю в програмі з подальшого працевлаштування колишніх військовослужбовців, що сприяє їхній інтеграції у цивільне життя. З 2000 року, завдяки співпраці з  НАТО, нам вдалося допомогти понад п’ятьом тисячам екс-військових набути необхідні знання для успішного працевлаштування після закінчення служби. Саме знання англійської мови є невід’ємною складовою професійної реалізації у сучасному світі.

З початку участі Британської Ради в проекті НАТО з працевлаштування навчання на безкоштовних курсах почали дві групи колишніх військових в Києві і одна група – в Харкові. Реагуючи на зростаючий суспільний запит, ми раді повідомити, що друга хвиля прийому заявок охопить також Львові і Одесу.

Слухачами безкоштовних курсів можуть стати кадрові військовослужбовці, які задовольняють наступні критерії:

  • мають змогу приділити достатньо часу навчанню на курсах;
  • офіційно проходили службу за контрактом в одній з наступних силових структур: Збройні Сили України, Національна Гвардія (Внутрішні Війська України), Державна Прикордонна Служба України, Служба Безпеки України;
  • звільнилися з лав перерахованих вище силових структур протягом останніх трьох років чи планують звільнитися у 2015-2016 роках;

або

  • звільнились з лав вищеназваних структур 10 років тому, але були мобілізовані в АТО

Усі заявники мають надати документи, що підтверджують їхній статус (військовий квиток, накази та посвідчення). Якщо професійна військова спільнота з міста, що не покривається програмою, висловить бажання організувати подібні курси в своєму регіоні, організатори охоче розглянуть подібну заявку.

Орієнтовна дата початку курсів – середина листопада 2015 року.

За детальною інформацією щодо участі в програмі завітайте на сайт проекту.

Британська Рада –  міжнародна організація Сполученого Королівства із культурних відносин та освіти. Ми створюємо можливості для розбудови міжнародних зв’язків між Британією та іншими країнами та вибудовуємо довіру між людьми по всьому світу.
Ми є глобальною організацією, що має 190 представництв у 110 країнах, де працює понад 7000 людей. Ми ведемо діяльність у сферах мистецтва, вивчення англійської мови, освіти та розбудови суспільства.
В Україні наша робота у сфері освіти спрямована на створення можливостей для здобуття вищої освіти на міжнародному рівні: ми ділимося британським досвідом та інноваціями у цій галузі, а також формуємо пул партнерів для роботи над спільними проектами. Наша мистецька команда співпрацює з кращими талантами Великобританії – ми привозимо в Україну високоякісні події, співпрацюємо з місцевими митцями та мистецькими організаціями, будуємо зв’язки між творчими професіоналами обох країн. Наша робота в суспільній сфері допомагає громадянам та установам розвивати більш відкритий світ, єднаючи місцеві питання та глобальні теми: від соціальних дій до проблем молоді.
Ми – британська благодійна організація, яка підпорядковується Королівській Хартії. Державне фінансування складає менше 25% нашого обороту, який у минулому році склав £781 млн. Інші джерела доходів Британської Ради – плата за отримання освітніх послуг від клієнтів по всьому світу, а також розвиток контрактних і партнерських відносин з державними та приватними організаціями. Вся наша робота полягає в реалізації нашої благодійної мети і підтримує процвітання й безпеку у Великій Британії й у всьому світі.
Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте: www.britishcouncil.org. Ви можете також підтримувати зв’язок з Британською Радою через facebook.com/BritishCouncilUkraine та twitter.com/britishcouncil


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Вийшов другий сезон Rights Now! Podcast

На Тернопільщині ділилися кращими практиками розвитку гуманітарно-соціальної сфери

Громади Донеччини обговорили діяльність центрів підтримки громадян

ZDOROVI представляє результати шостої хвилі опитування «БАРОМЕТР»: стан системи охорони здоров'я України

«Як підготуватися до сексу»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Відсутність документів на нерухомість — одна із критичних перепон отримання компенсації через єВідновлення