Чернігівці і переселенці презентували ідеї з розвитку власного бізнесу

31 січня та 7 лютого 2017 року, в Чернігові відбувся захист бізнес-планів учасників проекту «Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування внутрішньо переміщених ...

Додано:
Viktor Tarasov

Zahyst-business-plan_31.01.17_2
Чернігівці і переселенці презентували ідеї з розвитку власного бізнесу

31 січня та 7 лютого 2017 року, в Чернігові відбувся захист бізнес-планів учасників проекту «Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування внутрішньо переміщених осіб та населення, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні».

Після проходження серії тренінгів з самозайнятості та розвитку власного бізнесу, внутрішньо переміщені особи з Донецької, Луганської областей та Криму та представники місцевої громади мали можливість презентувати свої ідеї з реалізації та розвитку власного підприємництва.

Варто зазначити, що серед бізнес-проектів, які презентовані комісії на захисті, були дуже цікаві ідеї з різних сфер діяльності. Це і розвиток сільського господарства, розведення птиці та худоби в регіоні, пошиття та ремонт одягу, тренінгові центри для діток, надання косметичних послуг, випічка тортів та багато іншого.

Переможців конкурсу визначала експертна комісія, до якої увійшли представники Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні, радник Міністерства соціальної політики з питань ВПО в Чернігівській області Надія Едієва та голова Чернігівської профспілки підприємців «ЄДНІСТЬ» Світлана Жимолостнова.

Нагадаємо, що метою проекту є сприяння в інтеграції та соціальній адаптації осіб, які переселилися на Чернігівщину після анексії Криму та початку військових дій на Сході України, та інших вразливих представників місцевої громади. За словами Катерини Данькової, представника  Чернігівського громадського комітету захисту прав людини, на сьогодні подібна програма з підтримки та розвитку бізнесу для переселенців є дуже актуальною в Чернігівському регіоні.

На Чернігівщині проект «Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування внутрішньо переміщених осіб та населення, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні» реалізовується Чернігівським громадським комітетом захисту прав у партнерстві з Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Уряду Об’єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, що діє через Міністерство з міжнародного розвитку (DFID).


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я