Депутати місцевих рад закликають залишатись вдома
Атестація депутатів місцевих рад разом із місцевими депутатами закликає залишатись вдома.Останніми тижнями Україною з неймовірною швидкістю шириться COVID-19, і пік зростання хвороби має відбутись ...
Додано:
ООО ВГО КВУ
![stay-home](https://www.prostir.ua/wp-content/uploads/2020/04/stay-home.jpg)
Атестація депутатів місцевих рад разом із місцевими депутатами закликає залишатись вдома.
Останніми тижнями Україною з неймовірною швидкістю шириться COVID-19, і пік зростання хвороби має відбутись найближчим часом. Аби вберегти себе та своїх близьких, #лишайтесьвдома, мийте руки з милом та зберігайте спокій. Сьогодні кожен із нас може стати героєм та врятувати сотні життів, просто зайвий раз не виходячи з дому.