Вінницький ендокринологічний центр перевірили на доступність

Мабуть, одна із найскладніших ситуацій із доступністю склалась у Вінницькому обласному клінічному високо спеціалізованому ендокринологічному центрі, який став наступним об’єктом моніторингу ...

Додано:
cpa_result

08
Вінницький ендокринологічний центр перевірили на доступність

Мабуть, одна із найскладніших ситуацій із доступністю склалась у Вінницькому обласному клінічному високо спеціалізованому ендокринологічному центрі, який став наступним об’єктом моніторингу Громадського Ревізора та нашої експертки з ГО «Гармонія» Сюзанни Жуковської.

Ендокринологічний центр розташувався на території П’ятничанського парку, який є пам’яткою садово-паркового мистецтва місцевого значення, а корпуси центру – це старовинні будівлі маєтку родини Грохольських, що теж є пам’яткою архітектури та мають свій охоронний статус.

Зі слів головного лікаря Пилипа Прудиуса, коштів на ремонт та реконструкцію будівель лікарня не отримувала вже давно, хоча все що було в його сила, Пилип Григорович зробив.

Ми вирішили перевірити, що ж вдалось зробити із задуманого.

Два входи до консультативного відділення позначені відповідними позначками, які вказують на те, що сюди без перешкод може потрапити людина на візку.

end1

Обидва пандуси продовжуються в самому приміщення, що забезпечує безперешкодний доступ до нього. Хоча один із пандусів обладнали дещо зависокими поручнями висотою 90 см, а для людей, які користуються інвалідним візком доступна висота поручення – 70 см. Великим плюсом є те, що поручні круглі, хоча в більшості лікарень вони квадратні і це є помилкою.

end2

Зависокою виявилась і стійка реєстратури у відділені – 110 см при нормі – 80 см. Хоча із практики відвідування центру, двері реєстратури завжди відчинені і ввічливий персонал завжди готовий допомогти.

end3

Доступного туалету та палат в центрі за браком коштів немає.

Від команди Громадського Ревізора ми хочемо подякувати головному лікарю Вінницького обласного клінічного високо спеціалізованому ендокринологічного центру – Пилипу Продиусу, за систематичну співпрацю та відкритість.

Матеріал підготовлений ГО “Центр громадської активності “Результат” в рамках реалізації проекту «Громадський Ревізор стартує з лікарень Вінниці» за фінансової підтримки Програмної ініціативи «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження».


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Анонс: Школа врегулювання конфліктів та миротворчості у територіальних громадах

Як зберегти традиційну культуру та нашу ідентичність, міркували на триденному заході у Богуславі

До 40 протезів на місяць: як у Полтаві протезують та реабілітують людей після поранень

До своєї природи: у Києві відкрилась виставка з любов’ю до української спадщини

10 років БФ «Твоя опора»: зібрано й надано допомогу на 710 млн грн

Ресурсні центри неурядового сектору Півдня України обмінялись досвідом та обговорили нові ініціативи