Де шукати інформацію українцям за кордоном?

Зібрана та упорядкована волонтерами Goodacity інформація допомагає тим українцям, котрі з початком війни змушені були переїхати за кордон, на сайті зібрані усі корисні контакти та актуальні новини. ...

Додано:
Goodacity

ua_im
Де шукати інформацію українцям за кордоном?

Зібрана та упорядкована волонтерами Goodacity інформація допомагає тим українцям, котрі з початком війни змушені були переїхати за кордон, на сайті зібрані усі корисні контакти та актуальні новини.

Бути українцем – це не лише про географію, а насамперед про стан душі… Війна може тимчасово витіснити нас із наших домівок, але ніколи не добереться до нашої душі, до нашого серця, до нашої людяності, до нашого вміння гуртуватися і допомагати один одному.

Волонтери із українського простору добра Goodacity створили вебсайт для українців за кордоном, на якому можуть знайти допомогу всі, хто був змушений шукати безпечного притулку за межами України. На сайті – інформація про п’ятнадцять країн Європи, які гостинно приймають наших земляків: Польщу, Німеччину, Австрію, Латвію, Литву, Естонію, Італію, Іспанію, Францію та ін. Корисні контакти, актуальні новини та роз’яснення з офіційних джерел, ФБ-групи та телеграм-канали допомоги – для тих, хто зараз за кордоном і потребує інформації щодо прихистку, пошуку роботи, оформлення документів та медичної допомоги.

«Ми й далі продовжуватимемо збирати контент, який допоможе усім українцям за кордоном, а усіх читачів попросимо ділитися посиланням та розповідати про нього тим, кому він може стати у нагоді, – зазначають волонтери Goodacity. – Якщо ви хочете допомогти проєкту, знаєте корисну та перевірену інформацію, яка буде в нагоді нашим землякам за кордоном, напишіть нам через форму на сайті. Приєднуйтеся – і ми разом створимо корисний та потрібний ресурс із актуальною інформацією для допомоги українцям»!


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я