Чому Національний рейтинг благодійників – необхідність для БФ і БО
Українці дедалі частіше запитують: якому благодійному фонду можна довіряти? Як перевірити, чи цей фонд підзвітний? Що є критерієм довіри? Український форум благодійників пропонує інструмент, ...
Додано:
Леся Ярошенко
Українці дедалі частіше запитують: якому благодійному фонду можна довіряти? Як перевірити, чи цей фонд підзвітний? Що є критерієм довіри?
Український форум благодійників пропонує інструмент, завдяки якому у благодійних фондів з’явиться аргумент, а у тих, хто хоче допомогти – орієнтир.
Останній день прийому заявок – 31 липня 2016 року. 20 днів пролетять швидко, тож переходьте за лінком www.ufb.org.ua/rating і до статусу учасника Рейтингу саме зараз!
“Хизуватися, мірятися благодійністю ницо. Але в суспільстві недовіри в епоху підозр приховувати благі вчинки ще гірше. Українське суспільство потребує орієнтирів, і конкурс благочинності – один із небагатьох способів їх дати. Розповідь про добрі справи, звітування про те, як, чому та кому допомогли в нашій країні – акт спільного відтворення соціального капіталу України і продовження традиції фундування довіри в нашому суспільстві”, – коментує член наглядової ради Національного рейтингу благодійників професор Михайло Мінаков, президент Фонду якісної політики.
Національний рейтинг благодійників – це професійний незалежний рейтинг благодійних фондів та організацій, які готові оприлюднювати свої податкові звіти. Український форум благодійників разом з авторитетними партнерами проводять Рейтинг з 2013 року. Партнер-аудитор – компанія EY в Україні. Генеральний медіа-партнер – журнал “Новое время”.
Рейтинг дає можливість заявити про себе як великим фондам, так і меншим – рейтингування проводиться у трьох «вагових категоріях» за обсягами наданої допомоги. У кожній із них відзначаються фонди та організації, які працюють за певними напрямками: соціальних захист, екологія, охорона здоров’я, спорт, культура, освіта, допомога армії та переселенцям, зниження конфліктності в суспільстві.
Участь у Рейтингу сприяє стратегічному розвитку сектору благодійності. Це підвищення стандартів роботи, виховання культури благодійності та позитивної громадської думки.