ЧПГ надаватиме правову допомогу в Адаптаційному центрі для учасників АТО

Сталося те, чого так довго чекали наші бійці, які щодня відстоюють суверенітет і територіальну цілісність держави на сході України – в Харкові офіційно відкрився Адаптаційний центр для бійців ...

Додано:
kobzar

Лихачов в Адаптаційному центрі
ЧПГ надаватиме правову допомогу в Адаптаційному центрі для учасників АТО

Сталося те, чого так довго чекали наші бійці, які щодня відстоюють суверенітет і територіальну цілісність держави на сході України – в Харкові офіційно відкрився Адаптаційний центр для бійців антитерористичної операції.

Хоча вищезгаданий Центр відкрився зовсім недавно, але фактично функціонує він вже кілька місяців і допомагає воїнам повернутися до мирного життя.

Для організації такої важливої роботи залучили небайдужих харків’ян, підприємців, волонтерів, громадських активістів. І звичайно ж, для вирішення проблем насущних запросили юристів, реабілітологів, психологів.

У новоствореному Центрі є все необхідне (навіть спортзал з тренажерами) і тепер він у повній бойовій готовності та здатний приймати військових людей з будь-якими складними ситуаціями.

Адаптаційний центр надає юридичні консультації, психологічну поміч, допомогу реабілітолога – і все це безкоштовно. Також після курсу адаптації тут можна освоїти певну цивільну професію, що, безумовно, допоможе адаптуватися учасникам АТО в мирному житті.

На відкриття Центру завітав і Роман Лихачов – голова Чугуївської правозахисної групи – організації, що надає безоплатну правову допомогу військовослужбовцям.

Р. Лихачов презентував Центру тематичні брошури з найбільш важливих правових проблем та новел у законодавстві, що можуть придатися учасникам АТО.

Між ЧПГ та Адаптаційним центром була досягнута домовленість про співпрацю та юридичну підтримку з боку чугуївських правозахисників.

Нагадаємо, що зазначена діяльність Чугуївської правозахисної групи здійснюється в рамках проекту «Підвищення рівня правової захисту військовослужбовців, учасників АТО та членів їх сімей, шляхом надання правової допомоги для здійснення моніторингів» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Мистецтво без бар'єрів: у Тернополі людей з інвалідністю залучатимуть до громадських активностей

Її перспектива: погляд жінок на війну та участь у відбудові

Понад тисяча мешканців Бучанського району отримали правову допомогу від Громадського центру сприяння доступу до правосуддя

Як Шацька громада розвиває туризм спільно з місцевим бізнесом та громадським сектором

Роль Street Child в підтримці локалізації гуманітарної допомоги в Україні

Десять проєктних ідей з відновлення та розвитку Шевченківської громади